Discutii Libere L34 !

DeletedUser41812

Da' tu cine esti??? Cand unii dintre noi jucam triburile prin 2007, tu nu stiai ce e ala "www". Las-o mai usor cu n00b-ismul, si invata in primul rand sa iti vezi lungul nasului.
In caz ca nu stiai, "triburile" reprezinta un joc online de echipa, Cine-s multi, activi si stiu jocul, inving. Regula este simpla. Se pare ca Time. a inteles aeasta regula,intrebarea este daca tu ai inteles-o, caci daca tu nu ai inteles-o, umbla intai sa-ti dezvolti intelectul si de-abia apoi sa iti dezvolti capacitatea de a face un t-train.

Faptul ca ai vechime nu inseamna ca esti neaparat si bun, in cazul tau nu e valabila regula expusa de tine. A doua si ultima obiectie majora e referitoare la tribul Time: in afara de jucatorii vechi care au fost in trib de la inceputul lumii, restul nu ii pot considera echipa, sunt doar o niste oi ratacite cu frica sa atraga atacuri sau profitori. Unde vezi tu echipa nu inteleg.

PS: nu va obositi sa raspundeti, caci parerea voastra este egala cu zero.
 

DeletedUser3366

Faptul ca ai vechime nu inseamna ca esti neaparat si bun, in cazul tau nu e valabila regula expusa de tine. A doua si ultima obiectie majora e referitoare la tribul Time: in afara de jucatorii vechi care au fost in trib de la inceputul lumii, restul nu ii pot considera echipa, sunt doar o niste oi ratacite cu frica sa atraga atacuri sau profitori. Unde vezi tu echipa nu inteleg.

PS: nu va obositi sa raspundeti, caci parerea voastra este egala cu zero.

alex..vezi că poți jigni unii jucători..care totuși nu au fost oi rătăcite(și nu mă refer doar la mine cînd zic asta)..:)
 

DeletedUser18212

PS: nu va obositi sa raspundeti, caci parerea voastra este egala cu zero.

Ma fac ca n-am vazut asta si-ti raspund. Eu sunt mandra de echipa asta de oi (cum le numesti tu). Vrei sa-ti spun si de ce? Oile astea v-au dat cu harta in cap pe 34, unde voiai cu atata ardoare sa te faci cunoscut, sa devii un fel de zeu al triburilor. Ok, pleci cu o echipa la drum, dar e mult mai greu sa-i integrezi pe cei recrutati pe parcurs, sa-i faci sa devina un tot. Tribul nu e format numai din gasca ta, aia alaturi de care injuri, vezi filme pe skype sau gatesti (tot pe skype, normal).
Cand voi ati ales sa plecati, s-a vazut cel mai bine un lucru: v-au parasit toti pe rand, pe cand la noi au revenit toti si le multumesc. Am stiut sa ne tinem oamenii aproape si uite-i ca acum inchid 34...
 

DeletedUser43894

PS: nu va obositi sa raspundeti, caci parerea voastra este egala cu zero.

Multumim ca ti la odihna noastra si dorim sa-ti reamintim dreptul nostru la libera exprimare indiferent ce valoare are. Evident ca vei citi fiecare rand care are legatura cu comentariul tau,asa ca nu-ti inteleg acest final.
Niciodata n-am avut suficienta imaginatie pentru a-ti inchipui lumea fara tine. Chiar daca n-ai mers cu vanitatea pana la paranoia de a crede ca lumea se invarte in jurul tau, ca e nerabdatoare sa auda ce spui,ti-a lipsit inteligenta sau puteREa de a accepta ca nu insemni nimic (nimic,egal cu zero...tot aia)
Semnat, aceeasi oaie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43877

Faptul ca ai vechime nu inseamna ca esti neaparat si bun, in cazul tau nu e valabila regula expusa de tine. A doua si ultima obiectie majora e referitoare la tribul Time: in afara de jucatorii vechi care au fost in trib de la inceputul lumii, restul nu ii pot considera echipa, sunt doar o niste oi ratacite cu frica sa atraga atacuri sau profitori. Unde vezi tu echipa nu inteleg.

PS: nu va obositi sa raspundeti, caci parerea voastra este egala cu zero.


Titane, lasa forumurile, ca doar la asta esti bun :))
 

cossu

member
Scor reacție
9
nu conteaza ca "erai pe-aici" in 2007 , conteaza sa nu fii degeaba pe joc , cum esti tu , in umbra celor multi . mititelul de tine , valoarea individuala nu ti-o demonstrezi in turma . Din cate vad , n-ai facut prea multe pe joc ....

90 cossu [Time] 9,69 Mil. la aparator


ce bine e sa stai pe harta , linistit , sa nu te atace nimeni :)) tot sa o duci asa . Esti intradevar , mare si tare .

Pe mine nu ma ataca baietii...caci stiu ca nu iau sate de la mine:))

Ca agresor:10 cossu [Time] 92,09 Mil.
 

cossu

member
Scor reacție
9
Faptul ca ai vechime nu inseamna ca esti neaparat si bun, in cazul tau nu e valabila regula expusa de tine. A doua si ultima obiectie majora e referitoare la tribul Time: in afara de jucatorii vechi care au fost in trib de la inceputul lumii, restul nu ii pot considera echipa, sunt doar o niste oi ratacite cu frica sa atraga atacuri sau profitori. Unde vezi tu echipa nu inteleg.

PS: nu va obositi sa raspundeti, caci parerea voastra este egala cu zero.


Avand in vedere ca ai cam disparut precum magaru'-n papusoi... Parerea TA este 0...:))E ca si cum mi-as da eu cu parerea despre lumea 27...Upss...nu-s pe acolo.
 

DeletedUser27932

Citat Postat în original de Capric0rn Vezi post
nu conteaza ca "erai pe-aici" in 2007 , conteaza sa nu fii degeaba pe joc , cum esti tu , in umbra celor multi . mititelul de tine , valoarea individuala nu ti-o demonstrezi in turma . Din cate vad , n-ai facut prea multe pe joc ....

90 cossu [Time] 9,69 Mil. la aparator


ce bine e sa stai pe harta , linistit , sa nu te atace nimeni ) tot sa o duci asa . Esti intradevar , mare si tare .

Sincer , ii dau dreptate lui Capric0rn , in afara de faptul ca v-ati strans toti "internii vietii" intr-un trib si o sa aveti in "palmaresul vostru" o lume castigata , nu inseamna ca puteti sa va considerati mai buni , sincer , mi-ati lasat un "gust amar" si un regret , ca nu am jucat alaturi de baietii astia. Sunteti intr-un trib , dar observati ca toti jucati pe cont propriu , doar cand apare un jucator inactiv, toti sunteti niste hiene. Felicitari pentru lumea aceasta . PS: as dori sa va cunosc in realitate , se poate sa scot cativa dinti? "Stii ce zic Kolim"
 

cossu

member
Scor reacție
9
Sincer , ii dau dreptate lui Capric0rn , in afara de faptul ca v-ati strans toti "internii vietii" intr-un trib si o sa aveti in "palmaresul vostru" o lume castigata , nu inseamna ca puteti sa va considerati mai buni , sincer , mi-ati lasat un "gust amar" si un regret , ca nu am jucat alaturi de baietii astia. Sunteti intr-un trib , dar observati ca toti jucati pe cont propriu , doar cand apare un jucator inactiv, toti sunteti niste hiene. Felicitari pentru lumea aceasta . PS: as dori sa va cunosc in realitate , se poate sa scot cativa dinti? "Stii ce zic Kolim"

Oau..anonimul lumii 34 (inscris pe forum in August 17, 2009 si are fix o postare...adica cea de mai sus)...Dupa saptamani de inactivitate, ai descoperit regula bulinei galbene/rosii, si ca aceasta regula, atrage cu sine, excluderea din trib si implicit innobilarea interna. Acum, ne dai lectii de cum ar trebui sa jucam noi jocul acesta. Pastreaza respectivele lectii, pentru lumea pe care doresti sa o incepi, caci asta ti-a cam dat cu tifla.

Cat despre Kolim, cred ca mai ai cateva degete de tocit pe mouse, ca sa poti ajunge la valoarea lui pe triburile.
 

cossu

member
Scor reacție
9
Ma sincer , nu sunt un muritor de foame ca tine si Kolim intelegi? Am si eu o viata "no liferilor" . Nu ma implic in chestii de genul , forumuri, stiu un singur lucru , fata de un nimic ca tine eu SUNT ceva amarastene . In primul rand , ai grija cu tupeul asta Pitesteanule . Nu e greu de gasit o persoana =)) . Si tare imi e frica sa nu iti planga copii "ca nu mai are tati dinti" . Terminatule , lasa jocurile , ca o sa mori in 2 ani de atata monitor in fata ochilor . PS: Era o gluma despre copii , un termiant ca tine nu are nici iubita =))

Casatorit din 2007 cu o femeie frumoasa, doi copii minunati (Fetitza de 6 ani si jumatate si un baietel de 7 luni), masina, casa in constructie, colaborari cu contracte de prestari de servicii cu o serie de terti, care imi aduc veniturile necesare, ca sa pot plati o rata bancara mai mare decat venitul tau lunar si sa mai bag si premium pe deasupra, un grup de prieteni de 15 ani extraordinari cu care bem o bere, jucam o carte si iesim pe la munte si gratare. Deci nu sunt un looser:))
Cat despre scos dintii, dragul meu, este doar un joc:), asa ca nu ma chinui sa ti-i scot ca nu is asa bun la bataie:). De cand s-a inventat fuga, nu am mai mancat bataie:)

PS: Ai deja doua postari pe forum. E momentul sa sarbatorim-Da stergere cont!!!:)
 

DeletedUser45802

doamneeee cata valoare pe aici...
Aimz0r- tu vorbesti ma de internisti?..:))) ai facut si in vt ce ai facut si la noi...interne+barbare dar si de astea iti e frica sa nu te atace..:)))..nu ai mai avut interne gata bulina..:)))
p.s: cat despre Kolim si Cossu.... nuprea e bine sa te pui cu argesenii :))...

Insane b0y
 

cossu

member
Scor reacție
9
Tin sa ii multumesc lui Cata LiNN...Fara el nu as fi putut lua 20 de sate intr-o zi. A fost cuminte.
:))))

3x Marea putere a zilei


Cucerește majoritatea satelor pe această lume.

Realizat: ieri (20 sate)

Steag de recompensă: +4% putere de apărare
 

DeletedUser29130

Faptul ca ai vechime nu inseamna ca esti neaparat si bun, in cazul tau nu e valabila regula expusa de tine. A doua si ultima obiectie majora e referitoare la tribul Time: in afara de jucatorii vechi care au fost in trib de la inceputul lumii, restul nu ii pot considera echipa, sunt doar o niste oi ratacite cu frica sa atraga atacuri sau profitori. Unde vezi tu echipa nu inteleg.

PS: nu va obositi sa raspundeti, caci parerea voastra este egala cu zero.


Like .
 

DeletedUser43894

Felicitari tuturor colegilor :Oi ,boi sau alte natii pentru obtinerea dominantei. Haideti la treaba colegi,inca mai sunt oameni printre noi :)
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Incetati cu jignirile si atacurile la persoana pe acest topic. Am facut curatenie dar trecem si la sanctiuni daca veti continua in aceeasi directie.
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
Tin sa ii multumesc lui Cata LiNN...Fara el nu as fi putut lua 20 de sate intr-o zi. A fost cuminte.
:))))

3x Marea putere a zilei


Cucerește majoritatea satelor pe această lume.

Realizat: ieri (20 sate)

Steag de recompensă: +4% putere de apărare



sate goale cred ca toti n00bi pot inobila si felicitari pentru trofeu, numai asa cred il poti lua din moment ce o arzi in felul asta...
 

cossu

member
Scor reacție
9
sate goale cred ca toti n00bi pot inobila si felicitari pentru trofeu, numai asa cred il poti lua din moment ce o arzi in felul asta...

Inamici invinsi ca agresor:
9 cossu [Time] 96,49 Mil.

E clar ca nu prea ma descurc sa golesc sate...:)

PS: Tu cine mai esti??
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
din punctul meu de vedere, nu e o mandrie sa iei marea putere pe sate goale sau in alte cazuri pe interne...

Inamici invinsi ca agresor:
9 cossu [Time] 96,49 Mil.

E clar ca nu prea ma descurc sa golesc sate...:)

cat despre agresor, e clar ca nu te descurci, mie mi-ar fi rusine sa iau puterea zilei doar de 3 ori apai sa mai si semnalizez pe extern...


PS: Tu cine mai esti??


Sunt un apt al carui intelect, nu are disfunctii psihofunctionale, lucru ce imi permite fara dificultate sa concep o replica inteligenta. As putea, insa nu-mi prind mintea.

P.S. Dar tu cine te mai crezi?
P.S.2 Oricum n-o sa-ti mai raspund...nu am nici nevasta, nici copii si nici contracte incheiate care sa-mi dea iluzia de "smecherie" si cu toate astea tot nu gasesc un sens sa-mi pierd timpul cu tine incercand sa-ti explic de ce omul are doar 2 picioare si o mana stanga...

SAH MAT
 
Ultima editare:
Sus