tataie, ca sa te scap de curiozitatea asta care te apasa, afla ca pe vremea aia invatam tabla inmultirii in timp ce jucam triburile. Daca vrei mai multe detalii iti dau in privat.
Jocul s-a schimbat intre timp, a ajuns o mizerie pay2win dar cui nu i-a placut a renuntat sa mai joace iar cei care au ramas s-au adaptat.
Am facut o provocare oficiala cu 5 saptamani inainte sa inceapa L104, normal ca am intrat pregatiti la joc, nu stiam daca intra sau nu intra la joc cineva impotriva noastra. Nu e vina noastra ca ne-au evitat baietii.