Discutii/lamuriri privind noile modificari ale contului premium

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

poate sa ma lamureaca cineva de ce mi s-a prelungit contul premiu automat inainte de expirarea lui? poate eu nu vroiam sa mai continui si acele 5 puncte vroiam sa le daruiesc cuiva...
07.04.10 01:02 Activat -5 0 Premium ro18 30 auto
12.03.10 16:35 Activat -5 0 Premium ro18 30
 

DeletedUser

Pentru ca, contul premium se prelungeste automat doar daca optezi tu sa nu se prelungeasca atunci nu se va intampla acest lucru.
 

DeletedUser

in momentul in care activezi primele 5 puncte se bifeaza automat si prelungirea.trebuia sa fi atent si sa o debifezi :)
 

DeletedUser

in momentul in care activezi primele 5 puncte se bifeaza automat si prelungirea.trebuia sa fi atent si sa o debifezi :)

stiu de asta dar normal trebuia sa se prelungeasca dupa ce se termina acele 30 zile de premiu activ in pe care le aveam activate si nu din data de 7.04... sau se prelungeste cu cateva zile inainte de expirare si eu nu stiam
 

DeletedUser18134

Domnule marusk89 ...dvs poate benificiati de acele PP gratis ca sunteti moderator, de asemenea vorbti din prisma unui locuitor din vestul Europei. Tin sa va informez ca salariul minim pe economie in tarile din VEST este in jurul sumei de 1100-1280 de Euro. In Romania salariul mediu pe economie este la fabuloasa si fascinanta suma de 150 euro !!!



Poate intelegeti ce doresc sa spun. Am un salariu de 220 de euro... ca sa imi alimentez lunar conturile de pe diferite lumi, am pus-o.

devine un joc exclusiv pt "moguli" si "baroni" :D
astia mai saraci se intorc la CS :)
 

DeletedUser33563

se aude ca vor sa ne inchida gura...au inceput sa inchida pe rand rubricile deschise cu aceasta tema de pe fiecare lume in parte...si se mai lauda ca tin cu noi...oricum nu aveam pretentii
 

DeletedUser

Cine zicea ca dau faliment nemtii ? :D au deschis server pt thailandezi de vreo doua zile , cu vreo luna in urma au deschis si pt Israel server si pt bulgari .
 

DeletedUser32873

mai bine isi vedeau de banutii care veneau din reclame si nu ne scuteau automat de treaba asta pentru ca noua poate chiar ne plac reclamele....
versiunea pt mobil poate nu intereseaza pe toata lumea pe cand scumpirea asta afecteaza toti jucatorii.
concluzia mea este: joc fara cp si PA
 

DeletedUser2135

mare tzeapa

am bagat ieri 2.5 euro prin pe sms si ma trezesc cu stupoarea...
trei zile cont premium.:confused:
si dupa aia inca trei ar veni pana imi cheltui toate punctele
asta inseaman 6 zile !:eek:
Pai aveam pana acum 14 zile fratilor. Dati-o drek de treaba.
halal modifcare s-a facut. sa-si mai cumpere mutu premium deacum, ca eu unul ..nu !
este un joc, prefer sa fac altceva cu banii aia. intru cand am timp , nu imi aduce nici o sansa de venit pt banii investiti, asa ca .... regret ca am reincarcat ca fraierul si mi-am luat ditai tepoiul.s-auzim de bine:mad:
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
S-au scumpit preturile dar serviciile sunt aceleasi :|
Cat de greu merge serverul in ultima perioada...
 

DeletedUser

Da totusi nu inteleg de ce au scumpit...ca multi chiar foarte multi nu o sa mai cumpere si o sa iasa in pierdere cu un procent mai mic decet cel pe care il obtineau cu preturile vechi.
 

DeletedUser29025

503 Service Unavailable
No server is available to handle this request.


se lucreaza intens la servere iar :))
 

DeletedUser33563

am bagat ieri 2.5 euro prin pe sms si ma trezesc cu stupoarea...
trei zile cont premium.:confused:
si dupa aia inca trei ar veni pana imi cheltui toate punctele
asta inseaman 6 zile !:eek:
Pai aveam pana acum 14 zile fratilor. Dati-o drek de treaba.
halal modifcare s-a facut. sa-si mai cumpere mutu premium deacum, ca eu unul ..nu !
este un joc, prefer sa fac altceva cu banii aia. intru cand am timp , nu imi aduce nici o sansa de venit pt banii investiti, asa ca .... regret ca am reincarcat ca fraierul si mi-am luat ditai tepoiul.s-auzim de bine:mad:

nu ca ne bucuram dar ne pare bine ... mai baga 25 euro poate iti ajunge toata luna...asta desigur daca luna respectiva nu are 31 zile :)))))
 

DeletedUser16195

Mda , din cate vad multi sunt plecati in vacanta p'aci ...

iar vreoun raspuns de la moderatori nu s'a primit , probabil ca ne sunt alaturi dar nu o spun de frica pentru a nu fi concediati

As vrea sa aud un moderator ca ar cumpara CP in continuare cu preturile actuale .... si daca se gaseste vreounul care nu e miliardar sau matroana sa zica , ca isi cumpara CP in continuare la pretul actual si ca isi merita banii eu imi tai un oulet sau o sa cumpar cont pentru urmatoarele 3 luni

Asta e nelamurirea mea si astept un raspuns din partea dragilor nostrii moderatori
 

DeletedUser29025

cred ca o sa imbatranesti asteptand un raspuns....:(
dar deja nu ma mai surprinde nimic pe jocul asta !
astia cred ca lumea bate din gura asa aiurea, dar o sa vada in urmatoarele luni cati jucatori vor mai juca cu cp !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus