Discutii libere L32 !

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Procedura o stiti ( fara jigniri si atacuri la persoana in primul rand ), succes ! :rolleyes:
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Ziua buna tuturor!

Am fost desemnat sa moderez lumea ce se va deschide zilele urmatoare. Cei mai multi dintre voi ma cunosc, altii poate nu ma cunosc. Vreau sa va urez un singur lucru cat sunteti pe forum sau pe joc...sa va simtiti bine!

Spor la spam!
 

DeletedUser

Implicit Hard to Kill

Cautam jucatori experimentati...peste 5 ani...ca sa formam un trib unit...deja avem 75 de membri dar voi da afara peste jumatate...deoarece sunt neexperimantati... cine doreste poate ca sa participe alaturi de noi ...sa aplice cu un link...( http://ro.twstats.com )



deci stai sa inteleg.omu nu a facut tribul inca,dar dupa ce il face si ii recruteaza pe aia 75,jumatate ii va concedia ?
 

quz0r

member
Scor reacție
144
E facut tribul..l/am zarit eu pe undeva :D..si chiar sunt peste 70 de membri. Nu stiu cum le/a iesit magia asta, dar banuiesc.
Eu am primit 11 invitatii ieri si intrasem doar de 2 minute..
 

DeletedUser39475

Asta e o intrebare buna. :confused:
Pacat ca nu joc de atata timp, nu mai am sanse sa intru la ei. :D
 

DeletedUser

Parca a intrat dreacu in manastirea mea .Zau asa!!! La mine nu intra nimeni si la astia de ii azvarle afara ca pe ciorpai flausati se duc toti bibanii necalificati!!! Sunt chiar suparat ,daca pot sa ma exprim . Am chemat toate femeile de pe 32 la manastire si cred ca toate-s pacatoase . Una nu vrea sa intre in biserica . Trebuie sa le bag cu forta !!! Il fac pe Frankfurt preot .Sa se ocupe el de ele prin altar ....hahaha
PieS: Vreau sa va anunt oficial ca eu voi fi oficial sefu lu Adecsulescu .Vai de pielea lui . Acum o sa traga pt toate vacantele care mi le-a dat ....hihihihihi
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Nu cred ca faci treaba cu ala, daca vrei cainta si credinta ti-l recomand pe asta de mai jos :D

user_image.jpg
 

DeletedUser

Nu stiu de ce ,dar am o impresie placuta ca o sa-i fugarim pe admini pe harta !!!!hahaha .Ia sa vezi treaba a dreacului ce iese cu manastirea de shaolini ...hihihihi
Daca mai obtin si semnatura lu' Puski, m-am scos :D
 

DeletedUser

Eu nu sunt lamurit legat de asta :



Peste 5 ani de experienta de joc sau peste 5 ani ca varsta ? :confused: :D
Logica formala SaP, SeP, Sip, Sop imi zice ca apreciaza ca abia peste 5 ani vor fi jucatori experimentati si apoi ii va reuni in trib.
Este o avertizare ”peste 5ani pre multi vom popi”
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
@analist
Zic ca e buna logica, uite la asta cu "peste 5 ani...incepand de acum" nu m-am gandit ! :D
 

DeletedUser

Se zice succes. Bafta au aia de-or sa fie aruncati la gunoi precum prezervativele folosite dupa ..... :D
 

DeletedUser

Bai frezatule, daca puski intra la tine...te ia mama lu' proces verbal, ai inteles? :)) te alerg toata harta cu Ultrasii mei. Si cand te/am prins, te scutesc de toate pacatele...:D

Bwey contracandidatule . Hai sa-ti zic un secret : Vin si niste americani in AMIN . Aplicam regula fusului orar . Ei ne iau in sitter noaptea cand au parte de zi si noi ii tinem sitter ziua cand ei au parte de noapte . Asa ca ultrasii tai or sa fie inofensivi . Nah ca ti-am zis si ce AS am in maneca . Te astept sa-ti depui dosarul la secretariat .Mama Ranitilor preia toate cererile ....hahaha
Vin fratii mei din America sa-i fac Shaolini de Romania :D


PieS: Daca ma refuza ,il transez :D

PUSKI-ILIE a fost invitat de către Mai Neim Is Jan Rembo.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
ian 18
18:51 PUSKI-ILIE a fost invitat de către quz0r.
:D
Eu am vorbit primu' cu el! Vrei sa iasa cu scandal?
Stai asa sa imi aduc si eu portughezii, ai grija ca aia sunt urmasi de/ai lui Eric cel Roșu.. :D

:D :D
quz0r ian 18,2013 19:13
Stii cum facem?
Il iei tu pe Puski si eu pe Ilie. Batem palma? :))
 
Sus