Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser29124

Nu inteleg de ce nu se deschide sectiune pt lupea 41 odata cu anuntarea datei de incepere...cred ca majoritatea care-si fac plan pt acea lume isi fac de indata ce vad setarile si data inceperii...
on topic...pp-uri aveti?
 

DeletedUser

Nu inteleg de ce nu se deschide sectiune pt lupea 41 odata cu anuntarea datei de incepere...cred ca majoritatea care-si fac plan pt acea lume isi fac de indata ce vad setarile si data inceperii...
on topic...pp-uri aveti?

Majoritatea traim de alocatii si somaj , in Franta nu ne mai lasa la cersit :( si nemtii au schimbat alarmele la masini , la spanioli nu s-au mai copt capsunile . PP ca la saraci .

Legat de prima parte , au si admini de munca sa mute topicurile , las ca nu e greu , daca nu dechid forumul separat cu l41 cand anunta si setarile cine e de vina , problema lor , sa munceasca in plus .
 

DeletedUser29124

O tema deschisa la timp ii tine in priza pe jucatori pana incepe lumea...altfel lumea isi pierde din interes...
 

DeletedUser39777

Duminica(parca) o sa se deschida sectiunea L41. S-a anuntat deja...
 

DeletedUser

@plaxex- Duminica lumea buna merge la biserica , nu au timp de spam pe extern .

@baD rullz Intreaba fetele , depinde cat de mare e si celalalt bad ?
 

DeletedUser42638

daca e prea mare o sa fie nevoiti sa intre pe rand si asta nu e bine :D
 

DeletedUser36524

Cel mai noob trib! Afară! Huuuoooo! Revoluție! Statul de drept! Jos mâinile de pe #triburile!
 

DeletedUser36524

De cand au dreptul minoritatiile la libera exprimare , mr irish dude ?

Auzi... tinere Wulf, ca să-ți zic așa... ai grijă. Că-ți iei nasul la purtare cu astfel de diodefenalisme neexacerbat de neverosimile. Să rămânem civilizați, chiar dacă voi sunteți români și eu irlandez.
 

DeletedUser

Varu e baiat bun si sa nu se supere nimeni ar putea juca in toate triburile cu cate un cont :rolleyes:
 
Sus