Discutii libere 2011

DeletedUser29034

@G3cKO,nu ai facut actualizarile corespunzator,trebuie sa treci ADN F,deoarece tribul nou format este Alianta ~DMC~ & =nBz=,si nu este corect cum figureaza acum! Te rog sa faci modificarile de rigoare! Mersi!
 

DeletedUser

Modificat !
Mie asa mi-a zis kennyanu pe messenger, sa pun DMC primul :))
 

DeletedUser

cate scheme jalnice de a inchide o lume:))de ce nu o inchideti cu toporul?simplu
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
cate scheme jalnice de a inchide o lume:))de ce nu o inchideti cu toporul?simplu


Ti se pare jalnic sa ai coloana vertebrala si sa nu-ti doresti sa arunci cu noroi in colegul de langa, alaturi de care ai luptat un an? Mie mi se pare ca tu gresesti, este de apreciat ce au facut triburile NBZ si DMC pe L13, de ar fi mai multe aliante la fel de verticale, atunci triburile.ro ar fi cu siguranta un joc mai placut.
 

DeletedUser

alianta nu-i eterna,foloseste doar unui trib din doua pentru o perioada mai lunga si unui trib din doua pentru o perioada mai scurta,de ce inseamna ca arunci cu noroi daca dupa o jumatate de an ajungi la concluzia in urma schimbarilor de pe harta ca acea alianta nu mai este utila pentru tribul tau?ori cand faci o alianta inseamna ca niciodata nu te vei mai lupta cu respectivul trib?vrajeala ieftina,nu joc aici dar din ce vad eu un trib sta in "genunchi" si celalalt este mare si tare,de ce sa nu fie invers?pentru ca tine vrajeala ce ai zis-o tu,doar un trib va culege laurii celalalt va disparea ca si cum nu a fost

parerea mea,sper totusi ca nu v-am ofensat
succes


ps;
-cuceriti lumea cu toporul,este mai interesant
 

DeletedUser25686

alianta nu-i eterna,foloseste doar unui trib din doua pentru o perioada mai lunga si unui trib din doua pentru o perioada mai scurta,de ce inseamna ca arunci cu noroi daca dupa o jumatate de an ajungi la concluzia in urma schimbarilor de pe harta ca acea alianta nu mai este utila pentru tribul tau?ori cand faci o alianta inseamna ca niciodata nu te vei mai lupta cu respectivul trib?vrajeala ieftina,nu joc aici dar din ce vad eu un trib sta in "genunchi" si celalalt este mare si tare,de ce sa nu fie invers?pentru ca tine vrajeala ce ai zis-o tu,doar un trib va culege laurii celalalt va disparea ca si cum nu a fost

parerea mea,sper totusi ca nu v-am ofensat
succes


ps;
-cuceriti lumea cu toporul,este mai interesant

1. uite o alianta care de cand s-a facut nu s-a distrus - deci poate fi eterna.
2. atat timp cat se leaga prietenii, nu e frumos sa iasa razboi si cearta.
3. poate e mai interesant cu toporul, dar aici nu se doreste acest lucru. si mai mult nu mai exista dispozitia necesara pentru razboi. ia tu sate cand dai curatari de la 200ore si atunci mai vorbim....
 

DeletedUser33745

nu a mi fost gura de om pe forumul asta de mult tare, si cand era mai multa vorba, ne-a inchis topicul :(
 

DeletedUser4133

poate daca aduceti discutiile despre razboaiele de pe harta pe extern....Dar vezi tu , depinde foarte mult si de lumea care joaca pe aceasta lume daca sunt sau nu obisnuiti sa vina aici la discutii...sau macar la spam ...:p
 

DeletedUser

Eu NU mai joc pe aceasta lume :D
Dar vad ca fostii colegi de trib, nu prea vor sa ne tina la curent cu noile vesti de pe front :D
 
Sus