Discutii libere L Clasic !

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
bre, tu inca esti nebanat???? iti spun ROZ de acum in colo, ca doar negru nu esti :))

Cred ca n-am mai luat ban de pe vremea lui ponta sau nush care dracu mai era mai veorico. dar care esti la butoane? ca nu stiu :)) dupa "bre" ul ala , as fi zis ca esti mineka, dar nu sunt 100% convins
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
nu mai joc nimic bre ... mai intru asa pe aici din joi in paste sa vad ce mai faceti si cam atat
 

Deleted User - 743778619

Cred ca n-am mai luat ban de pe vremea lui ponta sau nush care dracu mai era mai veorico. dar care esti la butoane? ca nu stiu :)) dupa "bre" ul ala , as fi zis ca esti mineka, dar nu sunt 100% convins
creca Boc era atunci, ca inca eram eu tanara
facusi 100%, primesti un pix!
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Negrule, mi-am bagat hack pe Sniper .Daca ma prind chinezi ,imi dau coronavirus la cont ,cu tot cu deces. Dar e misto. Acum trag si eu cu mitraliera in Arena. Saracii ,nu au timp sa vada cand ii mierlesc.Ca mine pe vremuri ....hahaha Am si arbaleta bah . Ce e misto e ca am cheltuit diamante de-ampulea pentru ea ca nu face nici fas :D
Ca sa fiu ON : La americani de ce mereu se deschid lumile astea cu 2-3 zile inainte ? Romania e tara din lumea a 3a ? :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Ai jucat vreodata ? :rolleyes:

du-te mah si ciocneste-ti ouale...o sa te fosilizezi aici suferind de tine in continuare :)
mah negrule, eu zic sa tragi cu arbaleta aia dupa mineka, poate o nimeresti cu vreo sageata d-aia de la cupidon
si mai trage si una peste olt pana la valcea dupa cioroiul ala de radu, ca zici ca a murit dq, nu l-am mai vazut de multa vreme
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
stai sa vezi cum fuzioneaza toti ca printesele, speedul este minciuna :)))
ce a fost tribul mamut pe clasica veche , sa vezi aici traditie :)))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Da, si mie mi-au sters contul...
Gaby, profu joaca langa mine, te invit sa vii sa ii faci nervii terci:))
De ce au intrat asa putini pe lumea asta? Ma asteptam sa fie mult mai mult jucatori. Sunt dezamagit. :(

nu mai am timp.
am fost coleg cu profu pe speciala, iti vine sa crezi? pana la momentul oportun cand i-am dat backstabb :))
ia sa il intrebi :))
 
Sus