Discutii libere 2011

  • Autor subiect jerome le banner
  • Data de început

DeletedUser33089

auzi maru poti sa scrii in toate culorile curcubeului oricum nu o sa iti scoti codita cu minciunile pe care le bagi tu pe aici.
minciuna este minciuna si altfel nu poate sa fie numita ceea ce ai facut fata de mine deci gurita mica.

nu cred ca am vazut prea multa lume care sa ceara sanctionarea unui jucator care posteaza un mesaj corect si adevarat:))romanul este roman este un unicat..
daca il inventam eram deacord sa fiu avertizat.Asa se arata cum este persoana care zice ca are dreptate dar e cu minciuna :).
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
cresto contesta ma decizia...nici mie nu mi s-a parut nimic deplasat in ce ai postat...nu te lasa calcat in picioare ;)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
A primit un avertisment pentru că a postat un mesaj fără acordul părților așa cum spune regulamentul, nu are legătură cu cine a raportat mesajul.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
de exemplu eu port o discutie cu cineva in joc, si consider ca merita postata la sectiunea "mesaje amuzante" ... o fac, si interlocutorul meu ma raporteaza... asta inseamna ca ma sanctionezi?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
de exemplu eu port o discutie cu cineva in joc, si consider ca merita postata la sectiunea "mesaje amuzante" ... o fac, si interlocutorul meu ma raporteaza... asta inseamna ca ma sanctionezi?

Sunt două tipuri de posturi, total diferite. Acel tip de post nu este sancționabil. De ce? Recitește regulamentul ;)
 

DeletedUser31617

pe tine chiar te rod unele lucruri rau de tot :))

[20/12/2011 22:49:30] maru: as putea sa scriu si cu roz pentru tine,Paul, ca asa se scrie pentru fetite :))
ce am facut eu?..m-am inselat, si dupa nu am mai zis nimic, asa ca Paul, ciocu' mic si aruncat cu prastia dupa pasari verzi si negre :))

@ legat de mesajul meu postat de tine: auzi draga Paul, yahoo messengerul, din cate cunosc eu, nu este un tool legat de jocul triburile.ro, ci este un lucru ce apartine de viata mea, a ta, a lui x,y,z privata si personala, unica si privata. Ca sa te bat cu vorba ta " gurita mica"

@ hai vrei sa ma leg de tine? nu ti-ai gasit persoana potrivita (dommnule ce nu aude bine si are probleme cu soldul)...nu ma provoca, ca nu te vad bine dupa aceea..

Si pentru ultima data cand iti scriu: lasa-ma-n puii mei in pace. Mi-am luat fan si nu stiam?
Doamne cati fani am, nici cand faceam baschet nu aveam atat de multi *****...

A da si vezi ca eu nu mi-am permis "..." sa te jignesc,
Daca vrei sa vorbesti cu mine exista: messenger, mail, IRC, etc.
Special pentru tine, eu NU o sa-mi fac CONT PE EXTERN, pentru fiinte ca tine never.
Hai pa, pa ca esti *****.

2.1.1. Fiecare utilizator al forumului este responsabil pentru întregul conţinut al mesajului său. În cazul citării mesajelor care încalcă regulamentul, veţi fi sancţionaţi în concordanţă cu gravitatea abaterii săvârşite.
1.2 Membrii forumului nu au dreptul să se dea drept moderatori sau admini. Incearcarea de a acţiona ca un moderator sau admin este interzisă şi duce la primirea unei sanctiuni.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33089

Crestule...ai de grija ce vorbesti.
Te scarpin de nu te vezi.

vai ce frica imi este de tine cuclici sau maru cine ai fii tu..
faptul ca nu va convine ce spun inseamna ca am dreptate :))
si plus ce am postat a fost ce a scris maru nu a fost inventie:))cu ce deranjeaza ca scriu ceea ce mi s-a scris? vreti sa fie ascuns?si asa vad ca maru detine controlul fata de conducerea diablo deci nu mai am ce pretentii de dreptate dar asta e.
de la postarea mesajului lui maru care la scris pe joc atacurile au crescut de la 180 la 330 de atacuri :))maru pe cati influienteaza saraca..mi-a fost mila la un moment dat de ea dar acuma nu mai imi este ca nu merita.
oricum s-a vazut caracterul vostru de jucatori prin avertizarea mea...
 

DeletedUser

sa nu te superi pe mine maru dar imi aduc aminte ca acum nu mult ma intrebai daca nu ai vrea sa joc pe contul tau .. sa dau in profu .. sincer mi-e mila de cresto.. el ca multi altii .. face parte din categoria aia .. ii tinem pana castigam razboiul ca fac tot ce vrem noi .. se duce primejdia putem sa ii tocam
 

DeletedUser31617

crestule...esti cel mai mare noob ,gata cu hibernarea ai iesit din barlog si arunci cu noroi in maru?
Imi este mila de mine ca te bag in seama....
Din partea mea ...un nou fericit!!!
Te astept pe L26&clasica
 

DeletedUser

sa nu te superi pe mine maru dar imi aduc aminte ca acum nu mult ma intrebai daca nu ai vrea sa joc pe contul tau .. sa dau in profu .. sincer mi-e mila de cresto.. el ca multi altii .. face parte din categoria aia .. ii tinem pana castigam razboiul ca fac tot ce vrem noi .. se duce primejdia putem sa ii tocam


da serios, cand ti-am zis eu asta tie? okey :))
eu stiu ca de fiecare data cand am zis ca dau stergere cont, m-am razgandit..bine era mai acum ceva timp, Gabi care-mi zicea sa-i dau contul sa-l atace pe profu' si sa nu dau stergere...
se vede ca voi stiti mai multe decat mine, asa ca nu ma bag :)))

vai ce frica imi este de tine cuclici sau maru cine ai fii tu..
faptul ca nu va convine ce spun inseamna ca am dreptate :))
si plus ce am postat a fost ce a scris maru nu a fost inventie:))cu ce deranjeaza ca scriu ceea ce mi s-a scris? vreti sa fie ascuns?si asa vad ca maru detine controlul fata de conducerea diablo deci nu mai am ce pretentii de dreptate dar asta e.
de la postarea mesajului lui maru care la scris pe joc atacurile au crescut de la 180 la 330 de atacuri :))maru pe cati influienteaza saraca..mi-a fost mila la un moment dat de ea dar acuma nu mai imi este ca nu merita.
oricum s-a vazut caracterul vostru de jucatori prin avertizarea mea...

vezi, uite mi-am facut cont sa-ti raspund :))

si asa vad ca maru detine controlul fata de conducerea diablo deci nu mai am ce pretentii de dreptate dar asta e.

Mai intai am sa-ti zic asta:
rofl.gif
rofl.gif
rofl.gif
rofl.gif
rofl.gif
rofl.gif

De cand a vazut mesajul scris de tine, am ras si nici acum nu ma pot opri din ras
rofl.gif
rofl.gif
rofl.gif

Nu stiu ce ti-a crescut tie sau nu, pentru ca nu ma intereseaza.
Eu "saraca si vai de mine", eu stiu sa ma port si sa vorbesc civilizat.

oricum s-a vazut caracterul vostru de jucatori prin avertizarea mea

Habar nu am ce la te referi aici - poate la joc, sau poate tu stii cel mai bine. Eu ti-am trimis acel mesaj tie, si doar tie, tu ai preferat sa-l pui pe extern.
Exceptand asta dragul meu Paul, era multi care nu te suportau, asa ca poti sa tai fraza cu "influenta mea" :))))))

Acum am si eu 1 intrebare pentru tine: de ce n-ai dat sitter?
N-aveai nimic de ascuns, dadeai sitter, aveai de ascuns nu dadeai...nu ai dat, deci aveai.
Crezi ca esti singurul caruia i s-a cerut sitter? :))
Si mie mi s-a cerut sitter si am dat, nu s-a gasit nimic (nu ca as fi avut ceva de ascuns) si mi-am vazut de joc, nu am facut comentarii lungi si dese.

Tin sa va urez un An Nou Fericit si Sarbatori fericite :*

In principiu de asta mi-am facut cont, nu ca sa iti raspund tie la replicile fara sens, Paul.
 

DeletedUser

scuze .. nu neaparat contul tau ..poate am inteles eu aiurea... ideea era urmatoarea .. sper ca nu vrei printscreen sau altele

marusk : dani
marusk : ..
marusk : daca ar fi sa te bagi pe lumea 7
marusk : te-ai baga?
marusk: sa facem caterinca de profu'?
st_dani17: da m-ar tenta
marusk: te tin la curent
st_dani17 : ok


evident ca nu mai puteam sa fac un cont nou (nu se fac inscrieri) deci

La multi ani tuturor!
 

DeletedUser33089

da serios, cand ti-am zis eu asta tie? okey :))
eu stiu ca de fiecare data cand am zis ca dau stergere cont, m-am razgandit..bine era mai acum ceva timp, Gabi care-mi zicea sa-i dau contul sa-l atace pe profu' si sa nu dau stergere...
se vede ca voi stiti mai multe decat mine, asa ca nu ma bag :)))



vezi, uite mi-am facut cont sa-ti raspund :))



Mai intai am sa-ti zic asta:
rofl.gif
rofl.gif
rofl.gif
rofl.gif
rofl.gif
rofl.gif

De cand a vazut mesajul scris de tine, am ras si nici acum nu ma pot opri din ras
rofl.gif
rofl.gif
rofl.gif

Nu stiu ce ti-a crescut tie sau nu, pentru ca nu ma intereseaza.
Eu "saraca si vai de mine", eu stiu sa ma port si sa vorbesc civilizat.



Habar nu am ce la te referi aici - poate la joc, sau poate tu stii cel mai bine. Eu ti-am trimis acel mesaj tie, si doar tie, tu ai preferat sa-l pui pe extern.
Exceptand asta dragul meu Paul, era multi care nu te suportau, asa ca poti sa tai fraza cu "influenta mea" :))))))

Acum am si eu 1 intrebare pentru tine: de ce n-ai dat sitter?
N-aveai nimic de ascuns, dadeai sitter, aveai de ascuns nu dadeai...nu ai dat, deci aveai.
Crezi ca esti singurul caruia i s-a cerut sitter? :))
Si mie mi s-a cerut sitter si am dat, nu s-a gasit nimic (nu ca as fi avut ceva de ascuns) si mi-am vazut de joc, nu am facut comentarii lungi si dese.

Tin sa va urez un An Nou Fericit si Sarbatori fericite :*

In principiu de asta mi-am facut cont, nu ca sa iti raspund tie la replicile fara sens, Paul.

vezi ca incepi sa derilezi maru multa lume nu ma suporta? poate cei din conducere erau aceia si cativa care erau protejati de conducere in rest nu cred ca a fost cazul multi mi-au scris si m-au intrebat de ce am fost dat afara(asta arata cat de prost sta conducerea la incredere fata de jucatori) si ca nu o sa uite ca au jucat cu un jucator ca mine inseamna ca am fost corect si am ajutat colegii am fost de treaba..dar asta e..e bine sa ii iei unui "camarad" apararea(mi-a fost si "prieten" la un moment dat dar se vede cat de "buna" a fost aceasta prietenie) si apoi cand zic adevarul sunt facut noob este dea dreptul incredibil asta este omul e plin de defecte.
mai multe lucruri am realizat in jocul asta ca oamenii cu simtul dreptatii si corecti au fost scosi din joc si cei care sunt parsivi si murdari raman pe joc (90%)dintre ei.ma tot miram cum e tara asta atat de bogata si unii sunt saraci lipiti pamantului cred ca se poate spune acelasi lucru pe jocul asta idem bucurati-va pana vi se acreste o sa vi se taie la un moment dat.Atunci o sa se faca adevarata dreptate.cine rade la urma rade mai bine si eu o sa fiu cel care rade la urma.al doilea lucru ce l-am realizat ca e bine sa fii oltean mai ales cand ai pe cineva din conducere acolo sa iti acopere pielea.

Vezi Kami sa nu ceara marusk avertizarea ta ca ai postat un mesaj ce nu ii convine pe acest forum..
va urez un an nou cu multe bucurii si multe reusite.
La multi ani!
 

DeletedUser

La Multi Ani si tot ce va doriti...

Nu am ce comenta, ca mai mult vad ca nu am cu cine sa vorbesc.
@ Dani: cum spui tu, eu nu-mi aduc aminte sa fi discutat astfel de lucruri cu tine pe skype, nici macar nu te am pe skype...dar in fine, cum spui tu asa sa fie.

Imi doresc sa se termine lumea asta mai repede, mai e doar 1 luna si 2 saptamani, cred...
Oricum m-am lasat de joc, si nici nu ma mai apuc.

Ne mai auzim, hai salut! :p
 

DeletedUser33089

mai maru vad ca te faci ca ploua cand s-a si postat ce i-ai scris ce mai incerci sa te scoti?
cred ca ai nevoie de ceva nopti de somn si ceva pastile sa te trezesti la realitate.idem e si pentru cuclici nu stiu unde traieste domnul...
 

DeletedUser

am zis eu skype? e pe mess :p

nu vreau sa fac valuri .. punctam doar ca .. interesul te face sa schimbi repede o parere
 

DeletedUser

cresto a spus:
cred ca ai nevoie de ceva nopti de somn si ceva pastile sa te trezesti la realitate.idem e si pentru cuclici nu stiu unde traieste domnul...

am uitat sa cer doza zilnica de xanax sa stii :))
ma bate gandu', ma bate moda
ma bate Cresto, help :))
 

DeletedUser33089

=))=))
ce mai mesaje frumoase primesc =))nu am mai scris de 4 zile dar se pare ca cineva are vedenii =))

[2:33:42 PM] CUCLICI L7: ****** pe viitor vezi ce mai comentezi pe extern de mn si Maru ca te iau toti dracii.
Esti cel mai mare noob

nu ma pot astepta la nimic mai mult decat insulte :D de la un jucator care a fost o pacoste pentru multi si in conferinte nu mai era bagat in seama de nimeni pentru ca intrerupea pe toata lumea..
 
Ultima editare de un moderator:
Sus