Discutii libere L Clasic !

Dicsie

member
Scor reacție
7
@Rakanishu nu putem baga pe lumea asta paladinul cu flama si obiectele vechi? N-a mai fost de mult, iar setarile sunt foarte asemanatoarea cu cele care permit asta.
 
Scor reacție
1
Cred ca sunt hotarate deja si nu mai pot fi schimbate.
Nu se precizeaza, dar se poate alege directia satului sau nu?
 
Scor reacție
0
"...ducem putin aminte de niste lumi de mult inchise ( de ex. Lumea 13 )... "

Jocul a ajuns o rusine in momentul de fata, nici nu sunteti vrednici sa aduceti aminte de lumi asa frumoase ca 13 (stiu ce vorbesc am jucat pe lumea 13 de la inceput pana aproape de final). Jucati pe serverul international nu va mai pierdeti timpul aici.
 
Scor reacție
0
Serverul romanesc cand era lumea 13:

NINTCHDBPICT000536074229-e1572807808559.jpg




Serverul romanesc acum:

OY4fZWd.jpg
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
"...ducem putin aminte de niste lumi de mult inchise ( de ex. Lumea 13 )... "

Jocul a ajuns o rusine in momentul de fata, nici nu sunteti vrednici sa aduceti aminte de lumi asa frumoase ca 13 (stiu ce vorbesc am jucat pe lumea 13 de la inceput pana aproape de final). Jucati pe serverul international nu va mai pierdeti timpul aici.
condoleante
 

Ion Legenda

member
Scor reacție
0
Hai ca acum se inchide si subiectul asta...

Nu trecea mult timp, si mai venea cate unu' pe forumul extern sau intern, care sa se planga de faptul ca "nu mai e jocul ca acum cativa ani, acum cine baga bani e cel mai bun", ori ca "X-ulescu nu mai vrea sa joace, ca nu vrea sa bage bani si nu vrea sa il cucereasca un copil care a furat cardul parintilor", etc...

Eh, uite ca vi s-a dat si o lume clasica, atat de ceruta si laudata de unii... sa va vedem si noi in actiune :cool:
 
Sus