Discutii Libere L34 !

cossu

member
Scor reacție
9
din punctul meu de vedere, nu e o mandrie sa iei marea putere pe sate goale sau in alte cazuri pe interne...



cat despre agresor, e clar ca nu te descurci, mie mi-ar fi rusine sa iau puterea zilei doar de 3 ori apai sa mai si semnalizez pe extern...





Sunt un apt al carui intelect, nu are disfunctii psihofunctionale, lucru ce imi permite fara dificultate sa concep o replica inteligenta. As putea, insa nu-mi prind mintea.

P.S. Dar tu cine te mai crezi?
P.S.2 Oricum n-o sa-ti mai raspund...nu am nici nevasta, nici copii si nici contracte incheiate care sa-mi dea iluzia de "smecherie" si cu toate astea tot nu gasesc un sens sa-mi pierd timpul cu tine incercand sa-ti explic de ce omul are doar 2 picioare si o mana stanga...

SAH MAT

In primul rand:Tu ai doar o mana? Cea stanga? Deci tu parchezi la Carrefour pe locul ala unde au desenat baietii aia un "scaunel"... :))
In al doilea rand: A avea sotie, copii si o ocupatie-n viata, alta decat a iti tuna loganul si a arunca paharul de cafea pe geam, inseamna ca sufar de "smecherie"? Ma rog, nu inteleg probabil eu sensul...
In al treilea rand: Intr-o lume a "internistilor", eu nu am luat niciodata "Marea putere a Zilei" din aceste interne...
In al patrulea rand: Am luat 20 de sate de la tine (caci banuiesc ca esti Catalinn undecover), pentru ca erau goale..oau, este prima oara cand aud ca satele, pe "Triburile.ro" se cuceresc atunci cand sunt goale, si nu pline (Incearca sa sesizezi, te rog sarcasmul!)
In al cincelea rand: Satele mi le golesc eu singur, intreaba-l pe "Ionut Argintiul", daca tu nu ai simtit asta pe pielea ta (In ultimele 7 zile...am trimis spre tine peste 1000-1200 de full-uri)
In al saselea rand: Vezi ca se lanseaza o noua lume..cauta loc pe acolo, asta s-a cam incheiat pentru tine.
 
Ultima editare:

DeletedUser46296

Tin sa ii multumesc lui Cata LiNN...Fara el nu as fi putut lua 20 de sate intr-o zi. A fost cuminte.
:))))

3x Marea putere a zilei


Cucerește majoritatea satelor pe această lume.

Realizat: ieri (20 sate)

Steag de recompensă: +4% putere de apărare


Abtine-te de la comentarii dastea ca stii bine cum ai luat satele
 

cossu

member
Scor reacție
9
Cossule, ai activitate nu gluma.

Degeaba frate...Nu ai cu cine sa porti o discutie "Intepatoatre"...Astia doar te-njura si te fac natarau...Si poc..Isi iau Ban. Si iar raman singur pe aici. Tu erai bun odata ca si adversar la asa ceva..Vrei sa ne Luam la misto ca altadata. Daca da, muta-te in tribul lor si hai sa incepem...
 

DeletedUser40664

Ehee, ce te mai injuram si eu..in gand...ca in rest iti raspundeam cat de elegant imi permiteam, sau nu. Eram bun, dar am ruginit si eu..problema era ca atunci eram singur si cand postam hop sareati 5 pe mine:)). Nu vreau ca 'altadata', nu mai are farmec, dar stii ceva? mereu am apreciat la tine ca te pricepi sa 'incasezi', ca si in viata absorbeai atacul si o intorceai, asta este o calitate mare d.p.m.d.v.
 

cossu

member
Scor reacție
9
Ehee, ce te mai injuram si eu..in gand...ca in rest iti raspundeam cat de elegant imi permiteam, sau nu. Eram bun, dar am ruginit si eu..problema era ca atunci eram singur si cand postam hop sareati 5 pe mine:)). Nu vreau ca 'altadata', nu mai are farmec, dar stii ceva? mereu am apreciat la tine ca te pricepi sa 'incasezi', ca si in viata absorbeai atacul si o intorceai, asta este o calitate mare d.p.m.d.v.

De aia mi se spune "regele". Sunt genial...aproape perfect:)) Mi se mai spune si Cossu' modestu' :)
 

DeletedUser43894

Felicitari si tie sefu,multumim pentru tot ce ai facut pentru noi.De asemenea si mai multe multumiri sefei pentru si mai multa munca depusa:p
 
Sus