Discutii Libere L31 !

DeletedUser

asa e cand vorbim in "necunostinta de cauza" ..
dar asa ati facut de cand sunteti pe harta ... :)) Eroilor care sunteti ..
 

DeletedUser

zndragos în data de 02.07. la ora 11:21
Vrei sa vii la noi in trib?

sarantis3
în data de 02.07. la ora 11:59
salut..ce sa fac la voi?:D

zndragos în data de 02.07. la ora 18:21
nu stiu....eu doar am intrebat acum depinde de tine daca profiti de ocazia asta sau nu :p


:))) voi nu va dati seama ca daor ne faceti sa ne prapadim de ras ? :))) jucatorilor care esteti :))
si cu legatura la cocacola stiam de cel putin 1 luna in urma ca el e spionul vostru :)) dar ne foloseam de el si daca vreti dovezi , va dau dovezi si mesaje si poze cu ce discutam noi despre cocacola :))
 
Scor reacție
209
L-ati avut si voi pe emul din cate am inteles dintr-o circulara :).

Eu nu mai joc serios de cand a disparut TOP asa ca prea putin ma intereseaza. Singurul cu care mai vorbesc e Hacerel. In rest, pe forum doar la topicul de rapoarte ma uit si cam atat. N-am treaba cu conferinta lor de skype sau cu conducerea. Tu stii mai bine ce si cum ;).

Si daca am postat acele rapoarte e doar pentru ca le-am primit (nu le-am cules de pe forum) si mi s-a parut penibil sa atace pe bonus de noapte si fara berbeci. Asa noob eu unul n-as recruta. Pacat ca conducerea OLD lasa de dorit. Stiam de cand eram in Strumf ce le poate capul.
 

DeletedUser34110

Un razboi nu se castiga numai prin atacuri,pe viteza 1 sa innobilezi toate satele adversarului cred ca dureaza ceva:p
Nu cred ca poti judeca un trib,datorita unui jucator oarecare(care poate nu are nici o functie in trib si doar se baga in seama aiurea)
Sincer,nu vad ce e de ras in asta.
 

DeletedUser

OLD - otyla astăzi la ora 11:06
este vorba de zona asta Delfino11 (440|652) K64 in zona asta sunt
georgecatali si
delfino1 cine vrea sa trimita fake-uri spionaje si atacuri in zona asta pe ce-i 2 jucatori intr-una si sa-mi trimita rapoartele,singur nu am sanse!!:(( deci va rog sa ma ajuta-ti!!! eu sunt atacat si spionat in zona asta intr-una si daca nu primesc ajutor nu am sanse sa razbesc!!!
-------------------------------------------------------

De asta ce zici bre nenea' care este :)))
 

DeletedUser43649

Un razboi nu se castiga numai prin atacuri,pe viteza 1 sa innobilezi toate satele adversarului cred ca dureaza ceva:p
Nu cred ca poti judeca un trib,datorita unui jucator oarecare(care poate nu are nici o functie in trib si doar se baga in seama aiurea)
Sincer,nu vad ce e de ras in asta.


Pelsag iun 30,2013 23:18
de ce nu vi langa olteni sa joci

geo1985 iun 30,2013 23:20
:p tu de unde esti???

Pelsag iun 30,2013 23:20
valcea sunt multi din targu jiu alti din craiova

Pelsag iun 30,2013 23:22
sigur vei pierde satele in urmatoarele doua saptamani uitate cum se coloreaza harta pe langa TINE

geo1985 iun 30,2013 23:22
am vazut dar nu e pb *** le pierd

Pelsag iun 30,2013 23:33
NOI SIGUR LE LUAM ASTA OBSERVI SI TU

Pelsag iul 01,2013 08:20
deci

geo1985 iul 04,2013 22:11
invitatie

Mesajele acestea au fost trimise de către geo1985 mai departe.

mai clar de atat...
 

DeletedUser40238

au inceput sa dipara inactivii si nu mai pot inainta pe harta... cauta disperati solutii !!
sunt 5 maxim ce joaca la ei(sau incearca) singurul ce joaca cu suflet e tataleana!! ... in rest NIMIC ... ultimul lor organizat reusit este cooptarea celor 3 jucatori de la noi !!
 

DeletedUser

Multumesc pentru apreciere, dar ma supraestimezi. La noi in trib lumea canta, pe multe voci. Eu cant la saxofon, altii canta la vioara ,contrabas, violoncel etc. Tu m-ai intalnit pe mine, ai suferit putin. Poate daca te bateai cu alti activi de la noi sufereai mai mult. Aia "maxim 5 care joaca" de la noi sunt de fapt minim 30; se vede asta la organizate.

Inactivi nu ati avut niciodata, sate ati pierdut mereu , ca dovada ca si hyper-activii vostri au pierdut si pierd sate. Noi nu suntem disperati, dimpotriva, suntem relaxati, voi sunteti prea usori , pentru noi.
 

DeletedUser4863

Multumesc pentru apreciere, dar ma supraestimezi. La noi in trib lumea canta, pe multe voci. Eu cant la saxofon, altii canta la vioara ,contrabas, violoncel etc. Tu m-ai intalnit pe mine, ai suferit putin. Poate daca te bateai cu alti activi de la noi sufereai mai mult. Aia "maxim 5 care joaca" de la noi sunt de fapt minim 30; se vede asta la organizate.

Inactivi nu ati avut niciodata, sate ati pierdut mereu , ca dovada ca si hyper-activii vostri au pierdut si pierd sate. Noi nu suntem disperati, dimpotriva, suntem relaxati, voi sunteti prea usori , pentru noi.

M-ai binedispus cu mesajul asta , parca intra berea mai bine pe malul marii negre .
Va lasam sa jucatii la intensitate maxima , si chiar te rog sa ne desconsiderati va suntem si vom fii inferiori voua Bunilor :)
 

DeletedUser

M-ai binedispus cu mesajul asta , parca intra berea mai bine pe malul marii negre .
Va lasam sa jucatii la intensitate maxima , si chiar te rog sa ne desconsiderati va suntem si vom fii inferiori voua Bunilor :)

Nu stiu cum e la tine, insa la mine, fie ca sunt pe malul marii sau nu, berea nu intra niciodata bine la 5 dimineata. Uite un motiv in plus pentru care ne "veti fii inferiori" .
 

DeletedUser40238

Multumesc pentru apreciere, dar ma supraestimezi. La noi in trib lumea canta, pe multe voci. Eu cant la saxofon, altii canta la vioara ,contrabas, violoncel etc. Tu m-ai intalnit pe mine, ai suferit putin. Poate daca te bateai cu alti activi de la noi sufereai mai mult. Aia "maxim 5 care joaca" de la noi sunt de fapt minim 30; se vede asta la organizate.

Inactivi nu ati avut niciodata, sate ati pierdut mereu , ca dovada ca si hyper-activii vostri au pierdut si pierd sate. Noi nu suntem disperati, dimpotriva, suntem relaxati, voi sunteti prea usori , pentru noi.


discutam acum 5 luni cu un coleg de-al vostru, era deosebit de incantat, ca pe zona centrala a reusit sa gaseasca in sfarsit "un sac de box" ce face jocul mai frumos... spunea el... ar fi pacat sa se inchida lumea prea repede(cred ca colegul vostru a subliniat prin asta cati "jucatori" au fost cel putin in zona aia)!!
Am incercat sa ii dechid ochii si lui atunci :i-am spus ca se grabeste si e foarte departe, la fel incerc sa iti deschid ochii si tie :exagerezi cu cei 30 activi ,calitatea si activitatea lor... si daca nici eu nu tii cunosc...=)))
 

DeletedUser40961

5zmatk.jpg
 

Atașamente

  • times old roman.jpg
    times old roman.jpg
    82,8 KB · Vizualizări: 85

DeletedUser43633

From the stars to the stalls :))))

C'est la vie :)))

oricum ai mult timp liber atoame :))))) ; ca de obicei post impecabil :)))
 

DeletedUser

mda...cam multe schimbari pe aici, oricum imi place ca tradatorii sau tradat intre ei acum.
 

DeletedUser40238

mi se pare mie sau se intoarce roata =)) ??? incep sa apara probleme in paradisul celor ce vedeau lumea inchisa inca de la inceputul anului ?
 
Sus