Discutii libere L Clasic !

Scor reacție
1
Poi lumea cred ca mananca sarmale in fiecare zi, ca nu e nimeni pe aici.
Este vreun razboi pe harta asta?Ne delectam si noi cu niste rapoarte?
 

Deleted User - 743778619

du-te mah si ciocneste-ti ouale...o sa te fosilizezi aici suferind de tine in continuare :)
mah negrule, eu zic sa tragi cu arbaleta aia dupa mineka, poate o nimeresti cu vreo sageata d-aia de la cupidon
si mai trage si una peste olt pana la valcea dupa cioroiul ala de radu, ca zici ca a murit dq, nu l-am mai vazut de multa vreme
da-te, ba, d-acia si lasa sagetile! daca dai una in mine si una in radu, cine stie ce dracu iese din noi. vrei sa dam nastere vreunui Iisus negru? call me Virgin Mary :)
peseu: il punem pe ungur nas! ala are bani, ca i-a iesit o vanzare
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
frumoasa lumea, am inteles ca sunt cateva triburi in razboi cu Squad, cica au nevoie de sustinere sa dea razboi la 4 jucatori :))
eu spun sa mai chemati 2-3 triburi ca sa veniti aici cu statistici :)),
ma bucur ca suntem asa importanti pentru voi, va urez ok
mai am o nelamurile, cand mergeti la o bere, cereti aprobare nevestei? intreb pentru un prieten, dar sigur ele sunt barbatii in casa:oops:
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
da-te, ba, d-acia si lasa sagetile! daca dai una in mine si una in radu, cine stie ce dracu iese din noi. vrei sa dam nastere vreunui Iisus negru? call me Virgin Mary :)
peseu: il punem pe ungur nas! ala are bani, ca i-a iesit o vanzare

poti sa pui nas pe cine vrei tu mineko, atata timp cat pe mine si pe gicu ne faci amanti :D:D
 

Ra4m0n

member
Scor reacție
0
frumoasa lumea, am inteles ca sunt cateva triburi in razboi cu Squad, cica au nevoie de sustinere sa dea razboi la 4 jucatori :))
eu spun sa mai chemati 2-3 triburi ca sa veniti aici cu statistici :)),
ma bucur ca suntem asa importanti pentru voi, va urez ok
mai am o nelamurile, cand mergeti la o bere, cereti aprobare nevestei? intreb pentru un prieten, dar sigur ele sunt barbatii in casa:oops:
Toata harta numa sa nu te vad in fata ochilor ca prea erai smardoi assa....acum ce sa faci e rau sa te duci la vale in loc so iei la deal :)))
 

Ra4m0n

member
Scor reacție
0
Ai amutit te-au batut barbarele:)))....asa ne numiti voi vedetele....dar mnah sunt bune si astea ...dar aveti varianta aia ,,(oricum nu jucam) si daca inobilai pe careva o baai pe cealalta.......ca esti cel mai bun

Varu down
Varu in dust
Varu SHUT DOWN .......:)))

sa tii minte lumea asta cand ma vezi sa fugi
 

Ra4m0n

member
Scor reacție
0
Pai da dar ce a facut el a inobilat un suport si atat......poate ai vrut sa zici ca sia dat cu harta in cap
 
Scor reacție
1
Eu cred ca varu s-a descurcat onorabil. Nici un jucator nu poate face fata singur unui trib intreg.
Singurul lucru ce nu l-a inteles,sau poate nu l-a interesat, e ca jocul asta se joaca in echipa, nu singur.
Dar fiecare joaca cum poate si isi asuma consecintele.

Felicitari ambelor parti :p
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Ai amutit te-au batut barbarele:)))....asa ne numiti voi vedetele....dar mnah sunt bune si astea ...dar aveti varianta aia ,,(oricum nu jucam) si daca inobilai pe careva o baai pe cealalta.......ca esti cel mai bun

Varu down
Varu in dust
Varu SHUT DOWN .......:)))

sa tii minte lumea asta cand ma vezi sa fugi

Expediat: apr 23, 2020 00:55:00VaruFashion. a câştigat
Norocul agresorului
-16.9%
Ghinion
Noroc
Moral: 100%
Agresor:Ra4m0n
Origine:Demolari la domiciliu* (449|515) K54
Număr:0010280393520071010
Pierderi:​
0010280283520071010

Apărător:VaruFashion.
Ţel(direcţie):Ascuns de proprietarul raportului.
Ascuns de proprietarul raportului.

Distrugere prin berbeci:Zidul a fost distrus de la nivelul 20 la nivelul 19

vezi ca ai bale la gura mister,
debea ai miscat zidul nu te mai lauda degeaba,
ati spart atacul a jumatate de trib,
nu uita ca am atacul si catapultele acasa, poate va daram toate minele din toti barbarii in k54, ca sa va bucurati de mine,
la ce farm am eu pot reface satul in 2 ore, eu zic sa iti vezi de drum ca esti prea redus mintal si ai ramas cu mine pe creier :)


oricum esti un mucea lucea

Prada:
 
Sus