Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

Alex2peu

member
Scor reacție
9
FCSB e o gluma proasta,aere de vedete cu jucatori de la tara.....se spunea despre rapid ca nu se salveaza de la retrogradare si uite ca i-am batut pe FCSB :)))) ii bate si FC Voluntari si cam asta e de campioana Romaniei
 

DeletedUser44862

FCSB e o gluma proasta,aere de vedete cu jucatori de la tara.....se spunea despre rapid ca nu se salveaza de la retrogradare si uite ca i-am batut pe FCSB :)))) ii bate si FC Voluntari si cam asta e de campioana Romaniei
Chiar si asa colegule:D
Sa mearga sa joace in afara FC Voluntari sau Rapid in formula in care sunt acum
sa tin si eu cu ei
 

DeletedUser38023

gata tata cu certurile si cu tigania ca nu-si au rostul sincer
RS cistiga aceasta lume fara nici o discutie...asta e adevarul
ce dracu sa mai zic
jos palaria si
cinste lor
si noi din gura avem juc foarte buni care in loc sa joace si sa dovedeasca ca sunt jucatori au ales so ia mai bine la sanatoasa sa nu mai auda nimeni de ei
ma asteptam sincer din parte lor la mai mult dar asta e... nici macar un simplu ...hai norok mai prostilor...noi trecem in neant... nu era frumos...dar era macar cit de cit omeneste

Daca te referi la Ydnerts, din punctul meu de vedere stergerea de cont mi se pare cea mai onorabila varianta in situatia data..
Avea prea mult bun simt ca sa continuie sa faca front comun cu ce mai ramasese in AKA.. Pur si simplu, era cu o clasa peste restul conducerii, lucru care l-a facut sa realizeze ca e tardiv sa joace alaturi de AKA pana la capat intr-o batalie pierduta de ei dinainte sa o inceapa.. E timpul lui, de ce sa il piarda pentru un trib care nu merita?

Nu toti sunt niste milogi care tin cu dintii de conturile lor si se agata si de ultimul barbar doar ca sa ramana pe harta la final..

Respect, Ydnerts!
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Daca te referi la Ydnerts, din punctul meu de vedere stergerea de cont mi se pare cea mai onorabila varianta in situatia data..
Avea prea mult bun simt ca sa continuie sa faca front comun cu ce mai ramasese in AKA.. Pur si simplu, era cu o clasa peste restul conducerii, lucru care l-a facut sa realizeze ca e tardiv sa joace alaturi de AKA pana la capat intr-o batalie pierduta de ei dinainte sa o inceapa.. E timpul lui, de ce sa il piarda pentru un trib care nu merita?

Nu toti sunt niste milogi care tin cu dintii de conturile lor si se agata si de ultimul barbar doar ca sa ramana pe harta la final..

Respect, Ydnerts!


200.gif
 
Ultima editare:

PIETRARU

member
Scor reacție
0
Hai ca ti-ai cam terminat treaba pe aici Cristina :D Te asteptam pe l43 sa ne continuam munca si batem niste romani :))
 
Ultima editare:

DeletedUser37481

Unde e șaormică? Asa dor imi e de... perlele lui :(
Aka/Ts - shaolin33 astăzi la ora 18:53
Mulţumesc Citat Prelucrare
1.Aibe se scrie, intereseaza-te inainte sa corectezi.
2.Dai pe profilul meu si vezi cine sunt.
3.Am dreptul sa te iau la intrebari si sa iti cer explicatie.Nu-mi stii pozitia in familie, te interesezi
 

DeletedUser44862

Unde e șaormică? Asa dor imi e de... perlele lui :(
apropo tu pe unde mai ai sate:D
Vad ca plinge forumul si sper sa nu mai fiu naiba blocat iara, deoarece la mine la munte am semnal la net in valuri
-cind vine cu viteza si-mi dubleaza literele
-cind i-mi papa din ele
Si cu toate pb astea noi ne distram ...si dansam ...pe aceasta lume indiferent ca pierdem sau cistigam
[video=youtube_share;wfhM27aeojY]https://youtu.be/wfhM27aeojY[/video]
 

DeletedUser37481

apropo tu pe unde mai ai sate:D
Vad ca plinge forumul si sper sa nu mai fiu naiba blocat iara, deoarece la mine la munte am semnal la net in valuri
-cind vine cu viteza si-mi dubleaza literele
-cind i-mi papa din ele
Si cu toate pb astea noi ne distram ...si dansam ...pe aceasta lume indiferent ca pierdem sau cistigam
[video=youtube_share;wfhM27aeojY]https://youtu.be/wfhM27aeojY[/video]
De ce intrebi, vrei sa te chinui iar juma de an sa-mi iei 10 sate? :)
 
Sus