Discutii libere L35.

DeletedUser40968

buna seara dragi colegi, aliati si dusmani!!!!....e o liniste pe forumul asta,,, de doare:(
 

DeletedUser40968

Am observat...tot ce atac pe granita cu voi te gasesc pe tine.
PROPUNERE
Propun ca tribul GANJA sa se numeasca BALU:))
 

DeletedUser41942

Sincer imi place ganja, BAlU nu are de ce sa se numeasca ca eu fac cam 1% din tot tribu, deci nesemnificativ:p
 

DeletedUser

Plin de sine poate, dar sa neg vreodata meritele colegilor mei de pe absolut orice lume, nu doar aici, e o aberatie nefondata spusa de un nimeni :)

Draga Mihaela , te contrazici si nici macar nu iti dai seama ca o faci .

Din moment ce recunosti ca esti plin de tine , te simti mai presus fata de ceilalti , din moment ce ai si la profil trecut ' The Boss ' rezulta ...acelasi lucru , asta nu ar fi o problema , si eu sunt cam increzut , insa niciodata nu am minimalizat aportul colegilor ridicandu-ma pe mine in slavi asa cum ai facut tu , aici ma refer la L23 , nu stiu pe asta ori altele ce ai facut .

Daca tu scrii cu nimeni draga Mihaela , ce esti , the boss nimeni ?
 

DeletedUser27882

S-a inchis de mult L23. Uita, gata, treci peste si continua-ti viata intr-un mod mai util:)
Sarbatori fericite sa ai.
 

DeletedUser43196

Va doresc ca sarbatorile de iarna sa va aduca sanatate şi fericire, împlinirea tuturor dorinţelor şi sanatate celor dragi. La mulţi ani!
 

DeletedUser34356

Poate vine mosul cu putina minte prin parlament, sa adopte odata legea prostitutiei...Cat sa mai asteptam?! :confused:
 
Sus