Discutii libere L36 !

DeletedUser40961

Nu e vorba de mine, eu nu (mai) sunt in vacanta :)

bine v-am regasit.. unde ramasesem?

Parte 1:
Triburi: T-J, Unite, United, Unit.A
Parte 2:
Triburi: Ibidem, Potop

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 3
Diferență: 20

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 223,380
Tabăra 2: 28,536
Diferență: 194,844

chart


nimic nou pe frontul de vest; recunosc ca am avut emotii sa nu dispara ibidem-ul inainte de a ma intoarce.. n-as fi vrut sa ratez mesajele de ramas bun, bafta pe alte lumi, samd
 

DeletedUser44575

Nu, nu...am fost eu harnic si am strans palariile de la vrajitor, drept recompensa i-am zis sa destrame ibidem...=))
 

DeletedUser38706

Nu, nu...am fost eu harnic si am strans palariile de la vrajitor, drept recompensa i-am zis sa destrame ibidem...=))


Domnia ta este harnic doar cand are ceva de castigat in detrimentul altora.Vorba ceea Taica Tuck vegheaza dar nu garanteaza.
 

DeletedUser30522

Gata vacantaaaa :D Ce mai fac prietenii mei din Ibidem ? :rolleyes:
[video=youtube_share;s1kgaxqRrXY]http://youtu.be/s1kgaxqRrXY[/video]
 

DeletedUser44744

Gata vacantaaaa :D Ce mai fac prietenii mei din Ibidem ? :rolleyes:


:( din pacate vad ca nu prea isi mai gasesc locul cand s-au fractionat si au facut un trib nou cand se muta in potop...doar ei cred ca stiu ce-i in sufletul lor...

Dar pe cei mai ageri dintrei ei ii vom lua la noi ;)
 

DeletedUser45170

:( din pacate vad ca nu prea isi mai gasesc locul cand s-au fractionat si au facut un trib nou cand se muta in potop...doar ei cred ca stiu ce-i in sufletul lor...

Dar pe cei mai ageri dintrei ei ii vom lua la noi ;)

sincer cred ca mai degraba se sterg conturi in masa decat sa vina cineva la voi ...
 

DeletedUser44695

Propun schimbarea numarului de membri in cadrul tribului , pentru a li se permite celor din Ibidem sa mai faca o fuziune sa revina pe locul 1 !
 

DeletedUser44744

Astazi, in Sfanta Zi de Marti inainte de Florii, Ibidem l-a concediat pe alcaline...
din informatiile pe care le avem se pare ca mangotaru a fost din nou pusa la zid
S-au spus vorbe grele dar jocul continua...
 

DeletedUser30522

Astazi, in Sfanta Zi de Marti inainte de Florii, Ibidem l-a concediat pe alcaline...
din informatiile pe care le avem se pare ca mangotaru a fost din nou pusa la zid
S-au spus vorbe grele dar jocul continua...

[video=youtube;gfhsCkRXidY]http://www.youtube.com/watch?v=gfhsCkRXidY[/video]
 

DeletedUser34930

Salutare . Sa fim seriosi cei vinovati sunt clar Conducerea IBIDEM . Au lasat la greu multa lume de acolo si asta o stim cu totii ...

Au fugit de responsabilitati si de multe alte lucruri.
 
Sus