Discutii Libere 2011

DeletedUser

****, tot ce-i posibil, de joi si pana duminica sunt plecat la Bucuresti, am alte treburi mult mai importante acum, decizia de a ma lasa de joc a fost si din probleme personale, tocmai ce mi-am luat apartament, am ceva de lucru la el...nu-mi mai permit sa stau toata ziua holbat la pc.....de pe 15 martie trec si-n alta functie la scarbici, am alte responsabilitati nu doar la pc...

Vizite am facut si-o sa fac in continuare pt. ca lunar sunt in alt oras al tarii cate 3-4 zile...am amici prin Cluj ( TatalLor ), la Oradea ( CARBONN ), Bucuresti (Gerulaboy si multi altii...), Craiova ( Ground Zero ), Tg Jiu ( Raland )........lista continua, cred ca-n aproape fiecare oras al tarii am cate un amic si pot iesi cu el la un pahar de vorba :p .

la Alba Iulia nu ai pe nimeni=)))))?
 

DeletedUser

LE0NIDA a spus:
Pentru mine in acest joc, acum a fost sfarsitul, impreuna cu ceilalti membri 300 am dat DELETE !!!

Sa nu mai aud de acest joc, mult mai liber, mult mai relaxat, pe aici probabil c-o sa mai postez una-alta de plictiseala, dar nu trebuie sa astept nici un atac, nu trebuie sa dau nici un atac, nu trebuie sa mai stau dupa unul si altul...asteptam ghioceii si vremea frumoasa, triburile pt. mine sunt istorie .

Am glumit Leo. :) Tot respectul pentru tine (chiar daca nu am avut nici o legatura unul cu celalalt). Oricum hotararea pe care ai luat-o tu acum o va lua fiecare mai devreme sau mai tarziu. In rest, itzi urez: Have a nice real life!
 

DeletedUser24515

Leo....Pentru noi nu sunt o pierdere acele sate de atac.
Dar primul atac? cum a fost? sa iti spun cate ferme de aparare ai pierdut? si cate sate?
Si atacul 2 a fost cat de cat....nu chiar asa cum il transformi tu...
Eu unul sunt mandru ca s-a efectuat cel mai mare atac de pe lumea 8..de pana acum...pe 3 jucatori...intr-o singura luna.

In rest...eu sincer..te felicit ca te lasi de joc...
Un om cand scapa de un drog....trebuie felicitat si incurajat pentru viata reala ce o va avea de acum in colo.
Ca va pare rau ca se lasa un dusman..nu va crede nimeni.

Multa sanatate Leo
 

DeletedUser

Viata reala ce o va avea de acum incolo? :) Ce poetic suna. Ce viata reala, prietene, ca orice persoana cat de cat inteligenta stie sa faca diferenta dintre un joc si "viata reala" de care spui tu, indiferent daca isi petrece cateva ore pe zi pe joc. Am auzit persoane care nu vor sa se lase de joc deoarece inafara de joc nu au nimic altceva de facut. E trist cand auzi asa ceva, si ne mai miram de ce suntem o tara de analfabeti.
Lumea 8 nu mai prezinta interes de foarte mult timp. Voi va pierdeti aiurea timpul pe acolo. Mie deja imi venise scarba cand ajunsesem la 700 de sate, intr-o perioada in care cei care sunt acum in TOP 20 nu prindeau nici top 100. Neavand cu cine sa va mai bateti o sa incepeti sa va bateti intre voi. Doar cei "destepti" vor renunta. Veti vedea asta.
 

DeletedUser

Din pacate nu cred ca jucatorii de pe aceasta lume mai stiu ce inseamna sa aprecieze domnisoara sau doamna din spatele nick-ului...nu mai comentez!
 

DeletedUser

Am sa va reamintesc ca mai sunt exact 6 ore jumate pana cand acest concurs va incepe. Chiar vreti ca femeile sa creada despre voi ca sunteti mai barbari decat barbarii din satele care le farmati sau le innobilati. Ori sunteti crai ? Ori sunteti PUISORI OCROTITI DE FUSTA LOR . http://forum.triburile.ro/showthread.php?p=827797#post827797 Ori va temeti de mine?!!!! Stiti ce vor crede despre voi? Nu merita si ele ca de ziua lor mondiala sa se bucure de o mica atentie din partea voastra? Daca as fi LAMINE maine as fi decretat PACE :D PS: ........................
 

DeletedUser24515

Viata reala ce o va avea de acum incolo? :) Ce poetic suna. Ce viata reala, prietene, ca orice persoana cat de cat inteligenta stie sa faca diferenta dintre un joc si "viata reala" de care spui tu, indiferent daca isi petrece cateva ore pe zi pe joc. Am auzit persoane care nu vor sa se lase de joc deoarece inafara de joc nu au nimic altceva de facut. E trist cand auzi asa ceva, si ne mai miram de ce suntem o tara de analfabeti.
Lumea 8 nu mai prezinta interes de foarte mult timp. Voi va pierdeti aiurea timpul pe acolo. Mie deja imi venise scarba cand ajunsesem la 700 de sate, intr-o perioada in care cei care sunt acum in TOP 20 nu prindeau nici top 100. Neavand cu cine sa va mai bateti o sa incepeti sa va bateti intre voi. Doar cei "destepti" vor renunta. Veti vedea asta.

si eu as fi spus la fel banuiesc..daca nu mai jucam...
tu crezi ca jucam pentru niste amarate de sate?..:)).....nu printzule...jucam pentru prietenii care ii avem de 2 ani...si nu tre sa dam explicatie nimanui...
frustratii sa se abtina....
 

DeletedUser

Nu stiu pentru ce jucati, dar lasa-ma sa presupun pentru ce nu jucati. La felul cum ai spus tu, "viata reala pe care o va avea de acum incolo", inseamna ca practic omul s-a transformat brusc din obsedat, intr-un neobsedat care a realizat ca La vita e bela. Nu cred ca ai spus-o daca nu o si credeai.
Prieteni? Aici te-as contrazice putin. Intr-adevar, e frumos sa socializezi si sa pastrezi diverse relatii de corespondenta cu cineva. Insa de aici pana la a juca pentru ei, consider ca e cale lunga. Cat despre frustrare, din partea mea, nu exista deloc. Daca mi-ai fi luat locul la master din toamna la Imperial College London sau mi-ai fi furat locul de munca, atunci poate as fi frustrat. Dar asa, din partea mea, sa fiti sanatosi.
 

DeletedUser

Pe 8 nu se mai discuta despre nimic :(

Chiar,de pe 8 de ce nu mai intra nimeni pe forum ? Eu vreau sa-mi cunosc adversarii si aliatii,de ce stau ascunsi ?
 

DeletedUser

Biti...esti rautacios ca de obicei ...ce lume mahnita? Noi ne pregatim de distractie,ai uitat ?

Sau ai ramas pe drumuri vineri ? :)) Inca mai am loc unde ti-am promis!:p
 
Sus