Discutii Libere L34 !

DeletedUser39777

Wow! Cum ai reusit acel split? In doar 2 minute? Ce bine s-au sincronizat... :))
 

DeletedUser42487

Tot e mai bine asa decat sa ceri colegilor sprijin pe un sat pe care il iei si aia sa bage sprijinul inainte sa te spargi in trupele lor...

yrrr.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nivelul jocului a scazut drastic,vad aici o groaza de jucatori care apar sa se laude ca fac un backtime,sau ca sunt atacati cu aparare,dar sa fim seriosi,astia sunt mai noobi ca noobii,adica mai jos de atat nu se poate,cu trecerea timpului chiar nu ati evoluat deloc?

Deci eu cred ca va las in practica pe triburile,poate mai invatati si voi ceva,sincer sa fiu sunt as, m-am plictisit :))
 

DeletedUser3357

Nu fi rau bre. Am glumit. Nu am luat-o pe coaja. Ultima lume imi aduc aminte ca am cedat contul cand eram in top 10, unde tu ai fost trimis la iarba verde, ca si aici :)


Nivelul jocului a scazut drastic,vad aici o groaza de jucatori care apar sa se laude ca fac un backtime,sau ca sunt atacati cu aparare,dar sa fim seriosi,astia sunt mai noobi ca noobii,adica mai jos de atat nu se poate,cu trecerea timpului chiar nu ati evoluat deloc?

Deci eu cred ca va las in practica pe triburile,poate mai invatati si voi ceva,sincer sa fiu sunt as mam plictisit :))

ce faci bre. pe ce cont joci pe 34? da-mi un mesaj pe joc.
 

DeletedUser

Ce joc e asta?

Tu mangotaru cine esti? ce tot te lauzi? Esti lesinata de caldura?

Dj.Misu asta frate, tot se lauada cu back-time-ul lui, du-te frate cu tractoru ca e vremea recoltelor... ai gasit si tu script si te lauzi?
 

DeletedUser3357

Am 6 taburi de poker dechise, plus ca am atacuri si lansez atacuri. nu mai deschid si skype.da un mesaj me joc necunoscutule :D
 

DeletedUser

Draga, mangotaru!

Imi pare numele cunoscut, de unde? de la sucul acela la 3 litri si costa 2 lei, adevarat? :))
 

DeletedUser

quzor e ala care are pe fiecare lume cate 1000 de pct,si se lauda ca are curte nobila la acest punctaj?
 

DeletedUser42927

Vai de viata voastra.Virtual sunteti toti buni,incercati sa respectati si voi doamnele/domnisoarele ca de aceea nu aveti parte de o relatie.

Ce am ajuns in zilele de astazi,totul se bazeaza la voi pe caterinca?Mai iesiti naibii din casa.
 

DeletedUser

quzor e ala care are pe fiecare lume cate 1000 de pct,si se lauda ca are curte nobila la acest punctaj?

Ar trebui sa tremuri in fata celor 1000 de puncte castigate deoarece consider ca inseamna ceva. asta conteaza mult deoarece este ceva extraordinar
asta da performanta sa intri si sa faci 1000 de puncte pe fiecare lume. felicitari /dar cine-i quzor?
 

DeletedUser

Pako95 tu ai 3 sate si alea le-ai luat cu japca,i-ai batut pe aia din trib sa ti-le dea.
 

DeletedUser

hai ca luam agresorul zilei pe extern:))) abia astept sa vad trofeul:))
 
Sus