Discutii libere L40

DeletedUser46123

Noi nu intelegem cum de nu va ajunge forumul tribului intern? Ca doar lei (miei la taiere) vad pe aici vorbind intre ei.
 

DeletedUser13059

Noi nu intelegem cum de nu va ajunge forumul tribului intern? Ca doar lei (miei la taiere) vad pe aici vorbind intre ei.

care "noi" ? ca eu vad doar un amarat care sa nu inteleaga , iar eu nu inteleg de ce nu intelegi tu treaba asta , ii forum extern si forum intern , ce legatura are ca vorbim aici sau pe cel intern ? adica in afara ca acolo nu vezi ce vorbim .. dar sunt curios daca gasesti 2-3 exemple din "voi" aia multi si tatuati ;)
 

DeletedUser13059

eh , ce stim noi ... ii sef de trib , acuma daca imi permite dogean sa ii postez aici imnul personal , care se potriveste putin si pentru acest cavaler cu levier ..

[video=youtube;wpfaTXjjpT8]https://www.youtube.com/watch?v=wpfaTXjjpT8[/video]
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Ati luat-o razna rau cu discutia .Mircea tu gresesti ca iti expui viata pe aici mai ales ca sa te certi cu o clona cu 2 postari.
 

DeletedUser13059

eh .. ii vre-un fost mare jucator de elita care a pierdut pe **** unde iar acum il doare trecutu , dupa cum scrie cred ca ii din R.S
 

DeletedUser46123

probabil voi da si de Giubilan in urmatoarele zile si el va confirma

inca astept sa dai de Giubilan Camataru :)

Mirciulika,cam toti care te cunosc de la lumea 1 incepand,stiu ce iti poate capul si ce te duce mintea.Nu avem ce sa comentam la adresa ta,ca stim toti cat poti duce.In fata mea si al celor care te cunosc mai bine,cuvantul tau nu are nici o valoare.
 

DeletedUser13059

poate imi dai si niste exemple incepand cu L1 ? caci eu chiar acuma 1 saptana vorbeam cu cosminatorul pe L41 sa mai ne vedem la o bere cand trec prin timisoara .. si acuma 3-4 ani am fost la mare timp de 5 zile cu niste fosti colegi de pe cand activam acolo .. dar toti spuneti ca stiti ce imi poate , cine sunt , ce sunt ... ti-am spus mai sus tot despre mine , daca ai ceva de adaugat baga mare nu tot bate din gurita ;) si vad ca vorbesti in numele a multor oameni , esti purtator de cuvant ? acuma nah poti organiza si un sondaj de opinie sa ai si o statistica cu toti fanii mei incepand cu L1
 

DeletedUser46123

poate imi dai si niste exemple incepand cu L1 ? caci eu chiar acuma 1 saptana vorbeam cu cosminatorul pe L41 sa mai ne vedem la o bere cand trec prin timisoara .. si acuma 3-4 ani am fost la mare timp de 5 zile cu niste fosti colegi de pe cand activam acolo .. dar toti spuneti ca stiti ce imi poate , cine sunt , ce sunt ... ti-am spus mai sus tot despre mine , daca ai ceva de adaugat baga mare nu tot bate din gurita ;) si vad ca vorbesti in numele a multor oameni , esti purtator de cuvant ? acuma nah poti organiza si un sondaj de opinie sa ai si o statistica cu toti fanii mei incepand cu L1

Daca nu ai fani pe nicaieri:D
 

DeletedUser13059

atunci voi ce sunteti ? in loc sa apari cu rapoarte de inobilare , cu statistici unde mi-ati luat toate satele tu apari sa imi spui ca VOI stiti ce fel de om sunt , ce imi poate pielea , etc

aici ii un joc unde daca vrei sa demonstrezi ceva despre un player pe care nu il placi sau stiu eu ce trebuie sa o faci prin ce ai facut sau in cazul vostru ca sunteti multi , ce ati facut contra acel player , ai asa ceva ?

iti inteleg frustrarea , cred ca daca eram in locul tau si al celorlalti multi probabil faceam la fel , ceea ce ii de apreciat ii ca o turma de oi hotarasc sa nu mai fie ierbivore si se hotarasc sa mearga la vanatoare de ursi , dar cand ajungeti la un urs singuru lucru care il puteti face ii sa behaiti pana il treziti din hibernare iar dupa ce se trezeste cred ca rezultatul il cunosti/cunoasteti prea bine
 

DeletedUser41488

intrebare pentru toti : cum ar fi un razboi mondial? <3
eu zic ca ar fi tare,si din cate vad pr-ul s-a aliat cu leon
 
Sus