Discutii libere 2011

  • Autor subiect jerome le banner
  • Data de început

DeletedUser

eu nu te am pe tine in lista mea de skype, imi pare rau sa te informez acest lucru...
vorbind de perversitate, zici...vrei?

p.s: spor la atacuri pe l7
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

multumim, multumim :))

traducere:

noob este jucatorul care nu are vointa de a invata, mai multe sau mai putine lucruri, care se asteapta ca oamenii sa faca treaba pentru elsi apoi asteapta sa-i fie laudata fapta, completandu-o cu a lor.

vrei sa-ti mai caut, ca sa mai faci inca 5 reply posturi? :))
te supara adevarul sau cum???

esti patetic (care vezi ca nu-i jignire)

dex a spus:
PATÉTIC, -Ă, patetici, -ce, adj. 1. Plin de patos, care emoționează, impresionează, înduioșează; plin de emfază, de afectare
 

DeletedUser33089

crestule iei teapa copile dc eu te jignesc nu te jignesc pe forum sau in game deoarece respect echipa TT am facut parte din ea,insa tu ca postezi fara acordul meu incalci regulamentul....
citeste regula 1.9 din regulamentul forumului


Adio noob-le

=)) hai lasa-mă că și pe joc mai amenințat și pe skype nu mai vorbi tu ce vrei tu ca și asa esti de cacao pe jocul asta..
ți s-a demonstrat de multe ori lucrul acesta nici macar nu ai mai fost bagat în seama în conferințele din diablo dupa ce ți-au vazut toți fața.tu esti mai detestat pe lumea 7 decat mine nu mai vorbi de mine ca ești penibil.
eu macar mai stiu sa am o conversație sociabilă cu lumea și mai pot vorbi și alte lucruri înafara de jocul acesta tu pe de alta parte nu ai așa ceva..deci gura mica și joc de glezne
pe de alta parte tu să respecți partea cu echipa TT mie cam greu să cred lucrul acesta dar să zicem că aș vrea sa fiu neutru pe tema asta dar oricum ar trebui să îți explici de ce nu a sters mesajul complet ,în loc a pus acele liniuțe în loc de textul scris.La ce limbaj ai aratat acolo mie mi-a fost jenă că sunt român când am vazut asemenea limbaj dar moderatorul cum s-a simțit.
Fii liniștită maru ca sunt calm și multumesc
o zi placuta
Paul
 

DeletedUser31617

esti....dc eu te jigneam in game aparea pe forum aici de mult timp asa ca nu mai vorbi prostii,inafara forumului vorbesc cum vreau.
Pe acest forum imi controlez vorbele...deci ciocu mic si plangi la alta masa nu am marunt.
Referitor de conducerea diablo nu ma inghit datorita unui singur lucru,am aratat tuturor ce fel de jucator sunt ei....
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Destul cu jignirile și atacurile la persoană, dacă aveți ceva de împărțit faceți-o în privat, altfel viitoarele posturi le voi sancționa mult mai dur.
 

DeletedUser

Vând fân, vând fân, vând fân
Sunt un jupân, vând fân, vând fân
Donez un plămân, vând fân, vând fân
Plămân de român, vând fân, vând fân.

Vă mai aduceţi aminte melodia asta, ce *dezastru* făcea prin 2000?
Melodia e mai jos:

Cassa Loco - Vând fân
:)))
 

DeletedUser33089

imi cer scuze pentru neplacerile create dar am vrut sa subliniez ce fel de limbaj au anumiti jucatori.
adevarul doare se pare.
urez colegilor care intra pe acest forum si domnului moderator o zi placuta
cresto
 

DeletedUser

şi eu îmi cer scuze pentru atitudinea mea faţă de tine si faţă de moderatorii acestei lumi.
să aveţi spor pe alte lumi, că văd că pe aici adevărul doare, vorba ta Paul...
oare să mă aştept sau să ne aşteptăm la o postare specifică?..cu siguranţă.

o zi plăcută şi spor în sesiune celor care sunt la facultate, sau învaţă pentru examene.
Maru :*
 

DeletedUser

pe aicea majoritatea oamenilor care vorbesc sunt cei care nu mai exista pe harta ... oare de ce?
 

DeletedUser

repede mă gonirăţi de pe hartă..ce răi sunteţi, răilor
eu incă sunt pe hartă, spre deosebire de alţii care doar se bagă în seamă ca să pară mai inteligenţi, pentru că şi băgarea în seamă, înseamnă pentru unii intelegenţă :p
 

DeletedUser

repede mă gonirăţi de pe hartă..ce răi sunteţi, răilor
eu incă sunt pe hartă, spre deosebire de alţii care doar se bagă în seamă ca să pară mai inteligenţi, pentru că şi băgarea în seamă, înseamnă pentru unii intelegenţă :p

Deci astia care nu mai suntem pe harta sa inteleg ca nu suntem inteligenti ???
Ai ai ai
 
Sus