Discutii libere 2011

  • Autor subiect jerome le banner
  • Data de început

DeletedUser

=))=))
ce mai mesaje frumoase primesc =))nu am mai scris de 4 zile dar se pare ca cineva are vedenii =))

[2:33:42 PM] CUCLICI L7: ******* pe viitor vezi ce mai comentezi pe extern de mn si Maru ca te iau toti dracii.
Esti cel mai mare noob

nu ma pot astepta la nimic mai mult decat insulte :D de la un jucator care a fost o pacoste pentru multi si in conferinte nu mai era bagat in seama de nimeni pentru ca intrerupea pe toata lumea..


Deja devine interesant......amenintari.......:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31617

noobule eu nu plangeam pe skype ca tine ca ma ataca Alex-v
uiti cand te-ai dus la isabel0?
si ai inceput sa te rogi de ea sa te ajute si mie imi cereai sprijin...

Gaby daca nu sti detali picante despre cresto magnificul....
nu spune de mn ca-s...periculos,asta e purul adevar despre cresto care si pe L19 a fost catalogat cel mai mare noob
 

DeletedUser31617

da...da sti ca cine rade rade mai bine ca atunci cand ai plans la conducerea diablo sa nu mai fie atacata buna ta prietena dasimo.
Cand eu am postat acest lucru...ai fugit la maru pe joc dandui mesaj,precum:
te rog potolestel pe cuclici sa nu mai spuna despre dasimo ca eu nu ii pot da replica...
nu am uitat...sa sti mai general trecut in rezerva ce esti
Te rog sa te abtii de la comentarii referitoare la mine,asta ca sa nu te fac de rusine in continuare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

"O, RAMAI

(1879, 1 februarie)​

Mihai Eminescu

O, ramâi, ramâi la mine,
Te iubesc atât de mult!
Ale tale doruri toate
Numai eu stiu sa le-ascult;

In al umbrei întuneric
Te asaman unui print,
Ce se uit-adânc în ape
Cu ochi negri si cuminti;

Si prin vuietul de valuri,
Prin miscarea naltei ierbi,
Eu te fac s-auzi în taina
Mersul cârdului de cerbi;

Eu te vad rapit de farmec
Cum îngâni cu glas domol,
In a apei stralucire
Intinzând piciorul gol

Si privind în luna plina
La vapaia de pe lacuri,
Anii tai se par ca clipe,
Clipe dulci se par ca veacuri."

Astfel zise lin padurea,
Bolti asupra-mi clatinând;
Suieram l-a ei chemare
S-am iesit în câmp râzând.

Astazi chiar de m-as întoarce
A-ntelege n-o mai pot...
Unde esti, copilarie,
Cu padurea ta cu tot?"​

Noapte bună să aveţi şi vă rog fără scandal!
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Eu si cu iepurii mei, va uram un somn usor, adormitilor! :))

bouncing_rabbit.gif
bouncing_rabbit.gif
bouncing_rabbit.gif
bouncing_rabbit.gif
bouncing_rabbit.gif
 

DeletedUser31617

ANUNT IMPORTANT CATRE TARA:

MARETUL CRESTO o dat stergere cont.....a dovedit pe L7 ce jucator a fost si a hotarat sa ne paraseasca miseleste...:)))
 

DeletedUser33089

ANUNT IMPORTANT CATRE TARA:

MARETUL CRESTO o dat stergere cont.....a dovedit pe L7 ce jucator a fost si a hotarat sa ne paraseasca miseleste...:)))

domnule cuclici dacă tot dai anunțul acesta arată și cu ce satisfacție scrii pe skype de fericit ce esti:D
se vede educația ta cuclici când scrii asemenea mesaje pe skype.
----------------------------------------
----------------------------------------
----------------------------------------
----------------------------------------

nici măcar eu la cât de supărat am fost pe multă lume să scriu asemenea mesaje e dea dreptul josnic.
nu am sa mă cobor la nivelul tău cuclici ca să iți răspund la asemenea mesaje.
poți sa faci n plângeri la admini sau moderatori să mă penalizeze că postez mesaje care mi le scrii dar este adevarul nu minciună și văd că adevarul doare.
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
S-a gasit marele jucator cuculici sa faca "noob" pe altii :))

LOL! :eek: Am trait s-o vad si pe asta :))))
 

DeletedUser31617

da cum sa nu domnule Paul gata te ascunzi dupa deget,nu ai suportat sa vezi cum ti se duce contul la 0p?
te-am injurat eu in game? nenea Paul ai incalcat regula 1.9,sper ca domnul alex02dsa sa ia atitudine si sa te penalizeze
Gaby tu te bagi ca musca....continuarea o sti...
 

DeletedUser33089

a editat moderatorul sa ii curete mizeria lui cuclici in care isi arata inteligenta cred ca si moderatorul se jeneaza la ce limbaj are cuclici.

cuclici nu ai cu ce sa iti ocupi timpul?sa ma insulti pe mine intr-una :)
dat fiind ca ai fost si tu la un moment dat moderator s-ar putea ca multa lume sa isi puna intrebarea cum de ai fost tu selectat in pozitia aceia.
in legatura cu alex-v ca tot insisti pe treaba asta
Alex-v a fost un jucator problematic tribului diablo a atacat multi colegi printre care m-am numarat si eu.
am pierdut singurele sate din zona k13 in jur de 6-8 sate(nu mai stiu exact numarul oricum aveam un numar mic de sate) care abea le luasem de la bomba care mi le imprumutase si atunci a inceput alex-v sa ma atace si a fost dat afara din trib si innobilat se stie foarte bine ce a fost.
ce tot insisti pe tema asta m-ai ajutat atat de mult ca trebuie sa tac si sa ma inclin in fata ta?scuteste-ma de bravado tau de 2 bani.

pe lumea 19 nu ai de ce sa ma clasifici tu pe mine in nici un fel nici macar nu ai jucat pe lumea aceia si nici nu o stii. eu o stiu si acolo au fost jucatori care numai cuvantul noob stiau sa il scoata din gura atat poate te reprezinta ei cel mai bine.
mai bine "gurita mica si joc de glezne".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31617

crestule iei teapa copile dc eu te jignesc nu te jignesc pe forum sau in game deoarece respect echipa TT am facut parte din ea,insa tu ca postezi fara acordul meu incalci regulamentul....
citeste regula 1.9 din regulamentul forumului


Adio noob-le
 

DeletedUser

Paul, nu are rost să te cobori să-i raspunzi, fi calm..
Felicitări pentru prestaţia de pe lumea 7 (până in innobilare) şi mult succes în real life

p.s: vorbind de fiecare cât de noob este, serios acum, care-i noob, tu sau Paul care intră din joi în paşti pe aici?
mă faci să râd cuclici =))
 

DeletedUser31617

uiti cand il injurai pe cresto pe skype si il faceai ca o albie de porci,te bucurai ca e la inobilari si ca ii rupi contu?
perversa mai esti draga marusko.....
 
Sus