Discutii Libere L31 !

DeletedUser11083

Bem un Grolsch cu Ciucas in cinstea lui Lefe si in onoarea lui Budweiser :))
 

DeletedUser

Momentan plictiseala din toate punctele de vedere , asteptam ridicarea protectitie :d
 

DeletedUser

In sensul ca va merge altfel farmu , acum este bataie mare pe barbari dar cand va disparea protectie iti vei putea ataca si vecini :) , la asta ma refeream , de inobilari vorbim peste 1 luna :d
 

DeletedUser8914

La prima vedere nu vad niciun trib serios , bine organizat , dupa cum spunea alt jucator , par a nu fii intrat jucatori vechi . Sa vedem poate mai incolo se va schimba treaba . ( in acest sens ma refeream )
 

DeletedUser35749

La prima vedere nu vad niciun trib serios , bine organizat , dupa cum spunea alt jucator , par a nu fii intrat jucatori vechi . Sa vedem poate mai incolo se va schimba treaba . ( in acest sens ma refeream )

Trib serios, bine organizat?Timpul vorbeste de la sine...vreti organizare din prima saptamana...atacuri la secunda pe barbari?
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
La prima vedere nu vad niciun trib serios , bine organizat , dupa cum spunea alt jucator , par a nu fii intrat jucatori vechi . Sa vedem poate mai incolo se va schimba treaba . ( in acest sens ma refeream )

prietene bavarez eu cred ca vezi totul dintro perpectiva gresita
si parerea mea e ca sunt destyle triburi de top care inca nu se afla in top 20
dar ce sa sti tu
crezi ca daca aia au 3 academii ne incalzeste pe noi cu ceva
.ps. daca tu te uit la top 10 mutanti normal ca nu ai sa vezi nimic de viitor prietenas
 

DeletedUser

La prima vedere nu vad niciun trib serios , bine organizat , dupa cum spunea alt jucator , par a nu fii intrat jucatori vechi . Sa vedem poate mai incolo se va schimba treaba . ( in acest sens ma refeream )

Poate au intrat si jucatori vechi , dar care joaca cu nume noi



Terminarea următoarei unităţi (Cavalerie uşoară):

0:13:15





Instrucţie

Durată

Terminare

Întrerupere*



1 Cavalerie uşoară

0:13:15

astăzi la ora 19:56:43

întrerupe
 

DeletedUser30856

inseamna ca aveti zona buna de farmat baieti de ati bagat in grajd...felicitari pt cav!
 
Scor reacție
209
-It- Nov 02,2012 22:28
I am sorry, but I am going to have to start a tax on your existence in the K85 area. As the game advances, tribes put pressure on their members to grow fast. The only way that I can keep you alive is to have you send me resources.

I am going to need the following of each resource daily:
* 5,000 Wood
* 5,000 Clay
* 5,000 Iron

If fail send me any resources for 2 days in a row, I will be forced to clear and noble you.

[player]-It-[/player]


Ia uitati-va la pacaliciul asta :)).
Nu mai stiu parola la forumul de pe tribalwars. Imi vine mai usor sa intreb aici. Are voie sa faca asa ceva?
 
Sus