Discutii/lamuriri privind noile modificari ale contului premium

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16195

Asta n'o sa fie din cauza protestului facut de cateva triburi mari ....


Pur si simplu .... sa fim seriosi PRETUL ESTE MULT PREA MARE pentru ce ofera acest joc:smile:
 

DeletedUser16195

Iar nu merge serverul ...


Intrebare:De ce nu ma mir ?

Raspuns:pentru ca adminii ce se ocupa de servere fac o treaba excelenta iar noi (fraiericii) trebuie sa le rasplatim treaba excelenta cumparand conturi premium =)))

de trei ori : "HIP-HIP-URAAAAA!!!" suntem cei mai fericiti jucatori de triburile de pe toate lumile ... traiasca lumea 17 (oricare o fi aia pentru ca eu n'o vad ) :))
 

DeletedUser

Daca mai comentati mult o sa va trimita si pe voi in vacanta, pe altii deja i-au trimis :)
 

DeletedUser25931

Conexiunea a fost reinițializată













Conexiunea cu serverul a fost reinițializată în timp ce se încărca pagina.








* Acest sait poate fi indisponibil temporar sau prea ocupat. Încercați din nou în câteva
momente.

* Dacă nu puteți încărca nicio pagină, verificați legătura la rețea a calculatorului
dumneavoastră.

* Dacă calculatorul dumneavoastră este protejat de un paravan de protecție sau un proxy, asigurați-vă că
Firefox are permisiunea de a accesa internetul.
 

DeletedUser3192

mai bine isi vedeau de banutii care veneau din reclame si nu ne scuteau automat de treaba asta pentru ca noua poate chiar ne plac reclamele....
versiunea pt mobil poate nu intereseaza pe toata lumea pe cand scumpirea asta afecteaza toti jucatorii.
concluzia mea este: joc fara cp si PA

pai ne-au scutit de chestia asta pt ca nu mai platea nimeni pt reclame! :))
 

DeletedUser

O altă eroare

Hopa! Google Chrome nu s-a putut conecta la ro15.triburile.ro
logo.gif
Sugestii:
Accesaţi triburile. ro
Încercaţi să încărcaţi din nou pagina
Căutaţi pe Google:

Măcar sunt diversificate, nu apare aceiași eroare mereu să ne plictisească!
 

DeletedUser25931

E google chrome, cum e mozilla firefox, opera, internet explorer, asa e si google chrome:)
 

DeletedUser

scrie Sugestii:
Accesaţi triburile. ro
Încercaţi să încărcaţi din nou pagina
Căutaţi pe Google:

asta intreb,ce vor sa cautam pe GooGLE?
 

DeletedUser

Daca aveti probleme de conectare,discutati-le la sectiunile potrivite ale forumului.Faptul ca Google Chrome a dat o eroare nu are nici o legatura cu noul pret al punctelor premium.
 

DeletedUser

Dar faptul ca jocul nu functioneaza are?

Ti se pare tie ca INNO a hotarat sa scumpeasca premiumul ca sa nu mai mearga serverele?
Sau ca acela e scopul noului sistem de premium?
Nu are nici o legatura una cu cealalta.Si daca nu as fi membru in echipa de moderare,doar ca simplu om si jucator al acestui joc,mi-as da seama ca problemele de server NU sunt intentionate.
Ce prestator de servicii,sau producator,indiferent de ce anume,ar sabota intentionat produsul propriu pentru ca sa-i fie nemultumiti clientii si astfel sa piarda din profit?
Incercati sa ganditi si voi cu logica si nu doar cu nervii.
Ca nu ne convine noul pret,ca nu ne putem compara noi cei din Romania cu cei din Germania sau din alte tari cu nivel de trai mai bun si ca totusi la buzunarul nostru se va simti modificarea,asta am inteles-o.Dar sa scoateti ochii pentru ca a picat serverul sau ca nu ati reusit o logare,deja e exagerare.

LE:
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (2 members and 0 guests)
BoharuOctavian, stef04

De ce nu ii raspunzi lu gabi:D?

In primul rand nu suntem la un concurs de care raspunde mai repede,iar in al doilea rand daca apar online nu inseamna neaparat ca sunt in fata calculatorului.
Unii oameni mai si muncesc,chiar si duminica.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9828

Daca aveti probleme de conectare,discutati-le la sectiunile potrivite ale forumului.Faptul ca Google Chrome a dat o eroare nu are nici o legatura cu noul pret al punctelor premium.

se discuta si acolo si a ramas doar la stadiul de discutie intre jucatori...
 

DeletedUser

Intradevar, rusine pentru mine ca cer ca serverele sa functioneze.
Nu te pune in locul meu atata timp cat esti recompensat pentru ceea ce faci cu puncte premium si nu te afecteaza cu nimic aceste modificari.Renunta la functie, continua sa cumperi PP si apoi mai discutam.
Nu a zis nimeni ca sunt intetionate acele probleme, insa cand ele existe de foarte multe luni trebuie sa te intrebi.
Dar atata timp cat vor exista naivi care sa plateasca pentru asa ceva, cui ii pasa?
Celor de la Inno in niciun caz.
Nervos nu sunt, nu am motive.Prost cu atat mai putin sau nu suficient de prost incat sa dau bani pe asa ceva.
Serverele nu au picat o data la nu stiu cate luni, ci pica zilnic, iar de cele mai multe ori functioneaza foarte greu.
Ei sunt mai interesati sa deschida lumi noi, decat sa asigure buna functionare a celor deja existente.Lucru care poate fi observat chiar si de tine.Fa-i un pas inapoi, scoate capul de unde il ai si gandeste ;).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus