Discutii libere L Clasic !

Deleted User - 743786348

tigrule , lasa ma ca eu il caut pe cheliostros . nu mai face spam aici :rolleyes:
 

Deleted User - 743778619

Dancila , ma cautai cumva ?:)) stii ce am eu sa va zic voua ? nici-o data lumea asta nu ati castigato , pentru ca nu jucati cinstit !!! Aveti fratilor si admini de partea voastra , jucati cu tradari , cumparati conturi , voi credeti ca asa se castiga o lume ? pai ma fara sa cumparati conturi erati ciuma pacii , nu apucati sa luati nici macar 1 sat :)) !!!

app: am jurat ca daca aflu spionul care era merg peste el si ii sparg nanaul , asa ca ,,cretu,, stiu exact adresa ta :) in weekend sa te astepti sa bem o bere impreuna !!! (DUMBO)
Dragul meu urechiat,
Initial am dat-o pe lipsa cofeinei, asa ca am incercat sa te recitesc dupa ce am baut cafeaua. Acelasi rezultat: ma ustura ochii!!!
Mai bine stai in banca ta si iti vezi de ale tale. Mai ales ca nici n-au ajuns bine primele atacuri pe tine si se vede de la o posta ca joci la fel de bine cum asezi cratimele.
Imi pare rau in numele colegilor ca te-au tinut de vorba aseara si ai uitat sa iti scoti atacul. Sincere regrete!
Si, inca o data, te rog eu mult... lasa-l pe navarra sa se certe cu noi, macar cu el ne intelegem in scris...
 

Error404

member
Scor reacție
0
Sa ne intelegem, jocul asta de-a spionatul l-a inceput joker inca de pe vremea cand erau separate ca triburi. Cum a spus si mistake, sa ne aducem aminte de cum ati rupt NIP prin recrutari si ati iesit in fata sa va laudati ca i-ati scos din 2 organizate. Noi, prin ce facem acum, va aratam doar cum se simte cand esti tradat, dar asa, cate putin, ca un cutitas care se invarte pe rana, in timp ce il mai si impingi putin.

De asemenea, daca dam o cautare in aceasta conversatie, "tata Ramon" se lauda ca are asi in maneca si ca ne arata el nou. Am, de asemenea, un mesaj pentru dumnealui: chinta bate asii :*

da aici nu am nimic de spus pentru ca asa este !!! dar totusi in limita respectului as avea rugamintea la voi sa jucati corect ! iar jucatorii care se demit in a fi spioni oare pot mai mult de la viata ? asa carpe sunt si in viata reala ?

mistake , iti fac autosplit cum vrei , cu tot jocul tau ilegal , nu ai tu scripturile mele , si nici nu le vei avea :)) problema este ca mi sa luat de tot pentru ca nu pot juca doar cu banuri si cu tradatori !!! oriunde ma uit , imi este frica sa nu fie vreun spion !!!
 

Deleted User - 743778619

problema este ca mi sa luat de tot pentru ca nu pot juca doar cu banuri si cu tradatori !!! oriunde ma uit , imi este frica sa nu fie vreun spion !!!
sa mi lasi sitter, te rog! nu vrem sa faci vreo prostie la nervi si sa te banezi si tu... pacat sa nu folosim satele alea 2 saptamani
 

Deleted User - 743786348

mistake , iti fac autosplit cum vrei , cu tot jocul tau ilegal , nu ai tu scripturile mele , si nici nu le vei avea :)) problema este ca mi sa luat de tot pentru ca nu pot juca doar cu banuri si cu tradatori !!! oriunde ma uit , imi este frica sa nu fie vreun spion !!!

scripturile tale ? colegii de trib care iti stau sitter sunt scripturi ? :)))
ai incercat sa iti convingi fostii colegi din end sa intre in joker ;)
se vede ca stii sa faci autosplit :-* stai cuminte , pentru azi ai 3 !

Screenshot_84.png
 

Deleted User - 743786348

pai am spus ca recunosc la final de lume . Redeker . incantat :)
 

navarra

member
Scor reacție
0
tigrule , lasa ma ca eu il caut pe cheliostros . nu mai face spam aici :rolleyes:
cheliostros e legenda noastra din fostul GREU , a fost persoana aia...de amuzament de buna dispozitie care te facea sa razi , cu replici legendare....l.am avut si la profilul tribului dupa fuziune....
 

Deleted User - 743786348

dumbo . ce patisi ma ? te au incuiat ca joci prea corect?
 
Sus