Discutii Libere L34 !

DeletedUser38225

Am auzit ca se poarta aliante dinainte de a incepe lumea, careva interesat? :D


666kta mai 29,2013 22:04
Ai si interesat de o alianta sau pna cu O.S pana sa se dea drumu la lumea asta?Daca ar fi dupa sa fim departe am putea sa le incheiem dar sti cum este trebuie planificat totu din timp.

un noob mai 29,2013 22:07
Momentan e mult prea devreme pt a discuta despre diplomatie, nici macar harta nu a fost facuta. Atunci cand vom avea harta in fata, putem reveni asupra acestei discuti, dar acuma consider ca e un efort in plus.

666kta mai 29,2013 22:08
Da stiu,dar vreau sa am totu pus la punct pana sa se dea drumu la lume.Cine stie poate ajungem sa fim vecini si o alianta/pna ar fi buna discutata dupa acum.Urmand ca dupa dupa pozitia pe harta sa ramanem sau nu in aceasta.
 

DeletedUser43732

Cel mai bine e sa asteptati inca 3 zile ca nu mai e mult si apoi sa hotarati astea dupa ce vedeti pozitiile pe harta.
 

DeletedUser42770

Cel mai bine e sa asteptati inca 3 zile ca nu mai e mult si apoi sa hotarati astea dupa ce vedeti pozitiile pe harta.

Acesta a vrut sa fie un post inteligent sau unul ironic ... pentru ca daca a vrut sa fie inteligent nu prea ai nimerit-o !
Aliantele nu se fac nici macar 1 prima luna iar avand in vedere setarile acestei lumi nu as face alianta primele 2 luni pana s-ar aseza 20-30% mapa !
 

DeletedUser43196

Ce ma bucura la lumea aceasta este viteza dar ma dezamagit viteza trupelor se putea macar 1:).Tot astept lumea clasica dar vad ca nu mai da sa inceapa :))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Aliantele nu se fac nici macar 1 prima luna iar avand in vedere setarile acestei lumi nu as face alianta primele 2 luni pana s-ar aseza 20-30% mapa !

As veni sa adaug cateva injuraturi raportate pe serverul 34 ( cate or fi neraportate n-am idee ), mai exact 15 mesaje cu injuraturi...eu sincer nu inteleg cum sa te injuri cand nici macar nu ai sat pe harta ? :eek: :D
 
Scor reacție
209
[5/31/2013 4:42:40 PM] xyz: unu aici a intrat cu doi prieteni si vroia conducere si astia mi-au dat mie direct si era ofticat a iesit din trib si aialalati : faceti cumva sa il aduceti inapoi ca e un jucator foarte bun :)) il caut pe tw stats cel mai mult 1000p si cand ii vad si pe aia ca au scris ca a jucat pe lumi de la 1-27 si dupa s-a lasat e clar. e un jucator foarte bun ..... nu a rezistat pe nici o lume incepe mereu iar si iar. ma bufneste rasu cu astia

Eu in locul aluia injuram :)).
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Ar fi o idee sa le dau ban cu 23 de ore inainte sa inceapa lumea....cand intra sa fie direct banati :D:D
Cred ca ar intra in istorie asta :))))))))
 

DeletedUser

Probabil face parte din strategia lor dar e f tare asta atatea injuraturi ** lu Raka fara sa aiba sat p harta:))

Tot este viteza mica la trupe or sa aibe timp destul ptr injuraturi,imaginati va sa prinzi unuia dupa ce asteapta atat full-ul in sat cata carnitza ai in frigider:D
 

DeletedUser3633

Care ma vrea in trib sa imi asigure cont premium si asist si voi rupe tot :D
 
Sus