Discutii libere 2011

DeletedUser28165

zimi pe unde te gasesc inafara de stim noi ce cont pe clasica :>
 

DeletedUser37659

25a1dhf.gif
 

DeletedUser4133

Doar nu crezi ca stau sa formulez un raspuns serios unui jucator numit"doicopiinumaraunmelc"..Nu stiu nici de ce te-ai obosit sa-mi scrii toata povestea asta..De obicei cand nu stii nimic,cel putin nu esti obraznic,dar vad ca tu esti..distractie placuta in continuare

Nu ma leg de faptul ca oricine iti spune ceva, indiferent cum il cheama, atata timp cat ti se adreseaza civilizat merita un raspuns. Daca vrei sau nu sa-l dai asta e treaba ta, dar motivatia pe care ai invocat-o mi se pare putin aiurea.

Despre nick-ul doicopiinumaraunmelc pot afirma ca , din punctul meu de vedere , este unul deosebit si in acelasi timp placut la vedere. Felicitari proprietarului pt inspiratie. :)
 

DeletedUser

Nu ma leg de faptul ca oricine iti spune ceva, indiferent cum il cheama, atata timp cat ti se adreseaza civilizat merita un raspuns. Daca vrei sau nu sa-l dai asta e treaba ta, dar motivatia pe care ai invocat-o mi se pare putin aiurea.

Despre nick-ul doicopiinumaraunmelc pot afirma ca , din punctul meu de vedere , este unul deosebit si in acelasi timp placut la vedere. Felicitari proprietarului pt inspiratie. :)

Din 100 de straini,daca intre ei exista 1 roman il voi recunoaste tot timpul!
 

DeletedUser

Nu ma leg de faptul ca oricine iti spune ceva, indiferent cum il cheama, atata timp cat ti se adreseaza civilizat merita un raspuns. Daca vrei sau nu sa-l dai asta e treaba ta, dar motivatia pe care ai invocat-o mi se pare putin aiurea.

Despre nick-ul doicopiinumaraunmelc pot afirma ca , din punctul meu de vedere , este unul deosebit si in acelasi timp placut la vedere. Felicitari proprietarului pt inspiratie. :)

multumesc din suflet dana am sa te invit la un suc:D
cristiane ti-am raspund civilizat faptul ca tie nu-ti pare civilizat este altceva.

PS. insa sa lasam asa cum a cazut.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus