Discutii libere L29 (Spam)

DeletedUser

NU CA MA INJURA PINKY DACA IAR II BAG CONTUL IN VACANTA. Acum turbeaza ca are probleme cu netul si sta cu frica-ntre sani ca poate iar se trezeste expediata la bai :D

Ultima data cand am vorbit cu ea mi-a zis ca i-au trimis contul asta de tot in vacanta..cum de i-a trecut pedeapsa? :))
 

DeletedUser

Poi stiu...si eu am fost pedepsit...ne-au pus astia la colt pe toti deodata :))))
 

DeletedUser

Nu asta. Altul. :D
Moama ce fund mic are Pinky!!! Asa ma strang bikinii ei ...hahaha
O sa-mi bombez fesele daca ma mai trimit oamenii lu' rahanu la bai . Nu de alta dar nu pot sa fac baie in costumu' lu' Adam. Ori isi tuneaza PiNKY POSTERIORUL CA SA-MI INCAPE BUCILE MELE IN BIKINII EI, ORI .... :D
 

DeletedUser

Nu asta. Altul. :D
Moama ce fund mic are Pinky!!! Asa ma strang bikinii ei ...hahaha
O sa-mi bombez fesele daca ma mai trimit oamenii lu' rahanu la bai . Nu de alta dar nu pot sa fac baie in costumu' lu' Adam. Ori isi tuneaza PiNKY POSTERIORUL CA SA-MI INCAPE BUCILE MELE IN BIKINII EI, ORI .... :D


Exagerezi si chiar daca ai cu cine glumi si chiar daca aici e topic pentru discutii libere cred ca sunt anumite limite care nu trebuiesc depasite...devine din ce in ce mai greu de citit acest forum...
ori ca te-ai saturat de joc si ai decis sa iti bati joc de el ori nu ai stiut niciodata a juca si iarasi ai decis sa iti bati joc de el ori si pentru binele tau ar fi sa nu fie ultima varianta: asta e nivelul tau.
Orice ai spune dupa; nu uita ca jignesti o comunitate de jucatori ce e reprezentata extern(adica in afara jocului/lumii respective pentru cei ce uita scopul primordial al forumului) de acest forum si aici va taxez si pe cei care iti tineti isonul,sunteti la fel de vinovati ca si domnul candy pentru intretinerea acestor discutii.
V-am vazut destul vorbind in acest stil,aratati-ne ca puteti face si alt tip de glume,glume pe care sa le poata degusta sau macar intelege si altii....
 

DeletedUser

Discutii libere L29 (Spam)
Eu vad ca scrie LIBER . Tu vezi altceva? :D O cafea pozata vrei? Daca e FREE se discuta despre ce vrea fiecare. Eu am o problema cu bikinii .:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Poate asa vor invata unii din ei cum sa innobileze intern, ca se pare ca nici aia nu prea stiu sa faca =))
 

DeletedUser

Exagerezi si chiar daca ai cu cine glumi si chiar daca aici e topic pentru discutii libere cred ca sunt anumite limite care nu trebuiesc depasite...devine din ce in ce mai greu de citit acest forum...
ori ca te-ai saturat de joc si ai decis sa iti bati joc de el ori nu ai stiut niciodata a juca si iarasi ai decis sa iti bati joc de el ori si pentru binele tau ar fi sa nu fie ultima varianta: asta e nivelul tau.
Orice ai spune dupa; nu uita ca jignesti o comunitate de jucatori ce e reprezentata extern(adica in afara jocului/lumii respective pentru cei ce uita scopul primordial al forumului) de acest forum si aici va taxez si pe cei care iti tineti isonul,sunteti la fel de vinovati ca si domnul candy pentru intretinerea acestor discutii.
V-am vazut destul vorbind in acest stil,aratati-ne ca puteti face si alt tip de glume,glume pe care sa le poata degusta sau macar intelege si altii....

Daca te deranjeaza numai frecventa topicurile de spam...daca eu vreau sa povestesc azi cum m-a calcat masina nu inteleg de ce te deranjeaza..din moment ce nu incalc regulamentul am voie sa spun orice doresc.
Iti respesct opinia dar sper sa fi capabil sa o respecti si tu pe a mea.
 

DeletedUser

Daca te deranjeaza numai frecventa topicurile de spam...daca eu vreau sa povestesc azi cum m-a calcat masina nu inteleg de ce te deranjeaza..din moment ce nu incalc regulamentul am voie sa spun orice doresc.
Iti respesct opinia dar sper sa fi capabil sa o respecti si tu pe a mea.

Ideea e ca prin replicile astea creati un nivel al discutiilor si intr-un final se va ajunge ca doar voi veti posta caci nu e greu sa realizezi ca ceilalti nu vor fi prea interesati sa converseze pe un topic unde un tip spune amicilor ca nu ii incap bucile in bikinii sai ,fiind cel mai recent exemplu.
bineinteles ca puteti vorbi despre orice subiect dar am intervenit zicand ca sunt anumite limite care nu ar trebui depasite si am specificat si acolo ca inteleg ca e vorba de spam.
faceti cum vreti,dar daca tot vreti sa "interpretati" cu public...macar sa o faceti intr-un mod mai agreabil si nu gretos.
Cat despre masina:doamne fereste...
 

DeletedUser

Daca te deranjeaza numai frecventa topicurile de spam...daca eu vreau sa povestesc azi cum m-a calcat masina nu inteleg de ce te deranjeaza..din moment ce nu incalc regulamentul am voie sa spun orice doresc.
Iti respesct opinia dar sper sa fi capabil sa o respecti si tu pe a mea.

Da joci pe lumea asta ? Sau doar stai sa ne zgaraii retina pe aici ?
 

DeletedUser

Gluma e gluma, eu ma intreb de ce cei din Clasic nu posteaza deloc pe aici ? Sunt genul care tac si fac ? :| Hmmmmm
 

DeletedUser

eu nu inteleg care e problema voastra ca postam noi la spam
e o tema libera de spam
daca va deranjeaza luati-va jucariiloe si nu mai treceti pe aici
 

DeletedUser

eu nu inteleg care e problema voastra ca postam noi la spam
e o tema libera de spam
daca va deranjeaza luati-va jucariiloe si nu mai treceti pe aici

Nici sa scrii nu stii, cum sa nu fim deranjati.
Plus ca e un topic de spam al lumii 29, al jocului triburile.Daca jucati si voi pe aici, dati-ne de veste..Da m-as mira..Cel putin majoritatea din asta traiti
 

DeletedUser32745

Este Spam-ul lumii 29, dar nu scrie ca n-au voie sa discute cei ce nu participa pe aceasta lume... de asemenea e valabil pt orice topic.
Daca va deranjeaza opinia cuiva, aveti 2 optiuni:
- ignorati persoana si /sau opiniile sale;
- daca este ceva jignitor, aveti butonul pt a le atrage atentia celor ce au grija de forum.
In rest, distractie placuta tuturor si bucurati-va fiecare de spam-ul pe care-l considerati atat voi, cat si apropiatii vostri, de calitate:)
 

DeletedUser

Da, asa e , din pacate nu scrie..Scrieti voi atunci, macar voi sa fiti fericiti :).Noi astia care jucam, se pare ca nu vrem sa scriem din cauza voastra...
Ai dreptate, ignoram ignoram :).
 
Sus