Discutii/lamuriri privind noile modificari ale contului premium

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29592

scumpesc punctele premium si servarele merg de zici ca stau exemplu aseara nu au mers ::))
 

DeletedUser1383

Aceasta scumpire a contului premium nu s-a realizat doar pe serverul romanesc ci pe toate serverele...nu sunteti singurii care cumparati cont premium, si eu imi iau 1 data pe luna...si daca stai sa te gandesti si premiumul are avantaje si dezavantaje

asta nu e motiv , pe serverele din alte tari sunt jucatori cu alte posibilitati financiare , la noi in tara nu sunt bani de aruncat aiurea pe premium.
 

DeletedUser13737

vreau si eu sa fiu ban:) imi vine sa injur dar nu stiu decat din alea cu p...la cat premium am bagat in vreo 2 ani meritati sa da-ti 1 luna gratis...de fiecare data cand serverele se inroseau erati disparuti..premium mergea in gol atacurile dispareau, trupele din sate la fel etc etc...i-auziti cum canta cucul nu ne facem un sepuku?
 

DeletedUser

vreau si eu sa fiu ban:) imi vine sa injur dar nu stiu decat din alea cu p...la cat premium am bagat in vreo 2 ani meritati sa da-ti 1 luna gratis...de fiecare data cand serverele se inroseau erati disparuti..premium mergea in gol atacurile dispareau, trupele din sate la fel etc etc...i-auziti cum canta cucul nu ne facem un sepuku?


Vezi aceste lucruri doar cand cumperi cp,cine nu cumpara nu vede =))
 

DeletedUser

Si eu am cumpar cp de vreo doi ani dar acuma nici ca oi mai lua sa le stea in gat :))
Si nici ca oi mai participa pe vreo lume...
Asa nu mai merge pana mea ce ii mult ii mult...
 

DeletedUser

s-au scumpit si in alte tari. dar calitatea serverelor difera..

Eu am jucat pe lumea 51 la germani si erau probleme cu serverul ,mergea greu ,am jucat vreo luna de zile stiu ca erau si teme deschise pe server la ei cu asta cat de greu merge si asta era inainte de updateurile versiunii 6.0 ,storc si ei cat se poate inainte sa traga obloanele dupa asta pot sa stea linistiti ,toata viata nu mai muncesc .
 

DeletedUser18134

408 Request Time-out
Your browser didn't send a complete request in time.

iar s-a impiedicat neamtul ala peste cablu' de alimentare :rolleyes:

de cate ori il baga in priza, se scumpeste si joaca de a triburili bre ;)
 

DeletedUser21711

Se pare ca este trecut de ora 00:00 ! :rolleyes:

Asteptam scumpirea ! :rolleyes:
Sau, asteptam mesajul, "Pacaleala de 1 Aprilie ! " :D
 

DeletedUser

Aceasta scumpire a contului premium nu s-a realizat doar pe serverul romanesc ci pe toate serverele...nu sunteti singurii care cumparati cont premium, si eu imi iau 1 data pe luna...si daca stai sa te gandesti si premiumul are avantaje si dezavantaje

Domnule marusk89 ...dvs poate benificiati de acele PP gratis ca sunteti moderator, de asemenea vorbti din prisma unui locuitor din vestul Europei. Tin sa va informez ca salariul minim pe economie in tarile din VEST este in jurul sumei de 1100-1280 de Euro. In Romania salariul mediu pe economie este la fabuloasa si fascinanta suma de 150 euro !!!



Poate intelegeti ce doresc sa spun. Am un salariu de 220 de euro... ca sa imi alimentez lunar conturile de pe diferite lumi, am pus-o.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus