Discutii libere L33 !

Discuție în 'Politică şi propagandă Lumea 33' creată de rakanishu, 8. Apr 2013.

Distribuie această pagină

1. renunta sau te casapesc

renunta sau te casapesc member

Ai multe prejudecati despre oameni pe care nu-i cunosti.

2. unlimited-69

unlimited-69 member

Vezi ca ne confunzi;)
    E greu sa dezbini H-33 de exemplu, suntem toti prieteni ..terminam in formula in care am inceput.

Raspuns la posturile lui Musat, si ne simtim bine si castigam;)

PUSKI-ILIE apreciază mesajul tău.
  3. Am gresit , nu trebuia sa fac referire la tine fiindca nu te cunosc , imi cer scuze , oricum ziceam la modul general .

Ce sa confund ? cat despre dezbinat...mi-e prea lene si nu mai am chef sa ma ocup de politichiile astea complicate , de scris nspe mii de mesaje etc etc , cred ca ma confunzi tu :)

presupun ca asta e propaganda pura si nu mi te adresai mie )

4. PUSKI-ILIE

PUSKI-ILIE member

You know i'm bad... :)))

LE: Au și modificat...asta era poza de profil:

Ultima editare: 2. Sep 2013
    Constantin Musat și Daredevil MephistO apreciază mesajul tău.
  5. L36 cand o aparea ar trebuii sa fie cu steaguri ?

6. PUSKI-ILIE

PUSKI-ILIE member

Nu cred că se știe mare lucru despre L36...dacă depinde de ce vor jucătorii, eu sper să fie fără steaguri...
    Dar tare mă tem că iar ne impun nemții o lume cu ce setări vor ei :))

7. Eu sper sa fie cu steaguri ca am o multime :))

8. Aoleu ce activitate e pe aici...parca e o lume pe sfarsit , mi-a trecut prin cap zilele astea ca la cum decurg treburile , hegemony ar putea reusii performanta sa inchida cel mai rapid o lume .

Nenea moderator , ultima dumneavoastra actiune a fost sa stergeti cate ceva si sa oferiti o vacanta , nu intra in fisa postului sa faceti si ceva cu 'tacerea' asta ?

9. Este tacere deoarece este o lume frumoasa, este mult mai multa actiune pe harta fata de forum. Cel putin la unii :)

10. Pur si simplu nu ii inteleg pe unii care se gasesc sa scrie si ei chiar daca nu au nimic de zis...inteligent .

Dupa logica ta , pe o lume frumoasa , forumul este pustiu....m-am lamurit pentru ce joci .

In timpuri imemoriale , la inceput , ideea era ca triburile este un joc de strategie si socializare , intre timp ,ideea orginala s-a diluat foarte mult , majoritatea il joaca pentru....as vrea sa stiu si eu ca nu sunt prea sigur , poate imi spui tu pentru ce joci de exemplu .

Lasa-ma cu actiunea aia de pe harta , niste harjoneli ici colo , niste treceri dintr-un trib in altul , nimic notabil si interesant , in linii mari o lume care sta si se uita cu frica la cei din hegemony :))

PUSKI-ILIE apreciază mesajul tău.
  11. Amice, daca tu joci triburile ca sa poti sta pe extern este normal ca nu stii tu pentru ce se joaca pe harta :)

Hai pe harta sa descoperi, lasa-ne pe noi in placerea hartii noastre dar nu ne critica ca nu stam pe extern sa ne injuram.

Ce socializare? Era pe naiba socializare. Era ceva de genul:
    No, la o adica, la ce ne trebuie socializarea de mai sus?

Cea mai buna socializare este cea interna, a fiecarui trib, unde discutiile nu se poarta intre dusmani/viitori dusmani! :)

12. presupun ca presupuneai cum ca nu as stii ce se intampla pe harta ? ma dezamagesti si mai tare daca chiar crezi asta , prea multe nu stiu fiindca nu ma intereseaza/nu vreau , dar asa batut in cap nu sunt incat sa nu am o idee in mare , apropo , stii de ce se duc femeile la mare ?

Daca ma gandesc mai bine poate ca ai dreptate , sunt doar un jucator din marginea hartii , stii cum e lumea in general pe aici , mai nestiutoare , eu am mai zis odata ca asteptam lectii/sfaturi din partea jucatorilor experimentati , nu s-a oferit nimeni :(
    Vezi tu tinere , si pe harta dar mai ales aici se arata iscusimea mintii , pricepi unde bat ?

Inteleg si punctul tau de vedere , sunt foarte multi care traiesc in noaptea mintii din pacate , se mai gasesc si persoane deosbite insa .

hmm...asta ma face sa cred ca esti o persoana cam...hai sa zic timida , nu-ti fie frica , ceilalti nu musca , pe aici nu sunt maidanezi , chiar asa , esti de acord cu legea pe care au votat-o ieri in parlament animalele ?

tine-te bine , stai jos , iti spun un sicrit : sunt pe harta , dar nu stiu ce sa descopar , sunt tehnologii si pe lumea asta ?

13.  

14. tu fiind ?

15. renunta sau te casapesc

angy.2000 nu se vede? :))

16. ce ai patit bre? nu mai bati in faza lunga?:))

17. Copilo , eventual sunt conopida , caci conopida este o varza educata la urma urmei .
    Cand faci o afirmatie e indicat sa aduci si argumente .

P.S
    Pe acolo prin Noaptea Mintii , nu aveti lanterne ?

18. eu nu vad jucator cu numele : angy.2000 , sau ceva de genu ... , daia am intrebat cine este

guma ... ce sa-i faci

19. renunta sau te casapesc

20. aha... merci. Acum ca am vazut ca este un Anonim , la ce-l face varza pe constantin nu vad :)) credeam ca e vreun jucator ... :(