Discutii libere L26 ( spam )

DeletedUser

Nu vad niciun membru TT pe-aici asa ca va adresez o intrebare interogativa : NU ARE NIMENI CHEF DE CEARTA? :D
 

DeletedUser

HAIDETI SA NE RUGAM IMPREUNA PT MANTUIREA SUFLETELOR NOASTRE PACATOASE DE UCIGASI RAZBOINICI
In numele Tatalui si al Fiului si al Sfantului Duh, Amin.
Slava Tie, Dumnezeul nostru, Slava Tie !
Slava Tie, Dumnezeul nostru, Slava Tie !
Slava Tie, Dumnezeul nostru, Slava Tie !
Imparate ceresc, Mangaietorule, Duhul adevarului, Care pretutindenea esti si toate le implinesti, Vistierul bunatatilor si datatorule de viata, vino si Te salasluieste intru noi, si ne curateste pe noi de toata intinaciunea si mantuieste, Bunule, sufletele noastre.
Sfinte Dumnezeule, Sfinte tare, Sfinte fara de moarte, miluieste-ne pe noi !
Sfinte Dumnezeule, Sfinte tare, Sfinte fara de moarte, miluieste-ne pe noi !
Sfinte Dumnezeule, Sfinte tare, Sfinte fara de moarte, miluieste-ne pe noi !
Slava Tatalui si Fiului si Sfantului Duh si acum si pururea si in vecii vecilor. Amin.
Preasfanta Treime, miluieste-ne pe noi. Doamne, curateste pacatele noastre. Stapane, iarta faradelegile noastre. Sfinte, cerceteaza si vindeca neputintele noastre, pentru numele Tau.
Doamne miluieste, Doamne miluieste, Doamne miluieste.
Slava Tatalui si Fiului si Sfantului Duh si acum si pururea si in vecii vecilor. Amin.
Tatal nostru, Care esti in ceruri, sfinteasca-Se numele Tau, vie imparatia Ta, fie voia Ta, precum in cer si pe pamant. Painea noastra cea spre fiinta, da ne-o noua astazi, si ne iarta noua gresalele noastre, precum si noi iertam gresitilor nostri. Si nu ne duce pe noi in ispita, ci ne izbaveste de cel rau.
Pentru rugaciunile Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu, ale Sfintilor Parintilor nostri si ale tuturor Sfintilor, Doamne Iisuse Hristoase, Fiul lui Dumnezeu, miluieste-ne pe noi. Amin.
 

DeletedUser41742

Fac aparare ca la hambal cei de la Real si miercuri si spera ca o sa de-a un gol pe contra si apoi o sa se apere ca si Chelsea :))
 

DeletedUser41742

Frumos atunci :D
Nu sunt eu chiar un asa mare crestin (totusi ma mai duc unele duminici) dar eu stiu ceva mai multe rugaciuni :D
Ar fii frumos ca si pentru unii mai invarsta sa existe o scoala ceva mai speciala sa le reaminteasca sa nu fie asa uraciosi si ca mai au de invatat (aici nu ma refer la tine) :p
 

DeletedUser

Fac pariu ca astia joaca triburi. Oare si-or fi impartit legatura la net sau risca sa fie inchisi ?!!:D Familia Triburile ....hahaha
47xk.jpg
 

DeletedUser41742

Wierless pentru toti :))
Ala micu' da atace,celalalt micut i-a satele,mama ii apara [asta e clar :))] si tata ii sprijina :)) !!
 

DeletedUser

Pe un alt joc INNO tocmai se organizeaza un concurs de fotografie . Premiul?!! Un tricou . Sincer ? Mi-as dori un tricou de-ala dar numai daca are autograf ,altfel nu vreau .Cautam acum o fotografie din vacanta ca sa participe si subsemnatu . Cum ma uitam eu peste folderul cu poze din laptop am gasit cateva . Sunt inca in dubii cu ce sa participi!!! Oare sa particip cu o poza nud in care subsemnatul se balaceste intro piscina?!! Voi ce parere aveti? Am sanse de castig daca particip cu poza nud? Intre timp am gasit o poza interesanta ,facuta prin primavara la o manastire de prin nordul Moldovei .Nu mai stiu exact numele manastirii ca au fost prea multe dar cand am vazut ce scrie pe frontispiciu mi-am dat seama ca probabil vreun bunic de-al lu' Gigi Becali a pus piatra de temelie sau insusi Becali a contribuit cu ceva cascaval la reconsolidarea manastirii aleia . Numai el putea sa scrie asemenea tampenii ...hahaha
34q09av.jpg
 
Sus