Discutii libere L40

DeletedUser46382

adevarul e ca dupa ce diablo a pierdut ieri peste 80 de sate li s-a cam taiat cheful de vorba :D
 

DeletedUser20252

Am pierdut intr-o parte,luam in alta.
Organizatul DT a fost frumos,din pacate noi cu organizarea defensiva nu ne-am ridicat la nivelul atacului vostru.

Asta este,mai e mult de joc.Batalia asta e castigata de voi.
 

DeletedUser

au pierdut o batalie dar recupereaza.
Dar se castiga pe alta parte wind "academia DT" sa cam dus, Leon si PR innobileaza zilnic sate, se adevereste ce a zis un jucator de aici ca marele wind nu poate duce un razboi, daca nu le face alt trib treaba. Dezamagit ma asteptam la alceva dupa cum se auzea prin tribune.
 

DeletedUser13059

adevarul e ca dupa ce diablo a pierdut ieri peste 80 de sate li s-a cam taiat cheful de vorba :D

iti dai seama ce mare paguba 80 sate :D cand incepe numaratoarea inversa pe L40 atunci sa vezi cati nu vor avea chef de vorba , adica cati vor fi de negasit ... iar pana atunci toata lumea isi joaca sansa , cand incepe numaratoarea se vede cine a fost mai bun ;) pana atunci nu te prea agita cu 80-100 -300 sate .. si noi in razboiu cu wind si DT avem + 450 sate luate , dar nu ii gata , inca exista si wind si dt ... fara ce au concediat ca au fost o gramada de conturi date afara din DT care au pierdut sate , iar cand la noi t1son a fost lasat pe afara imediat au sarit pe aici cu mesaje :)) dar defapt omu nu si-a dat interesu si a crezut ca ii sta cineva non stop cat ii atacat .. deci statisticile momentan curg bine , la final poate au curs degeaba ca va castiga cineva nu a fost mereu pe plus ...
 

DeletedUser46382

ce te agiti asa ma raulica? ti-am spus tie ceva? te strang sandalele rau dupa cate se vede. e posibil sa castige lumea orice trib. ai impresia ca ma surprinde ceva? cat timp ne vezi pe harta avem aceeasi sansa la castigarea lumii. in plus singurii care au dreptul sa spuna ceva de razboiul diablo vs dt sunt membrii celor doua triburi. nu stiu cum naiba te-a luat costi co-player. il stiam om serios.
 

DeletedUser43824

Domnule rakanishu , sper sa fiti ceva mai bland . Banul in masa nu aduce mai multi ultilizatori .
Si sa fim seriosi ...nu concursurile strang audienta , ci disputele :) .

exemplu pe tema ce tocmai va fi curatata : Momentan sunt 12 utilizatori care navighează în acest subiect. (10 membri şi 2 vizitatori)
Si asta in ultimele 10-15 minute .
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Disputele sunt binevenite atata timp cat nu se ajunge unde s-a ajuns, stiu cei 2 mai bine, si poate si o parte dintre voi care ati vazut ce porcarii s-au scris acolo.

Normal ca se aduna lumea cand e vorba de dispute, scandal, etc, dar nu cred ca este cineva dispus sa citeasca toate prostiile, nu ? Stiu ca pe unii ii incanta anumite "iesiri", depinde doar de tabara din care fac parte, asta nu e o problema, e normal sa avem cu totii o doza de subiectivism, dar cand se exagereaza nu putem sa ne facem ca nu vedem.
 

DeletedUser38023

Am 50.. :D + 2 conturi in sitter :cool: Si am un prieten pe lumea 40 cu 120 de sate.. Si mai stiu pe cineva dar ala nu are atat de multe..
 

DeletedUser46468

Perfect !Oricum pe fostul il cunoscusem inainte cu 10 min sa il salte garda.Am tinut destul doliu:p
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Tu esti in vre-un trib cossu? Am crezut ca "Le trib, c`est toi!" (cu alte cuvinte faci cat un intreg trib).
 

DeletedUser

E stres...



portile iadului ian 08, 02:25
Cei care aveti rezervari pe jucatorii din tribul Valuta,va rog sa va onorati rezervarile si sa atacati satele respective.


O sa urmaresc personal de acum incolo sa vad cum decurge innobilarea jucatorilor respectivi,si o sa cer rapoarte la toti jucatorii ce au rezervari pentru a vedea daca si ataca,nu doar rezerva.


Cine rezerva si nu ataca,o sa piarda 10% din sate,sate ce vor fi cedate jucatorilor ce sunt atacati de pe satele rezervate de voi,si neatacate.

Neacceptarea pedepsei duce la primirea unui bilet dus in tribul Valuta.


O seara buna.




hai lasa-ma ian 08, 06:49
Nu mai tineti satele rezervate aiurea.Cei care ati rezervat sate de la tribul Valuta onorati-va rezervarile sau ridicati-le,sunt jucatori atacati de pe acele sate,

O sa urmaresc personal aceasta zona si cum decurg lucrurile.




De ce va panicati? Sper ca la organizatul de sambata sa luati sate
 
Ultima editare de un moderator:
Sus