Discutii Libere L34 !

DeletedUser

Apoi scuza-ma ca vreau si eu sa mai socializez cu colegii de pe L34 si ca mi-am facut curaj de a imi face cont pe extern, desi nu sunt ca tine geaxule ultra-popular si idolul femeilor ca tine. Am sa renunt atunci de a mai fi clovnul forumului si spor la joc tuturor.

PS: Aia cu manelele era o gluma.
 

DeletedUser42770

E spam-zone mai glumeste si Geax ... nu e el asa rau cum pare nu trebuie sa te superi !
Veteranu are prioritate asa ca lasa supararile si accepta.
Si de mine cand se ia plec capu ca nu am contu decat din 2012 :))

Se mai glumeste se mai rade nu e totul chiar pe bune :)
 

DeletedUser22185

O lume cu limita la farmat si steaguri..= pentru donatii (oarecum).

Da ma bag.. ca nu am mai jucat de multicel..
 

DeletedUser39591

viseaza frumos....4800 e productia pe viteza 2(7200 e la viteza 3)...dar nu e asa mare diferenta pentru ca trupele se recruteaza pe viteza 2,cladirea principala functioneaza tot pe viteza 2 etc....doar trupele se misca incet pe harta
te apropii de 6000 doar daca mai adaugi si avantajele premium:20% productie resurse:)

Ca sa nu plec in vacanta , scriu aici

Ai uitat de steaguri ... 4800 ... pana la vreo 5000 ... ajung :)
 

DeletedUser40036

n-ar trebui sa iei vacanta si la scoala?ar fi binevenita si o vacanta pe triburile...sau ma insel?
am uitat de steaguri,doar ca cand ai satul dezvoltat(10k puncte) nu prea mai folosesti steagul cu productia de resurse.ar conta mai mult steagul de recrutare , cel cu costul talerilor sau in caz de nevoie putere de atac/aparare...cel putin asa jucam eu cu steagurile,dar fiecare cum crede mai bine
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Am rugamintea sa incetati abuzul de video pe forum, in sectiunea Off-topic exista un thread pentru imagini/filme si/sau dedicatii, nu mai umpleti forumul cu prostii.
 

DeletedUser42505

Buna seara!
Si in sfarsit se deschide o lume cu setari decente...
 
Sus