Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser44001

nu e treaba curata ba,eu le ceream despagubiri pt. provocarea de daune morale, ca s-au jucat cu emotiile tale!
 

DeletedUser43609

nu e treaba curata ba,eu le ceream despagubiri pt. provocarea de daune morale, ca s-au jucat cu emotiile tale!

Sunte-ti cu capu' toti?Va spun eu ce a facut. A facut tranzactia sa cumpere punctele si dupa ce a primit punctele a intrerupt tranzactia de asta ia dat pe minus.Varu' la cati pufuleti mananca pe zi posibil era si balonat cand a facut acest lucru.DACA E ADEVARAT CA PLATIT SA ARATE EXTRASUL DE CONT.
 

DeletedUser44001

:))) esti tare , vezi ca ai pierdut trofeu' de cuceritor ,imi placea ca jucai pozitional mereu .
 

DeletedUser

Mai Barecau,nu mai tipa la noi ,ne-am prins toti ce a facut varu.Nu sesizezi o ironie cand o vezi?A experimentat ceva si a iesit mai prost decat a estimat
 

DeletedUser43609

Mai Barecau,nu mai tipa la noi ,ne-am prins toti ce a facut varu.Nu sesizezi o ironie cand o vezi?A experimentat ceva si a iesit mai prost decat a estimat
el estimeaza ca poate face si peste 300 de conturi pe o lume,in fine
.)) esti tare , vezi ca ai pierdut trofeu' de cuceritor ,imi placea ca jucai pozitional mereu .
A fost candva de mult.
 

DeletedUser6843

10514589_609186282527927_3716612876230740062_n.jpg
 

DeletedUser44001

admini ,bagati spoileru si pe extern
 
Ultima editare de un moderator:

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Exista. Trebuie incadrat continutul dupa cum urmeaza:

4o0ywg
4o0ywg
9QHJ8Wm.png

text = un nume asociat spoilerului, poate fi o cifra, o litera sau un text intreg
"..." = continutul propriu zis (scripturi, text, imagini etc)
 

DeletedUser44001

comanda s-o folosesti tu .in bara deasupra "text enterului" ma referam.
 
Scor reacție
209

DeletedUser42199

mhm credeam ca e vineri 19 azi? :| pai ce cauta copii astia la scoli ?:confused:
 

DeletedUser40960

Astia cu reclama, e unul si acelasi nu? :eek:
P.S. Nu prea merge senzorul ala, am tot plimbat berea din frigider la soare si nimic :confused:
 
Sus