Discutii libere L32 !

DeletedUser44459

turinel în data de 04.09. la ora 22:02
Buna ziua,


Dupa cum stiti tribul "Drept!" a recrutat voluntari in vederea desfasurarii programelor/proiectelor ce au drept scop reducerea impactului negativ al anumitor jucatori asupra harti/societatii.

Datorita acestor recrutari anumite triburi si-au modificat structura si denumirea dar nu si pozitia de pe harta



Va multumim pentru circulare, declaratia de razboi si pentru faptul ca ati considerat ca suntem cu toti "ASI" (cu toate ca va refereati doar la voi) ,ne simtim flatati de acest compliment dar in acelas timp trebuie sa recunoastem ca nu suntem singuri pe harta si mai sunt asi si in alte triburi (Kill,HDC,Huns,Miau..,=NG=,-DK-).

Ne cerem scuze ca v-am facut sa renuntati la "Calitatea" voastra si la puterile supranaturale de "Zei" dar ne bucuram ca v-am ajutat sa invatati tehnici japoneze (de samurai) pe care le-ati pus deja in aplicare formand tribul R.S. si suntem siguri ca in scurt timp o sa folositi si cunostintele de HARAKIRI .



Si ca sa va demonstram..cat de..inferiori ne sunteti uitati o statistica..




Parte 1:
Triburi: Drept!
Parte 2:
Triburi: R.S., A.R.S.

Timeframe: 01/09/2013 00:00:00la04/09/2013 21:04:40

Numar total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabara 1: 50
Tabara 2: 10
Diferen?a: 40

chart


Numarul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabara 1: 456,744
Tabara 2: 88,214
Diferenta: 368,530


chart



Va dorim succes si nu lasati panica sa va stapaneasca.[/QUOTE]

Asa se procedeaza mai nou??
Din statistica asta unde e NG,DK,Huns sau ei sunt de umplutura:confused: ?? aaaa sau pe ei ii puneti numai cand influenteaza statistica pozitiv:confused:?
Si dupa cati si-au luat "zborul" din trib si cat sa mutat granita pe nepregatite nu stiu daca aveti mare avantaj dar ork credeam ca am ajuns cu acest razboi undeva mai sus nu tot la stadiul de-a fura ppl si a trimite mesaje gen acesta de mai sus in trib.
Va doresc "Succesuri" :cool:
 

Tyvokka

member
Scor reacție
3
:D

nu ne-a influentat vreo statistica, noi am recrutat jucatori intre dusmani, constienti ca vor pierde satele, s-au mutat sa joace cu noi in alta zona!:)) deci nu conciedem in timpul organizatelor ca altii, ba dimpotriva!:)

deci fa statistica cu cine vrei, pune si ng, pune si DK daca doresti(desi nu mai exista parca:))))...pune si academia voastra in partea noastra, sa va iasa pozitiv=))))


Glumim, glumim, dar tare incruntati sunteti toti intr-un simplu joc!:))
 

DeletedUser44459

:D

nu ne-a influentat vreo statistica, noi am recrutat jucatori intre dusmani, constienti ca vor pierde satele, s-au mutat sa joace cu noi in alta zona!:)) deci nu conciedem in timpul organizatelor ca altii, ba dimpotriva!:)

deci fa statistica cu cine vrei, pune si ng, pune si DK daca doresti(desi nu mai exista parca:))))...pune si academia voastra in partea noastra, sa va iasa pozitiv=))))


Glumim, glumim, dar tare incruntati sunteti toti intr-un simplu joc!:))

nu ma da turinel ne dadea nou mesaje sa va vedem evolutia :)) dar ork noi stim ca Tyvokka joaca frumos si ca e modest cand vine vorba de Drept sau de Triburile =)) ;)
 
Sus