Discutii/lamuriri privind noile modificari ale contului premium

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33563

Oricum astazi mi-a expirat si mie contul premium si sincer pana nu se schimba ori pretul ori calitatea nu mai bag...asta daca rezist fara ( cu nervii ) pana se intampla minunea asta
 

DeletedUser23457

Sunteti un pic exagerati scumpirea este de 4 lei nuj unde ati vazut voi dublu ... era 14 lei pe o luna acum e 18 lei pe 28 de zile
lamine a spus:
Pentru 30 de puncte premium, primiţi 3 zile de cont premium; pentru 100 de
puncte, 14 zile cont premium. Deci primiţi 30 de săptămâni cont premium pentru 19.99 euro.
Înlăturarea reclamelor este automat inclusă în noul cont premium !

Cand dati banii pe tigari nu mai plangeti. Cine are nevoie, va cumpara in continuare.
Totusi va dau dreptate la ceva: scumpirea nu este justificata avand in vedere cum se comporta serverele.
 

DeletedUser

Este una sa dai bani pe tigari sau un suc sau ceva de genul decat sa dai bani pe o prostie de joc unde mai iti freci si timpul si astia isi bat joc de noi in orice metoda.

As injura dar nu am timp...
 

DeletedUser6558

Ca replica la unii care zic ca nu are rost sa comentezi , pot sa spun ca nu e chiar asa. Din cite stiu eu, pe WoW comunitatea jucatorilor a cerut schimbari in joc, si unele chiar s-au produs. Nu cred ca era vorba de partea financiara. Dar, oricum, se poate.
 

DeletedUser33563

Sunteti un pic exagerati scumpirea este de 4 lei nuj unde ati vazut voi dublu ... era 14 lei pe o luna acum e 18 lei pe 28 de zile


Cand dati banii pe tigari nu mai plangeti. Cine are nevoie, va cumpara in continuare.
Totusi va dau dreptate la ceva: scumpirea nu este justificata avand in vedere cum se comporta serverele.

Tu spre deosebire de altii vad ca ai inteles esenta problemei...Ce nu ai inteles este ca mare parte din noi cumparau premium de pe telefonul mobil aceasta fiind modalitatea de plata cea mai accesibila si care prezenta cea mai mare incredere pentru toata lumea ...Daca initial se puteau baga si 6 luni de premium in acest mod , datorita legilor in vigoare perioada a fost redusa la numai 14 zile...Aceste 14 zile de premium costau pana acum cateva zile 2,50 euro...In momentul de fata cu 2,50 euro poti cumpara premium pentru numai 7 zile de unde si afirmatiile pe care le-ai citit tu despre dublarea preturilor in alte postari
 

DeletedUser

Acum ca s-a scumpit premium, uitati cum merge serveru...platim degeaba ca serverul asta e nefunctional.

da-o incolo de treaba
 

DeletedUser

Va sfatuiesc sa mai cititi inca o data materialul despre InnoGames in revista "Forbes" , sa vedeti si voi ce profit imens au , deci nu aveau nici un motiv sa scumpeasca premiumul . http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=21723&highlight=forbes .

Ce cheltuiala lunara sa aibe InnoGames in conditiile in care adminii sustin ca nu sunt platiti si fac munca voluntara in folosul comunitatii ? Probabil primesc si ei niste prime de craciun si de pasti , dar primele alea nu se ridica la 10 milioane de euro anual cat este profitul InnoGames ca sa intre in pierdere , iar serverele nu cred ca ii costa mai mult de 20-30 de mii de euro lunar ... daca ii costa atata !.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3633

ehhh o sa ne prelungeasca contul premium(echivalent cu ,cat a picat servaru) ...si o sa isi ceara scuze ....pentru neplacerile create ...suna macar bine :p
 

DeletedUser

Tare asta mai Alex . Lumea e satula de scuze si de vrajeli , lumea vrea fapte nu vorbe !
 

DeletedUser

ehhh o sa ne prelungeasca contul premium(echivalent cu ,cat a picat servaru) ...si o sa isi ceara scuze ....pentru neplacerile create ...suna macar bine :p

dada :))

sa trimiti nobilii si nici trupele de curatare nu ai apucat sa trimiti cred ca e prea enervant ca nu e prima data cand patesc asa....
sti care-i faza? nobilii au emotii ca sunt trimisi la moarte....direct in zid pica.:D
 

DeletedUser9371

503 Service Unavailable
No server is available to handle this request.

ce frumos... ma intreb de data asta cat va tine?... ultima data a tinut putin peste jumatate de ora.
 

DeletedUser23457

Tu spre deosebire de altii vad ca ai inteles esenta problemei...Ce nu ai inteles este ca mare parte din noi cumparau premium de pe telefonul mobil aceasta fiind modalitatea de plata cea mai accesibila si care prezenta cea mai mare incredere pentru toata lumea ...Daca initial se puteau baga si 6 luni de premium in acest mod , datorita legilor in vigoare perioada a fost redusa la numai 14 zile...Aceste 14 zile de premium costau pana acum cateva zile 2,50 euro...In momentul de fata cu 2,50 euro poti cumpara premium pentru numai 7 zile de unde si afirmatiile pe care le-ai citit tu despre dublarea preturilor in alte postari

Eu luam cu cardul 5 pp la 14 lei si aveam o luna si acuma urmeaza sa iau 200 la 18 lei pt 28 de zile ... de ce va e frica de card ? :)
Oricum am inteles toata filozofia. Sper ca nu am fost prea off topic si sper ca nu am deranjat pe nimeni.
 

DeletedUser184

in conditiile in care modificarea s-a efectuat aceasta tema nu isi mai are rostul - nu observ decat spam destul de mult, asa ca este inutil sa ramana deschis.
va doresc o zi cat mai placuta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus