Discutii libere L33 !

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Măi copii, doar ca să stabilim niște chestii...mesajul cu guma turbo pentru diplomație a fost trimis doar către: Hubba Bubba, cormoran, maram...o chestie de mișto, nu a fost circulară :p
 
Ultima editare:

DeletedUser

:D
va deranjat ce-am scris acolo?:))
hai ma ca asta era ca se distram si noi:d
sa mai uitam de problemele de pe joc:D



comic este ca am mai primit informatii:d imediat dupa lansarea primului episod:d


Nu a mai fost atata activitate pe forum de la deschiderea lumii :))


asa este
 

DeletedUser

E cam mare diferenta
dar e doar inceputul razboiului
fiind primele 2 triburi de pe l33 cred ca ar merita un topic separat razboiul dintre cele 2 familii (efu si H)
Cu respect

Nimic nu este mai puternic decât o idee căreia i-a venit vremea. hai mai...si pe noi nu ne baga nimeni inseama daca suntem mai mititei ? :( am stat si stam ca un spin prin margine , prin coasta , nu meritam si noi sa intram prin topicul ala ? ar trebuii sa se bage un emoticom cu lacrimi , cum nu este asa ceva , nu mai pun nimic .

Inteleg eu bine , nenea delic nu mai joaca ? pacat de nobilii aia , in locul lui as da la recuperare pana cand nesimtitii aia care vor sa ia satele ar ramane fara nobili , curata nesimtire dom'le , spulberati visul omului de a inchide cel mai repede o lume , frumos e asa ?

Ce prostioare o fi facut delic de a fost banat ? daca nu e permanent , cand revine , pariez ca inobileaza cel putin 235 de sate inamice ( care or sa fie in jurul lui ) asa ca ...pazea .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

se zvoneste ca este permanent:D
o sa innobileze el atatea sate cand o sa cumpere conturi din union, sau efu:d
 

DeletedUser44410

Parte 1:
Jucători: Heath Ledger
Parte 2:
Triburi: H-33, H-33a, H-33b, H-33c

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 171
Tabăra 2: 5,367
Diferență: 5,196

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 2
Diferență: 18

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 967,894
Tabăra 2: 26,482,485
Diferență: 25,514,591

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 152,402
Tabăra 2: 18,846
Diferență: 133,556

chart



Parte 1:
Jucători: Heath Ledger
Parte 2:
Triburi: H-33, H-33a, H-33b, H-33c

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 448
Diferență: 427

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 1
Diferență: 16

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 174,542
Tabăra 2: 2,503,700
Diferență: 2,329,158

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 132,676
Tabăra 2: 9,692
Diferență: 122,984

chart




pfff parca ar inobila interne din h-33 ledger
 

DeletedUser

pai s-au dus zeii :)) acum cad furnicile expertilor:))
era pe aici un mare expert Unlimited-69 nu mai aveai loc de cat de expert este el ;)) acum tace,
si inca 2-3...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai s-au dus zeii :)) acum cad furnicile expertilor:))
era pe aici un mare expert Unlimited-69 nu mai aveai loc de cat de expert este el ;)) acum tace,
si inca 2-3...

acum cad furnicile expertilor
nu inteleg asta fiindca ma doare capul ori sunt batut in cap ? :)) ori te referi la furnicutele care le cantau osanale zeilor ?

Da , nenea unlimited , care imi tot spunea cat de bine se cunosc , ce coeziune e intre ei si cum or sa inchida lumea , na...cine stie , posibil acum ca i-a expirat suspendarea lui Delic si a revenit pe cont :)

Heath Ledger , mai incet cu internele alea , ori ce , vrei sa devii tu inobilatorul intern nr. 1 pe lumea asta ?
 

DeletedUser

nu repet de 2 ori ce scriu daca ai inteles ce-am vrut sa scriu bine daca nu iar bine, crede-ma ca ii pierdere de timp sa stau sa explic:D
 

DeletedUser30628

Si in curand cred ca h-33 isi poate lua ramas bun de la locul 1 :))...au fost destul de ''buni'' pana cand au dat peste niste persoane cu o_O si le'a dat'o peste nas...la cat de tare a zis d4licios ca rupe pna'ul cu Efu...dupa cateva zile pierde sate la greu si incepe sa se destrame tribu lor de interni :))
 

DeletedUser30525

oricum
mai e si window cred in ecuatie care inca n-au luat partea nimanui
mai e de jucat mult
:)
 

DeletedUser

oricum
mai e si window cred in ecuatie care inca n-au luat partea nimanui
mai e de jucat mult
:)

Dupa cum vezi h33 a luat-o la vale ca un bulgare de zapada , nu mai e vara ca s-ar fi topit si mai repede .

window e in razboi cu h33 de cand facea plopu pere ei rachita micsunele , asa ca...asa ca .
 

DeletedUser30628

Si se pare ca harta se schimba si in curand dupa ce dispare H-33 de pe harta va fii un razbel marisor,Efu vs Window...ceva prognosticuri???? :D:D:D:D
 

DeletedUser15222

mersi frumos:d
s-a bucurat destul de mult pentru succesurile lui de lumea 22 cred ca este de ajuns:))
din partea mea are un NU. nu poate merge mai departe pe lumea asta. consider ca este veriga slaba din lantul slabiciunilor si trebuie sa parasesca acesta lume.

si uite asa D4 nu va parasi lumea asta cica a gasit ceva conturi prin alte triburi si se axeaza pe ele ...
bafta la innobilari D4
 

DeletedUser15222

sa traiesti dacuse , mi-a placut gandirea ta de la inceput , cand erai in shock.

salut in shock nu am jucat niciodata ..
dar cunosc pe multi din actualul windows .. de pe lumea 23 unii dintre ei se jucau de-a triburile prin DEO.. si au ajuns unde nu ar fi fi vrut niciodata .. dar asa este jocul asta .. daca vrei sa-l termini te faci frate cu dracu ... si accepti orice compromisuri sau te lasi de joc .. ..
 

DeletedUser30525

salut in shock nu am jucat niciodata ..
dar cunosc pe multi din actualul windows .. de pe lumea 23 unii dintre ei se jucau de-a triburile prin DEO.. si au ajuns unde nu ar fi fi vrut niciodata .. dar asa este jocul asta .. daca vrei sa-l termini te faci frate cu dracu ... si accepti orice compromisuri sau te lasi de joc .. ..

Si unde au ajuns cei care se jucau de-a triburile prin deo?
ca din cate stiu unii se aparau lejer cand atacai pe bonus cu apararea
da poate nu-mi aduc eu aminte bine
Asa ca fapt divers
Daca tot ai deschis subiectul
 
Ultima editare de un moderator:
Sus