Discutii Libere L34 !

DeletedUser44048

Inca odata dovedeti ca jocul asta este viata ta!
Si din ceea ce a scris tind sa inteleg ca te cam autointitulezi "invincibil", si sa tii ca au mai fost zmei de astia si pe alte luni, iar cand au dat de greu sau nu au mai fost blindati de trib au cautat sa tradeze si sa plece la dusmani sau ceea ce o sa patesti tu pe L34 au dat stergere cont! (De ce zic asta? pentru ca tu esti prea noob si mandru sa accepti infrangerea si sa fii inobilat de catre dusmani)
P.S. Si te rog sa nu ma cunfunzi, dar eu nu am jucat in Styx si nici nu joc pe aceasta lume!

DE CE MAI SCRII AICI ATUNCI?
O doamne.. de ce sunt asa romanii?
El nici nu stie despre ce e vorba dubber asta... analizeaza si el ce e scris pe forum si apoi comenteaza aiurea :( . TRIST!

Dark Eternal catre Dubber :
Si tu esti genul de jucator pe care l-am innobilat mereu !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40664

Stai bre ca abia ce am revenit pe cont, stai ca vine si randul tau, nu trebuie sa faci spume.. Avem nobili si pentru tine nu e problema.. iti arat eu ce jucator sunt, putina rabdare sa avem, ca sunt putin ocupat saptamana asta.. Pe rand ca la gradinita... vine si trfik al tau mai tarziu... si dupa ma mut langa gemenii ungur si tank.. scopul e sa ajung la iarba verde din est ca am inteles ca nu e time in stare sa scoata un trib de margine de cand a inceput lumea, merg eu sa ii ajut, intelegi cum sta treaba ?

Cand pierdeti sate fara numar zilnic nu inseamna ca ati stat in picioare. Luati si pe white si restul conturilor de sustinere in time, ca sa stim drk si noi cum arata harta..

Trebuia sa imi arati ce jucator esti...si mai era unul care se batea cu pumnii in piept ca face si drege pana incepe l37. Spor!
 

DeletedUser37659

Sa-i fie tarana usoara...


Dupa nebunia "RIP Paul Walker", presimt ca urmeaza nebunia "RIP sarmulita" ... urmeaza vremuri dificile.
 

DeletedUser37659

Hai sa nu facem comparatie intre contul meu si al tau crescatorule de sate, ( cand spun asta nu ma refer ca esti inobilator de barbarele, ci ca esti trecator pe lumea asta, ca o sa ajunga satele tale la altii mai capabili ca tine ) tu ai 75% din sate luate DIN INTERNE, eu nu stiu daca ajung la 25% si asta ca am luat recent neste sate. Tribul care nu isi inobileaza barbarele din zona albastra greseste, si sti bine. ODA poate sa faca oricine, iti trebuie 3 diplome NASA sa trimiti niste atacuri este ?
Dar lasa ca tu ai ODA, dar 3/4 din sate interne. dute tare.

Mi-a luat ceva timp sa gasesc...insa intr-un final am reusit.

Te salut, crescatorule de sate.
 

Deleted User - 1621757

Vă doresc ca sărbătorile de iarnă să vă aducă sănătate şi fericire, împlinirea tuturor dorinţelor şi sănătate celor dragi. La mulţi ani!
 

DeletedUser40664

Sarbatori fericite alaturi de cei apropiati, prieteni sau 'dusmani' virtuali!
 

DeletedUser42531

Pentru ca tot sunt sarbatorile am decis sa va scriu si eu cateva vorbe cat timp sunt in stare :)) :

"Lovite-ar trenul fericirii, trăsnite-ar fulgerul iubirii, cădeţi-ar în cap un sac cu bani şi un bilet cu La mulţi ani."

Deci in concluzie va urez un CRACIUN FERICIT si de asemenea si un AN NOU PLIN DE BUCURII ! :*

Va țuc <3
Cu stima prajitu' de RoJoker
 

DeletedUser43894

Cel mai mare dar pe care ni-l poate aduce Craciunul sunt o familie fericita si prietenii dragi aproape. Va doresc din tot sufletul sa le aveti pe amandoua. Craciun fericit tuturor!
 

DeletedUser43463

Parte 1:
Triburi: Styx
Parte 2:
Triburi: NiMiC

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 18
Diferență: 24

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 0
Diferență: 13

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 299,684
Tabăra 2: 131,518
Diferență: 168,166

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 119,029
Tabăra 2: 0
Diferență: 119,029



Pentru mersul ceas al razboiului dintre cele 2 tabere :)
 

DeletedUser44048

Parte 1:
Triburi: Styx
Parte 2:
Triburi: NiMiC

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 18
Diferență: 24

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 0
Diferență: 13

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 299,684
Tabăra 2: 131,518
Diferență: 168,166

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 119,029
Tabăra 2: 0
Diferență: 119,029



Pentru mersul ceas al razboiului dintre cele 2 tabere :)

El e fanul nostru.... nu stii ca a zis ca nu joaca pe lumea 34...
 

DeletedUser

Familia Nimic ii doreste familiei STYX tot binele din lume in special maiestatii sale gromka . Imi pare rau ca am scris gromka cu g mic dar nu-mi mai merge literele mari..
Am uitat sa-i multumesc pentru tentativa lui de fuziune cu Nimic, poate daca iti faceai curaj ma pretenash si vorbeai cu mine nu trebuia sa o mai lungesti atata pentru a afla raspunsul.
Vezi atașament 1546
Iar vreti sa ma demolati din temelii pe toate satele... succes pentru maine , sper ca tura asta sa luati cel putin la fel de multe sate ca ultima oara.
 

DeletedUser44862

La multi ani!

La multi ani cu sanatate
Sa aveti plutele culcate
Si bambinele saltate
Si la anul care vine
Sa aveti juvelnicele pline
Cu salai si cu ciortani
Fir intins!
si
LA MULTI ANI!
 

DeletedUser24374

"E cumpăna dintre ani! Să privim înapoi cu iertare, înainte cu speranţă, în jos cu înţelegere şi în sus cu recunoştinţă! Speranţa să vă deschidă poarta spre un An Nou plin de bucurii şi împliniri"
 
Sus