Discutii Libere 2011

DeletedUser

off-topic.gif

Acest topic isi propune sa reduca off topicul de pe celelalte topicuri si sa purtati aici discutii legate de L8 si nu numai. Diferenta majora este data de faptul ca aici se va putea discuta mai liber, unele din regulile de la punctul 2 nu se vor aplica (2.2.,2.3.,2.4.,2.11.)

Aveti un loc unde puteti vorbi mai liber va rog sa il folositi.

Inainte de a posta aici va rog sa cititi sau recititi Regulamentul forumului.
Atacurile la persoana, jignirile , atacurile asupra moderatorilor/adminilor nu vor fi trecute cu vedere, se vor sanctiona drastic.

Ps: Pentru mai multe detalii despre acest gen de topic puteti citi aici. Topicul acesta va fi unul similar aceluia.

later edit
Sectiunea de Off topic se va sterge periodic ( lunar ).
 

DeletedUser

6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .

Domnule Leonida eu sunt moderatoare pe aceasta lume si nu joc. Incercati sa nu faceti aluzii neconcrete
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Aha, dar ce putem spune despre Ramoluad ??? este moderator si joaca...sau nu va cunoasteti ;))
Ce puteti sa-mi faceti decat sa-mi dati sanctiune, sanctiune ca-mi spun opinia...pastrati numai ce va place voua sau cum ? Haide ca asta-i culmea... si daca nu mai tocesc tastatura aici ce mar inginerie, parca-as pierde bani castigati din greu, unii cu anumite drepturi pe acest joc, prea va luati in serios aceste treburi, voi uitati ca sunteti intr-o lume virtuala, dar daca totusi le aveti macar nu bagati in seama ce spun eu x si y care nu avem nici un drept, iar voi cei cu drepturi sanctionati doar daca unul dintre noi incepe cu jigniri asupra celuilalt, dar nu daca imi spun cu parerea asupra unuia care joaca cu mine, este adversar, n-are nici o putere acolo fiindu-mi inferior, aici vine si se da goanga...

Un milion de sanciuni puteti da, dar oamenii sa-si spuna parerea nu-i puteti face sa taca, au incercat comunistii si s-au dus draq !
Nu-i cu nici o parere de rau ca nu mai intru aici, din cauza asta nu mai viziteaza nimeni aceste forumuri, prea mult zel depuneti unii dintre voi si ca sa-mi spun parerea pana la sfarsit cum trebuie, unii nici majoratul nu-l aveti implinit, de aici acest avant !


Ma si miram cine petea sa fie sub acest nume Marusk89 si apriga la manie, decat o olteanca de-a mea, decat sa stai de vorba c-o olteanca mai bine-ti iei campii, mai bine ma nasteam draq moldovean ca tot am vazut cine-i legiuitoare!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Maru,stai linistita iubita....nu ar putea intelege nici din desene ce insemna jucator pe L8 si moderator pe L8 forum extern :))
 

DeletedUser

Ramoluad,
1. iti doresc sa ajungi nr. 1 pe triburile lumea 8 sau oricare dintre lumi vrei tu.
2. In viata reala tot ce-ti doresti sa ti se implineasca si tie si familiei tale
3. Eu nu-s o persoana dusmanoasa, chiar daca uneori imi sar din pepeni ca orice om, daca n-am face asta am fi roboti

4. Eu m-am retras si de pe joc acum jumatate de ora si asta seara o sa fie cred si ultima mea aparitie pe acest forum .


Sa fitzi iubiti !!!
 

DeletedUser

Multumesc pt urari!

Nu imi doream sa te retragi din joc...dimpotriva...alegerea este a ta indiferent de felul in care te retragi!

Nu ma intereseaza sa fiu in vreun clasament pe L8( sau pe triburi),nici nu cred ca sunt...dar iti urez multa sanatate,restul le facem daca vrem cu adevarat!
 

DeletedUser

Ramoluad,
1. iti doresc sa ajungi nr. 1 pe triburile lumea 8 sau oricare dintre lumi vrei tu.
2. In viata reala tot ce-ti doresti sa ti se implineasca si tie si familiei tale
3. Eu nu-s o persoana dusmanoasa, chiar daca uneori imi sar din pepeni ca orice om, daca n-am face asta am fi roboti

4. Eu m-am retras si de pe joc acum jumatate de ora si asta seara o sa fie cred si ultima mea aparitie pe acest forum .


Sa fitzi iubiti !!!

vrei sa te fugaresc cu sulita=))))))?
eu ma gandeam sa o aducem in joc inapoi pe rey sau joaca deja stii tu mai bine;))
have fun!!!!
 

DeletedUser

4. Eu m-am retras si de pe joc acum jumatate de ora si asta seara o sa fie cred si ultima mea aparitie pe acest forum .


Sa fitzi iubiti !!!

Felicitarile mele ptr ceea ce ai aratat in joc!
Imi pare insa sincer rau ca nu ai reusit sa fii primu si ai stat in urma الشمبانزي 'ului!
 

DeletedUser

4. Eu m-am retras si de pe joc acum jumatate de ora si asta seara o sa fie cred si ultima mea aparitie pe acest forum .


Sa fitzi iubiti !!!

Uuuuuuuuuuu! Prima rafala de sagetzi (atacuri in joc) *** buuuuuuuum! Leonida capituleaza.

Asa lider mai zic si eu! (1 sfat pt tine Leo - Adevaratul Leonida a cazut la datorie abia la sfarshit) :)
 

DeletedUser

Felicitarile mele ptr ceea ce ai aratat in joc!
Imi pare insa sincer rau ca nu ai reusit sa fii primu si ai stat in urma الشمبانزي 'ului!

Noi ne-am aratat valoarea si pe L5, cand eu jucam in MT cu nick-ul Lastad, iar voi ne erati aliati WR sau ceva de genul...restul e can-can !!!

P.S Nu ai cum sa fi locul 1, daca الشمبانزي foloseste n`spe mii de conturi.... scorpy4fun, stefy1975......drept sa-ti spun nici n-am vrut sa fiu pe locul1, puteam lua intern 80 de sate si ala era locul 1, dar cu ce folos ????

BuUlymar....nene, toate atacurile lor din 44-45-55 sunt inexistente, cere-le rapoartele sa vezi daca au coborat macar un lvl la ziv din toate cele 70 de sate, din 10k atacuri trecute pana acum peste ele, 200 atacuri/sat si zidurile intacte + 200k trupe din fiecare arma inca active acolo, dupa mine POTOPUL !
 

DeletedUser

LE0NIDA a spus:
BuUlymar....nene, toate atacurile lor din 44-45-55 sunt inexistente, cere-le rapoartele sa vezi daca au coborat macar un lvl la ziv din toate cele 70 de sate, din 10k atacuri trecute pana acum peste ele, 200 atacuri/sat si zidurile intacte + 200k trupe din fiecare arma inca active acolo, dupa mine POTOPUL !

Lauda de sine nu miroase a bine.
 

DeletedUser

Uuuuuuuuuuu! Prima rafala de sagetzi (atacuri in joc) *** buuuuuuuum! Leonida capituleaza.

Asa lider mai zic si eu! (1 sfat pt tine Leo - Adevaratul Leonida a cazut la datorie abia la sfarshit) :)

Pentru mine in acest joc, acum a fost sfarsitul, impreuna cu ceilalti membri 300 am dat DELETE !!!

Sa nu mai aud de acest joc, mult mai liber, mult mai relaxat, pe aici probabil c-o sa mai postez una-alta de plictiseala, dar nu trebuie sa astept nici un atac, nu trebuie sa dau nici un atac, nu trebuie sa mai stau dupa unul si altul...asteptam ghioceii si vremea frumoasa, triburile pt. mine sunt istorie .
 

DeletedUser

Leo esti oltean de al meu vad ca zici...hai la o cafea :D

tocmai imi savurez cafeaua acum la munca, am intrat sa vad ce mai este pe aici...eu sunt din Turnu Severin, concitadin cu eduard88.....astept sa vina vremea frumoasa sa pot pleca pe teren, cu zapada asta stau in birou aiurea-n tranvai...
 

DeletedUser

Leo...vi in vizita? Oare sa ma astept la o vizita precum cea promisa sau ma ocolesti pt ca nu mai esti nervos?

Nu gaseai o perioada mai calda sa te plimbi?
 

DeletedUser

****, tot ce-i posibil, de joi si pana duminica sunt plecat la Bucuresti, am alte treburi mult mai importante acum, decizia de a ma lasa de joc a fost si din probleme personale, tocmai ce mi-am luat apartament, am ceva de lucru la el...nu-mi mai permit sa stau toata ziua holbat la pc.....de pe 15 martie trec si-n alta functie la scarbici, am alte responsabilitati nu doar la pc...

Vizite am facut si-o sa fac in continuare pt. ca lunar sunt in alt oras al tarii cate 3-4 zile...am amici prin Cluj ( TatalLor ), la Oradea ( CARBONN ), Bucuresti (Gerulaboy si multi altii...), Craiova ( Ground Zero ), Tg Jiu ( Raland )........lista continua, cred ca-n aproape fiecare oras al tarii am cate un amic si pot iesi cu el la un pahar de vorba :p .
 

DeletedUser

Ultimul post si aici, termin povestea si pe extern, are leg tot cu triburile si vreau sa o termin definitiv, mult succes tuturor celor care vor sa-si piarda timpul pretios pe acest joc + banii, multa bafta !!!
 

DeletedUser

Liviu, eu ti-am zis ca e prea mare bataie de cap si o intriga iesita din comun :) Si eu ma rezum doar la a posta din cand in cand.
Mai bine faci ceva mai util, L8 a fost cea mai frumoasa lume si pentru mine si datorita vitezei, insa in fond, trebuie sa stii cand sa inchei.
 
Sus