Discutii libere L33 !

DeletedUser45011

Eu zic ca este suficent cu atacurile de genul asta la persoana , nu faceti altceva decat supoziti .
Hai sa ne jucam triburile si vedem care este mai bun si cam atat .


vorba multa saracia omului !
 

DeletedUser30525

Eu zic ca este suficent cu atacurile de genul asta la persoana , nu faceti altceva decat supoziti .
Hai sa ne jucam triburile si vedem care este mai bun si cam atat .


vorba multa saracia omului !

Corect
O statistica ceva sa vedem cum mai stam?
 

DeletedUser45011

Are sens sa mai pun ? sau nu pot copia spioni vostri :)

Corect
O statistica ceva sa vedem cum mai stam?

Sau va este lene sa dati un export ?

PS:Nu ne mai bagati pe gat GLD...in rest sunt ok cu statisca pe care o postezi.


Cam atat....
 

DeletedUser

Sau va este lene sa dati un export ?

PS:Nu ne mai bagati pe gat GLD...in rest sunt ok cu statisca pe care o postezi.


Cam atat....

si aia face parte din voi ,,.
si mai este ceva care este comic la voi ...cand vedeti ca pierdeti sate iesiti din trib :)):))
pana acolo ati ajuns sa faceti ca altele sa le zic nu mai are rost ..
si geani sa fie constienta ca nu poate face fata mereu, si ca pana la final va fi dusa la nebuni :)):))
 

DeletedUser

love draga,stai tu linistit ca geani nu va ajunge la nebuni, asta e ritmul ei de joc de cca 7 ani incoace si mai duce fara probleme
 

DeletedUser43947

Daca-mi explici si de ce sunt asemanat cu ilustrul primar al sectorului 5 iti dau un covrig ,3 banane si o galeata cu PSD.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Când aveţi timp de o mică pauză, vă aşteptăm cu o eventuală participare la concursul Ziua lui Valentin!. Rămânem o comunitate, indiferent de cum ne "hărţuim" pe harta jocului.

O seară faină,
Q
 

DeletedUser45011

Duduie21...ai luat si tu mocangiala de la paciuri si faci figuri...?
Hai sa iei de la mine daca poti si ai tupeu ? Este o intrebare retorica stiu ca nu ai tupeu si mai important nu poti !
Pentru ca daca ai putea nu ai voie ! asa zice Geani .


PS: Vezi tu de treaba ta ca eu sigur vad si de a ta :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

http://ro.twstats.com/ro33/index.php?page=player&id=2215424&utm_source=ro&utm_medium=player&utm_campaign=dsref

Inainte sa scoti sunete mai dai 2,3 clik-uri ajuta pentru cultura ta generala eu nu am treaba cu paciuri nici macar nu e in zona mea . E jale daca ajungem unu langa altu iti promit ca o sa iti faci programul dupa cum am eu chef daca vrei sa rezisti 2 luni pe harta asa ca eu zic sa nu faci pe zorro cu sapa in mana.

"PS: Vezi tu de treaba ta ca eu sigur vad si de a ta " Replica asta ai incercat sa o reproduci si ti-a dat cu virgula? Si tu esti precum "klaus" cu 3 facultati si nu stie sa lege 2 vorbe intr-o propozitie.

p.s Cauta contul duduie211 pe l33 nu sunt nici geani nici nu ma dau altcineva doar sa iti arat cat de penibil esti. Ultimul post pe tema asta "Nu ma cobor la nivelul prostului ca ma bate cu inteligenta" - Asta e o zicala nu iti este adresata daca te simti offensat poti reclama postul
 

DeletedUser45011

Duduie21 este o fandosita
Continua sa vorbesti, poate ai sa spui si tu vreodata ceva interesant !



Cam atat...

1.7. Puteţi folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunile "Lumi de joc" dar nu numai, atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.
 

DeletedUser45011

Ce mult imi place mie cand mi se inchide topicul fara un motiv clar !

Dar in fine ..putem avea si noi un dialog civilizat fara amentiari?
"DL" rakanishu citez "Acum uitandu-ma pe harta, cred ca mai degraba ar trebui inchisa lumea."-asta este o amentiare clara !
Mai bine vi si ne ajuti cu o contra oferta de modificare a conditiilor care trebuiesc indeplinite pt. a se reduce costul talerilor vorba colegei mele maram citez "sunt niste reguli... reguli care insa sunt facut atunci cand jocul se juca in alt ritm si pe harti mult mai mari (erau ceva mai multi jucatori)." si are perfecte dreptate .




Multumesc.
Astept un raspuns adecvat solicitari mele .
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
S-a inteles de la inceput solicitarea si cunosteam situatia dinainte ca threadul sa fie creat, topicul a fost inchis ca atare.

Procedura de inchidere a unei lumi este de durata si sunt parcursi toti pasii la fel ca la orice alta lume ( ieftinire taleri, inchidere la inregistrari etc ), daca ai luat-o ca pe o amenintare este strict problema ta personala.
 
Sus