Discutii Libere L34 !

DeletedUser44130

Oare cum se vor impartii jucatorii din Nimic? :]]]

Ii alege Time, sau se trage la sort, poate poate pica ceva!? :]]
 

DeletedUser45388

Se duc toti care joaca , ce ii asa greu ? inacearca sa intrii in Nimic , poate vezi live cum se face imparteala .. Asa daca ramai sa "lupti" risti sa nu sti ce si cum sa intamplat la final
 

DeletedUser44130

Lupt cat pot, cand nu mai pot trag loz in plic sa vad daca ma accepta sau nu time :]]]]
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Nu cred ca a jucat chiar jumatate de an alaturi de voi, cateva luni cred, face parte din fostul Start daca imi amintesc bine. Ce termeni pomposi: 'proiect', 'idealisti/idealism'...suna ca o prezentare in powerpoint:)

Daca tie incepe sa iti placa din ce in ce mai mult in cazul meu se intampla contrariul, o scarba si o greata maxima. Noi sa fim sanatosi!

Cred si eu daca ai 4-5 luni de cand dormi acolo in ghete bre:p
 

DeletedUser44249

Oare cum se vor impartii jucatorii din Nimic? :]]]

Ii alege Time, sau se trage la sort, poate poate pica ceva!? :]]


Eu zic sa-ti vezi de grija h.v-ului ca are mai multa nevoie de atentia ta decat o are nimic-ul :( . Multumim ca iar ne-ai bagat in seama si ca ne porti de grija, fara tine nu stiu ce ne-am fi facut.
 

DeletedUser13059

Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit

Vreau sa il atac pe tasmanian si nu ma lasa , stie cineva cumva oare ce a facut de ii blocat ? :(
 

DeletedUser44723

Ursule ai nimerit adminul gresit cand ai facut tiket!
Nu mai era prietenu` lu` Dorel. :mad:
 

DeletedUser13059

Vedem rezultatul dupa ce se deblocheaza daca tribul RUN! mai poate fi salvat , momentan contul de sustinere ii banat deci practic si tribu RUN! trebuie sa se stearga + contul lui cate sate va pierde ... Sa fac asa o comparatie cu mine care am pierdut 150 sate pentru multiaccount :))
 

DeletedUser13059

cjohn concediat ? :( acuma cand faceam si eu sa fiu pe + la statistica ii dat afara ... bag picioru in el joc ca nu mai ma joc asa
 

DeletedUser13059

-180 sate domnule Tasmanian ... o pedeapsa minima cam mica avand in vedere ca doar il avea ca multiaccount pe dorel b care are 36 pct ..

defapt vad ca ai avansat ceva si cu acel cont

dorel b
Puncte: 96
Loc: 982
Trib: Run!

Un adevarat jucator ce sa zic ...
 

DeletedUser13059

Da ma numa ca acuma va duce lupta grea , barbarele astea nu sunt chiar moca , trebuiesc sparte ... eee
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Fostii RUN!, desi s-au oprit din fuga in Timp (util), tot s-au impiedicat si se pare ca ii impiedica si Timp(ul) pe unii, cum ar fi, bunul meu prieten Cjohn. Pacat, intr-um Timp tineam scorul, acum nu-si mai are sensul :D
 

DeletedUser13059

Omul are familie , copil , serivici ... A avut nevoie de sitter doar le-a spus clar celor de pe acolo , se pare ca nu sa gasit nimeni sa stea pe cont , ce sa faci asta este pana la urma au ajuns pe post de COBAI



Vine, vine primavara! astăzi la ora 18:24:09:104 7:25:10
Vine, vine primavara! astăzi la ora 18:25:29:137 7:26:30
Vine, vine primavara! astăzi la ora 18:25:38:096 7:26:39
Vine, vine primavara! astăzi la ora 18:25:49:775 7:26:50
Vine, vine primavara! mâine la ora 23:10:10:902 36:11:11
Vine, vine primavara! mâine la ora 23:22:22:967 36:23:23
Vine, vine primavara! mâine la ora 23:26:19:736 36:27:20
Vine, vine primavara! în data de 24.02. la ora 23:31:56:714 60:32:57
Vine, vine primavara! în data de 24.02. la ora 23:51:06:992 60:52:07
Vine, vine primavara! în data de 24.02. la ora 23:57:52:264 60:58:53
Vine, vine primavara! în data de 25.02. la ora 13:27:14:658 74:28:15
Vine, vine primavara! în data de 25.02. la ora 13:50:25:513 74:51:26
Vine, vine primavara! în data de 25.02. la ora 13:58:46:883 74:59:47


vai ce diferenta mica intre nobili si sprijin ....
 
Ultima editare de un moderator:

Black Prince

member
Scor reacție
11
ursule, de parca nu sunt peste tot jucatori buni si mai putin buni...sunt exemple si de la voi gramada, doar ca n-am iesit sa le postam pe extern..

Omul are familie , copil , serivici ... A avut nevoie de sitter doar le-a spus clar celor de pe acolo , se pare ca nu sa gasit nimeni sa stea pe cont

nimeni nu e obligat sa stea sitter in dreapta si-n stanga. joci, bine...nu joci, pa si pusi.
 

DeletedUser

mai bine va duceti si scrieti pe forumu vostru ca pe noi chiar nu ne intereseaza amanuntele astea oricum va batem doar intarzie putin momentu:d
 

DeletedUser13059

ursule, de parca nu sunt peste tot jucatori buni si mai putin buni...sunt exemple si de la voi gramada, doar ca n-am iesit sa le postam pe extern..



nimeni nu e obligat sa stea sitter in dreapta si-n stanga. joci, bine...nu joci, pa si pusi.

Da stai linistita ... Io ma plictisesc si cat timp mai sunt inca pe harta imi fac de cap , de castigat oricum castigati ...si cand ai jucatori de la mine cu probleme imi arati mie si postez eu in locu vostru ... stiu si eu ce specimene sunt peste tot ... am avut si coleg care am cerut odata sprijin si mi-a trimis "6 ferme , aproape 5" ... nici acuma nu am inteles treaba asta :D


mai bine va duceti si scrieti pe forumu vostru ca pe noi chiar nu ne intereseaza amanuntele astea oricum va batem doar intarzie putin momentu:d


Si tu ai ajuns sa vorbesti cu "noi" ? Ai venit la finalu lumii pe un cont gata crescut si vi aici cu aere de jucator ... Vreau sa vad eu unde ataci tu sa fiu sitter sa iti arat aici LIVE ce de esti capabil ... Deci lasa macar pe cei care joaca sa spuna "NOI" nu tu care ai venit cand ii gata L34 ;)


Spor si chiar te astept pe tine la un interval pe harta sa vedem ce poti ..
Pana atunci te las sa numeri pasarele
6d008c58f51f.gif
 
Ultima editare de un moderator:
Sus