Discutii libere L37 !

Scor reacție
209
Isahare, mie imi era dor de Mesagerul. trisorelul care imbarliga dusmanii si cumpara conturi cu 50 de euro :)).

Lucky, n-are nimeni nimic cu samuraii doar ca triseaza fara scrupulte. Pe 31 dupa ce ca erau peste 150 de oameni in tribul mare si academie, mai aveau si 2 triburi de suporti :).
 

DeletedUser

Isahare, mie imi era dor de Mesagerul. trisorelul care imbarliga dusmanii si cumpara conturi cu 50 de euro :)).

Lucky, n-are nimeni nimic cu samuraii doar ca triseaza fara scrupulte. Pe 31 dupa ce ca erau peste 150 de oameni in tribul mare si academie, mai aveau si 2 triburi de suporti :).


Si ghici cine i'a scos :D
 

DeletedUser45016

Secrete dezvaluite , pacat ca nu exista OTV Triburile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Lumea triburilor e destul de mare si exista multe adevaruri la fel ca si minciuni :D

:)))))) am jucat acolo .in NOFA .ingeniosu cu toti locotenentii lui au fost scosi la inceputul razboiului .intreaba'l .esti novice din cate vad si'mi dau seama .
 

DeletedUser44025

Novice la ce?:)
Oricum spiritul tau e de nepatruns asa ca la fel si ideeile tale.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Sunt cu ochii pe voi, Luck, ai grijă cum continui discuţia. La fel de valabil pentru toată lumea.
 

DeletedUser44025

Eu nu inteleg de ce unele cuvinte sunt considerate jigniri si altele nu , cine este in masura sa considere aceste lucruri?
Si Domnule Moderator nu consider ca am gresit cu nimic pana acum.
 

DeletedUser29445

Eu nu inteleg de ce unele cuvinte sunt considerate jigniri si altele nu , cine este in masura sa considere aceste lucruri?
Si Domnule Moderator nu consider ca am gresit cu nimic pana acum.

Unele discutii pot instiga. Stiu asta pentru ca mi-am luat ban pentru acest motiv. Cititi regulamentul inainte sa deschideti gura! :D
 

DeletedUser

Holla :D Domnita Anca :D.
Tyvokka cel mai tare JEDI din lord of the rings ti-ai imbracat astazi blana ? :))
 
Sus