Discutii libere L40

DeletedUser

Judecand dupa orele la care s-au dat circularele astea in empire se poate face o deductie simpla ca oameni de acolo chiar n-au somn de cand am plecat dintre ei
 

DeletedUser46530

Lasa ca dumnezeu si trupa is buni, ziceau ca in cateva zile nu mai vedem =cu0 pe harta, dupa au dat circulara in trib si probaibl si invitatii in valuta, din pacate nu ia urmat nimeni =)))


neata si tie y.bob


LE, sa nu uitam pe pako sitter la valutari, bun de gura pe externe dar ii se duceau satele intr-o veselie pe sittere... :))
 

DeletedUser46551

Lasa ca dumnezeu si trupa is buni, ziceau ca in cateva zile nu mai vedem =cu0 pe harta, dupa au dat circulara in trib si probaibl si invitatii in valuta, din pacate nu ia urmat nimeni =)))


neata si tie y.bob


LE, sa nu uitam pe pako sitter la valutari, bun de gura pe externe dar ii se duceau satele intr-o veselie pe sittere... :))


Nu inteleg despre ce sittere vorbesti...
 

DeletedUser46530

normal ca nu intelegi :))

daca ieseai cu sate pe plus de pe gambit repede te laudai pe extern, asa te faci ca ploua :))
 

DeletedUser46530

Pai eu n-am zis ca as iesi pe plus, ei au zis, din pacate bajetii aia din =cu0 de care radeau astia tot tau din ei ca din kebab.
 

DeletedUser46382

Acu doua ore am primit urmatorul mesaj:
zImISensei ian 11, 19:31
ai skype ai dori sa ** ceva cu tine

Sehmet ian 11, 19:52
in primul rand stiu ca e mesaj de verificare. in al doilea rand imi poti spune aici ce doresti
raspunsul meu a fost cam acid. am mustrari de constiinta. daca omul voia sa ma roage sa ii pun o vorba buna pentru o invitatie. daca eu in nestirea mea i-am refuzat aceasta dorinta. imi cer scuze. poate i-am refuzat dreptul de a fi in tribul ce inchide l40. s-a intimidat saracu' nu a mai raspuns
 

DeletedUser46547

Unde-i mare jucator trfik care el nu pierde sate, sau a vrut sa spuna ca nu pierde toate satele odata, le pierde in transe , maxim 3 :)))
Tu mare jucator cum nu a mai vazut serverul romanesc te-as intreba cum de ai pierdut satele dar iti stiu raspunsul..
Le-ai pierdut doar pe alea care nu au fost blindate si te inteleg foarte bine.. mai mult nu poti, totusi imi e ciuda ca aveam pretentii de la tine, sa stii macar face un amarat de split sau dodge la trupe nu sa inchizi pc-ul cand ai vazut atacurile :))

P.S. Sau ai fost la munca? Sau a avut concert am uitat cum ii spunea.. nu-mi mai vine acum, dar sigur a avut.
P.S.2 Asa credeai, a ?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus