Discutii libere L35.

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Stiti ce aveti de facut, restul threadurilor presupun ca le veti face voi singuri.
:)
 

DeletedUser

Unde sunteti vitejii mei?! Mah,s-a umplut lumea de viteji "ka ka"lendarul ortodox de sfinti.Anul are 365 de zile si calendarul 900 de sfinti...hahahaha


Loc Nume Trib Puncte Sate Medie de puncte sat
6461 Willyam I 0 0 0
6462 Dunkel Ritter 0 0 0
6463 BatranulSinguratic 0 0 0
6464 Alex1992sim
Astia aproape 6500 sunt pana acum :D Fac pariu cu adminii ca 4000 de conturi sunt de-alea de la duble,triple in sus :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29445

Succes!

Negrule ce cont ai?


ILIE TUICA
steven seagal
tancul uman
capac de canal
CALASNICOV - macar de scria corect
razboinicul puternic
geosmekerie
Pufuletele-nebun
Lord Ma-ta
OrBit.ro
nelutu@yahoo
spaima cartierului
vartejul rau
 

DeletedUser

Succes cui ?!! Stiti ce imi place mie cel mai mult la fiecare inceput de lume?! Faza aia cand apar topicurile cu triburi care isi fac aparitia si anunta public.Toata lumea se inghesuie sa ii felicite si sa le ureze succes.La razboi nu e Fair Play .Ce-ar fi fost daca Traian i-ar fi urat SUCCES lu' Nea Decebal inainte sa plece din Roma cu legiunile?! :D Nu va mai urati mah succesuri ,voi trebuie sa va urati,nu sa va iubiti .Va dati in cap cu topoarele,va impungeti cu lanciile,va taiati cu sabiile,va calcati in picioare cu usureii,va vanati cu sageti de pe caii de rasa arabi,va trimiteti nobilii sa devina stapani peste satele voastre .Urati-va mah....hahaha
Mah Rere,tu esti Macelar.Te-ai pocait de le urezi succes la dusamani?! Toata harta trebuie sa fie dusmana.Daca nu va ajuta dumnezeu, nu va ajuta nimeni :D

Succes!

Negrule ce cont ai?
N-am :D
 

DeletedUser29445

Aici ma comport frumos cu ei, dar pe harta ii fac pe la spate! >:)

Culmea m-am uitat si eu la Triburi... nu am vazut nici un trib care sa isi prezinte interesul!


De ce nu ai? Te-ai speriat de Biserica? Nu prea esti credincios de fel ..
 

DeletedUser

Eh nu!!! Eu deja am descoperit niste clovni foarte familiari.Astia sunt multi de s-au impartit in atatea academii!!! Au si legitimatii de membrii ?!
http://ro35.triburile.ro/guest.php?screen=info_ally&id=276
Cand e vorba de interese, eu am alte standarde ....hahaha
Neah,nu m-am speriat.Is doar plictisit total.Nici macar la americani nu am mai intrat de vreo saptamana.Inainte intram macar o data pe zi sa ma uit .
 

DeletedUser29445

:)) Am vazut Familionul Circ. Culmea e ca nu o sa ii dea pe toti in aceeasi parte! Ne vor incolti :-s
 
Scor reacție
209
Ce nume interesant are acest membru al faimoasei familii Circ : Lord Ma-ta (are cratima). Si ce titlu nobiliar a primit :))
 

DeletedUser

:))) toata lumea e pe val acum :)) ca la incepului fiecarei lumi =))
 

DeletedUser

Si parca va vad cum fugiti toti inspre Circ :)) Circ e un trib cu "traditie" pe .ro .. si sigur or sa ajunga departe .. din cati sunt or sa ramana cei mai buni si or sa formeze Circ'u final :) parerea mea ..
 

DeletedUser34349

Si parca va vad cum fugiti toti inspre Circ :)) Circ e un trib cu "traditie" pe .ro .. si sigur or sa ajunga departe .. din cati sunt or sa ramana cei mai buni si or sa formeze Circ'u final :) parerea mea ..

Sunt plagiatori,adevarata conducere din circ nu ar fi facut atatea academii.
 

DeletedUser

ar fi facut mai multe :))) 6,7 pe putin :)) nu's preinregistrat sa vad care e treaba .. dar stiu care e treaba cu Circ'u de obicei sunt asa multi .. :)))
 
Sus