Discutii libere L39 !

DeletedUser

Hai sa fim seriosi,ce vrei sa se ia daca majoritatea triburilor au 4-5 academii? Este normal sa ai multi inactivi la o asemenea putere de oameni.Nu imi place deloc cand vad triburi care deja incep cu 2-3-4 academii ,recruteaza pentru interne,cresc si dupa se dau mari si tari ca cine suntem noi.De cumparare de conturi si chesti de genul eu unul pana acuma nu am intalnit,se pare ca pe lumea asta leam intalnit pe toate si sunt sigur ca o sa mai intalnesc:)
 

DeletedUser40689

Dar ce s-a intamplat cu madafakamike , a realizat ca nu are o nici o satisfactie sa joace corect si a vrut sa sara cateva trepte ale evolutiei ? :)
 

DeletedUser44103

Curiosilor, am fost incuiat pentru "multiaccount" desi aveam trecuti amandoi conturile la impartirea legaturii de internet, fratele meu avea un sat de 2.000 puncte in mijlocul meu(ZeTs),invata si el jocul putin, in stadiul asta al jocului nu cred ca-mi aducea niciun beneficiu. Asa e cand ti se cauta nod in papura, nu ionne? :)
Dar, privesc partea buna a paharului, 2 saptamani cat sunt la mare nu ma ataca nimeni, cat despre pedeapsa, ma hotarasc daca vreau sa o accept sau nu.
MakeYourMidas, mi-ar face mare placere sa fim cumva pe granita inamici, si apoi, pentru asta e jocul nu?
P.S: " Ma bucur ca-mi purtati de grija"
 

DeletedUser

Nu prea e activitate pe aici , cei de pe lumea asta sunt preocupati mai mult de joc , nu de forum.
 

DeletedUser26763

Curiosilor, am fost incuiat pentru "multiaccount" desi aveam trecuti amandoi conturile la impartirea legaturii de internet, fratele meu avea un sat de 2.000 puncte in mijlocul meu(ZeTs),invata si el jocul putin, in stadiul asta al jocului nu cred ca-mi aducea niciun beneficiu. Asa e cand ti se cauta nod in papura, nu ionne? :)
Dar, privesc partea buna a paharului, 2 saptamani cat sunt la mare nu ma ataca nimeni, cat despre pedeapsa, ma hotarasc daca vreau sa o accept sau nu.
MakeYourMidas, mi-ar face mare placere sa fim cumva pe granita inamici, si apoi, pentru asta e jocul nu?
P.S: " Ma bucur ca-mi purtati de grija"
carefull what you wish for! :) disctractie la mare, dar cica se raceste vremea :(
 
Sus