Discutii libere L100 !

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
Las si eu asta aici:

"Când ești mort, nu știi că ești mort. E greu doar pentru ceilalți... la fel și când ești prost..."

Philippe Geluck
Ai realizat asta sau îți mai trebuie multa minte sa realizezi ce se întâmplă cu tine? :)
 
Ultima editare:

Deleted User - 743845308

Te faci de ras cu spoilerele astea tristule! La ce mare "razboinic" te dai, puteai sa ii ti in split-uri o saptamana si sa razi de ei! Dar cum nivelul tau de joc e de judeteana, blazonul tau de crescator de sate care nu poate sa treaca de la o lume la alta activ pe harta lumii precedente, ramane acolo! :))
 

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
Te faci de ras cu spoilerele astea tristule! La ce mare "razboinic" te dai, puteai sa ii ti in split-uri o saptamana si sa razi de ei! Dar cum nivelul tau de joc e de judeteana, blazonul tau de crescator de sate care nu poate sa treaca de la o lume la alta activ pe harta lumii precedente, ramane acolo! :))
Dar cine esti tu, Oblivion sau Bisnitzaru , exista varianta sa fie si acelasi? :)
 

CentauRy

member
Scor reacție
1

Atașamente

  • IMG_8152.jpeg
    IMG_8152.jpeg
    934,9 KB · Vizualizări: 177

CentauRy

member
Scor reacție
1
ca si tine de altfel, tinand cont ca pana acuma il asteptai la scara pe hardy sal bati, iar acuma joci cu el si calci pe orice pt un trofeu la profil..care nici macar nu o sa vina:)))

Mai are 2 saptamani hardy pe harta si vinde AAO.
Pe hartă când jucați? Inafara de niște sate cedate și pline de deff, nu faci nimic altceva decât să dormi.

Și tu și best popo sunteți invizibili.
 
Scor reacție
0
Gata, am încheiat discuțiile ca sunteți mulți și …, fix ca ramele după ploaie.


Ca pe fiecare lume, ca in rest …

Succes.
Eu macar stiu sa pierd si pe langa asta nu ma asociez cu oricine, numai numai sa iau si eu un trofeu . La voi frustrarea e in floare..hai du te si pupa te cu hardy si cu haisal.
 

Baldr

member
Scor reacție
0
In caz ca erati curiosi:
De 1 luna jumate ma rog de conducerea Roma sa ma lase sa il internez pe un bu**giu care erea clar spion al inamicului (ST).
Inapti cum erau, le era frica ca cedeaza ala satele la inamic sau naiba stie si nu m-au lasat sa il internez.
Cum am prevazut eu de peste 1 luna si jumatate, LYcan a vandut contul (pe o suma mica) la inamic.
Normal ca inaptii din conducere au avut incredere intr-un nob vai de steaua lui si nu in mine care le-am tinut o parte mare din granita timp de 2 luni.
Eu si inca 2 colegi ne chinuim sa eliminam punctele rosii din nucleul nostru timp de 2 luni, cu greu reusim asta si apoi ne trezim ca o jig*** de jucator, protejat de conducere, vinde satele la ST si ne trezim in P*** noastra cu jumate din ST in nucleul nostru ????? pai mai dati-va in mor*** vostrii.
Jucati voi asa..

Pai daca conducerea protejeaza tradatorii si spionii, nu inteleg ce jucam aicea

Mai devreme le-am zis ca renunt si eu si inca 3 colegi care erau de aceeasi parere cu mine. Daca conducerea ROMA are mai mare incredre intr-un tradator decat in cei care ii tin granita cu inamicul de 2 luni, dc P** SA MAI JUCAM ?

Desi initial (vreo 3 ore) renuntamsem si lasasem sittere contuile in Roma, m-am razgandit si am zis sa le las baietilor din ST.

Pai daca voi, cei din Roma, ne-ati luat la PL si desi ne rugam de 2 luni sa il bagati pe ala la interne, pe voi va doare fic in varfu p**** de noi, pe noi dc sa nu ne doara in p de voi ??

Precizam ca am dat conturile gratis.

Bafta cu d astia ca lycan, ca de jcuatorii TOP care va tineu granita v-ati batut joc

Cum sa fii asa penal man ? Te cunoaste toata lumea ca esti ultimul gunoi si ca dai backstab-uri. Trebuia sa pun pariu ca iti vinzi tribul de la inceput cum am si spus :))) va cunoaste tot serverul deja , sper ca e ultima oara cand mai jucati intr-un trib calumea jeguri ce sunteti :))


1709027858371.png

1709027937025.png
 

Baldr

member
Scor reacție
0
:)))) ce se agita astia din roma=))

cand se recruteaza/cedeaza/vand conturi in favoarea lor e liniste totala, toata lumea e multumita..nu mai vezi o frustrata din roma pe forum:)))..acum ca s-a intamplat in detrimentul lor..vai ce tradator, ce gunoi, ce caracter, etc.

maturizati-va si priviti lucrurile din toate perspectivele. Astfel de episoade se fac lume de lume, indiferent de triburi, nu va mai victimizati sau acuzati cand se intampla impotriva voastra.
cunoastem marfa ca si tu esti un tradator patologic nu-i stres :))) hotul striga hotii sau cum ?
 
Sus