Discutii Libere 2011

DeletedUser

daca ai tupeul necesar, probabil rapoartele exista...vrei s aintru pe twstats sa vedem satele pe care le-ai pierdut chiar tu impotriva lui si-al altor jucatori sa vedem daca trupele erau in alta parte sau iti erau distruse ???

n-ai tu tupeul sa dovedesti ceea ce sustii mai sus...chiar te rog vorbeste cu leonida si confirma-mi ca nu a speculat acea portita de 4h...intradevar mi-au distrus trupe,dar nu era logic,din momemt ce eram atacat,sa mai piara si trupe?

Postez din perspectiva unui player care nu a fost implicat in nici-un complot imaginar,care nu are nici o relatie apropiata cu nici-un conducator,admin sau moderator pe extern,nimic,..eu am jucat pur si simplu.Si vorbesc doar despre activitatea zonei 52-51 unde activau carbon,leonida,bogdansalk.Am facut fata onorabil acestora,si repet,am fost in proces de cucerire,nu de deffence.Chestia e ca nu s-au ridicat cerintelor in zona respectiva.
 

DeletedUser

Nu conteasta nimeni ca nu-s jucatori corecti in Legion sau TNA...probabil esti unul dintre ei...dar nici nu poti spune ca tu le-ai luat lor sate, la cei mantionati de tine sau d emine...cate sate i-ai luat tu lui Leonida ? Ne uitam ? Gasim ceva ? Nu cred...ca luai sate de la altii din armada mai ales este alta problema...eu aici vorbesc la modul general nu la x si y jucatori...foarte bine, sunteti 10-20-30 corecti, dar aveti ajutor fara voia voastra din partea altora...intreaba-l pe GUSTAVIS de cate ori a fost inchis pe definitiv, de catre cine si deschis de catre cine, te rog intreaba-l tu...ca doar ii esti coleg banuiesc...ca nu stiu ce se petrece pe lumea 8 si sincer nu ma intereseaza
 

DeletedUser

Eu 48-leonida 10 ...pe restu nu-i mai verific...ma fortezi sa caut cifre dupa care ma vei acuza de laudarosenie....rusine tie "dr.Love" :p

PS:cum se face ca un jucator considerat
unui supercreier are acest scor obtinut intr-o zona care nu a fost niciodata tinta unor atacuri organizate ale familiei din care face parte legion-ul?
Raspuns:unii jucatori au fost muuult supraevaluati.Ex:Le0nida.
 

DeletedUser

Nu conteasta nimeni ca nu-s jucatori corecti in Legion sau TNA...probabil esti unul dintre ei...dar nici nu poti spune ca tu le-ai luat lor sate, la cei mantionati de tine sau d emine...cate sate i-ai luat tu lui Leonida ? Ne uitam ? Gasim ceva ? Nu cred...ca luai sate de la altii din armada mai ales este alta problema...eu aici vorbesc la modul general nu la x si y jucatori...foarte bine, sunteti 10-20-30 corecti, dar aveti ajutor fara voia voastra din partea altora...intreaba-l pe GUSTAVIS de cate ori a fost inchis pe definitiv, de catre cine si deschis de catre cine, te rog intreaba-l tu...ca doar ii esti coleg banuiesc...ca nu stiu ce se petrece pe lumea 8 si sincer nu ma intereseaza

Salut!
Probabil ca i-au murit laudatorii lui Leonida si le-ai luat tu locul, sau poate ca esti chiar tu, Leonida. As miza pe ultima varianta.
Privesti problema total diferit. Indiferent cate sate ai luat/ai pierdut in fata dusmanilor, ce faci tu acum, nu prea e ok. Vorba lui Ramoluad. Indiferent cat de slaba este ca jucator (daca o fi), faptul ca a rezistat pana acum e treaba ei. Indiferent prin ce mijloace. Pe triburi castiga cei care sunt total devotati jocului si care joaca pana la capat (oricat o insemna asta in timp). Acum nu prea mai conteaza ce ai facut, atata timp cat ai renuntat. La fel si in cazul meu. Dar da, intr-adevar, lumea 8 a fost o lume a tradatorilor, a needucatilor si mai ales a miseilor. Putini oameni de calitate. Putine persoane care s-au ocupat de triburi pentru a-l juca cu cinste. Si mult prea multe persoane, care ar fi facut orice pentru niste sate ... in plus. Spre norocul meu, am realizat asta la timp.
Revenind. Triburile nu este un joc de gandire. Dovada a faptului ca cei care sunt pe primele locuri pe multe lumi nu au cine stie ce inteligenta nativa. Este un joc de timp. Ai timp, esti bun. N-ai timp, esti inactiv, slab. Usor de eliminat. Si oricat de greu si de cat de mult timp ti-ar lua sa innobilezi un jucator cu peste 2000 de sate, pana la urma cei chibzuiti si cei care aloca mult timp jocului, o sa castige.
 

DeletedUser

Eu 48-leonida 10 ...pe restu nu-i mai verific...ma fortezi sa caut cifre dupa care ma vei acuza de laudarosenie....rusine tie "dr.Love" :p

PS:cum se face ca un jucator considerat unui supercreier are acest scor obtinut intr-o zona care nu a fost niciodata tinta unor atacuri organizate ale familiei din care face parte legion-ul?
Raspuns:unii jucatori au fost muuult supraevaluati.Ex:Le0nida.

mai nene, uita-te cand ai luat satele de la el, era contu-n stergere...lasa prostiile si revino-ti...ti-am spus sa scazi zilele cand nu mai era nimeni pe acel cont...ai 0 sate luate d ela el atata timp cat a jucat, lasa balivernele amice ca te faci de ras...ai luat acele sate in zilele cand contul era pe DELETE ~


Eduard88, pe mine nu ma prea intereseaza cate sate-au luat ei d ela x si y, dar trebuie sa le dai relicile cuvenite cand spun ca x nu stie sa joace si aplica rapoarte, ca y a renuntat de frica...doar pe ei se vad cei mai buni...ai perfecta dreptate cu locurile fruntase...ca sa ajungi in frunte trebuie sa pierzi minim 10-15 ore/zi pentru acest joc, altfel n-ai cum sa ajungi acolo...cu mici exceptii daca faci parte dintr-un trib puternic, esti intr-o zona sigura si intri 1-2 ore/ zi, iti faci treaba si innobilezi numai intern...

N-o s amai postez aici nimic ca sincer nu ma intereseaza...eu joc pe L1 si 24, nici nu ma intereseaza L8, mi-am aruncat ochii aici si-am vazut balivernele unora si-a trebuit sa intervin, mai ales c-am jucat si eu aproape un an de zile pe timpul yakuza si mai apoi imi aruncam ochii de pe contul ramas activ pe aceasta lume "smecherita" !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

uita-te cand ai luat satele de la el, era contu-n stergere...lasa prostiile si revino-ti...ti-am spus sa scazi zilele cand nu mai era nimeni pe acel cont...ai 0 sate luate d ela el atata timp cat a jucat, lasa balivernele amice ca te faci de ras...ai luat acele sate in zilele cand contul era pe DELETE
...iar trebuie sa te contrazic partial,..doar o parte...;)

tind sa cred spusele lui eduard,...esti leonida in persoana ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25671

Mama,mama e mai ceva decat un drog jocul asta pentru uni dintre voi sa mor eu :))...lasati-l in masa de joc si petreceti-va timpul facand altceva mai util si placut ce naiba...
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
din ce in ce mai rari cei care stiu sa piarda...ba se da vina pe lipsa de RL, ba adminii sunt de vina...mai nou vad ca si moderatorii de forum sunt implicati...oameni care nu stiu sa piarda...
 

DeletedUser

zekmes,moderatorii de forum sunt jucatori de triburi,e normal sa se implice si in discutiile de pe forum pe sectiunile unde joaca ei.
Eu joc numai pe L8 si ma voi implica in discutiile de pe acesta lume daca eu consider ca e nevoie.
 
Ultima editare de un moderator:

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
hm... ramo nu inteleg daca e un repros sau nu la adresa mea dar cred ca m-am exprimat eu gresit. Cand am zis "mai nou vad ca si moderatorii de forum sunt implicati..." m-am referit la faptul ca unii sufera si incearca sa dea vina pe altceva/altcineva pentru insuccesele lor. Daca pana acum erau scuze de genul: "Domn'le m-au furat adminii" sau "Domn'le eu am o viata si tu nu ai" acum vad ca au trecut la texte de genul "Domn'le moderatorii sunt mana in mana cu adminii si ne fura..." si alte povesti...Ar trebui sa se recunoasca superioritatea (in joc) a celor din Sud fata de cei din Nord...Dar unii nu stiu sa piarda...
 

DeletedUser28816

ce pacattttttttttttttt...!!! nu sau gandit ..a face un semn ...de oftattttttt !!!!
 

DeletedUser17029

E pitit!
46.gif
 

DeletedUser

Mama,mama e mai ceva decat un drog jocul asta pentru uni dintre voi sa mor eu :))...lasati-l in masa de joc si petreceti-va timpul facand altceva mai util si placut ce naiba...

din partea mea,e placut,...nu-s ce interes are love doctoru de nu-i place in halu asta !!! :confused:.......ca doar e numai vizitator pe lumea asta :):D:p
 
Sus