Discutii libere 2011

  • Autor subiect jerome le banner
  • Data de început

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Ramo, dar de cand sunt pe aici cred ca ti-ai facut o impresie asa despre mine si stii bine ca nu sunt subtil si spun in fata ceea ce ma deranjeaza, indiferent ca acest lucru l-am spus unui user sau moderator sau supermoderator sau ce ranguri mai aveti voi acolo...nu m-am dat inapoi de a spune pe fata ceea ce ma deranjeaza chiar daca de cele mai multe ori acele reprosuri au insemnat sa primesc vacante exotice. :))
 

DeletedUser33089

shau, am venit sa te sustinem, ai fani in tribune, ar trebui sa fii fericit ca macar pe forum mai posteaza 2-3 jucatori ...sau fosti jucatori...

evident moderatorii nu au cum sa aprecieze asa ceva... ei vor sa nu mai posteze nimeni nimic... sau decat sa intre cate un prost pe saptamana sa puna o statistica a unui razboi...asta inseamna ON-topic pentru ei :)))

gabyy =)) eu m-am lasat?=)) mai insultat...
 

DeletedUser33089

prostii :) ai avut intentie sa ataci pe anumiti jucatori :Dnu te scoti prea bine vad :)
ramo o palmuire ii trebuie :p
 

DeletedUser33089

ramo gaseste tu o pedeapsa care sa nu ii placa lui gaby :D

daca as propune eu mi-ai zice as fii crud :D
 

DeletedUser

Am antrenament,stai linistit :))

4 educatoare s-au plans in aproape 2 ani de cat e piciul meu de "terorist",iar 3 dintre ele au peste 30 de ani de cand profeseaza :))

Totusi cu mine nu comenteaza,si nu obisnuiesc sa fiu violenta(fizic sau psihic) :p
 

DeletedUser

Deci aveti prea multi nobili :))


Poate nu cititi prea mult forumul de off topic,asa ca m-am gandit sa va informez ca avem un nou CONCURS,in cazul in care doriti sa participati!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33089

din potriva exista foarte putini nobili :) poate la dusmani exista ca pierd foarte multe sate dar la mine e cam invers =))
 

DeletedUser

eu am 35 d nobili :)) si am aproape 15 milioane sau aveam...
ca se poate vorbi si la trecut acum
 

DeletedUser33089

maru uite eu am aproape 26 de nobili si am 17 milioane jumate si cam cresc in puncte
 
Sus