Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser

Va explic eu :D
Pai sa zicem ca domnul blacklord are asa o siguranta in el ca daca sunt 12 triburi vs 2 , ei o sa ne bata :))
Din pacate pentru ei , o mare parte din jucatorii din acele triburi sunt ferme :(

Asteptam sa scoatem nobilii sa le aratam cum se joaca ..mai dureaza putin :D

Sunt curios cum o sa se descurce cand o sa trimitem trenulete pentru ca acum cu sprijinul nu prea se descurca :D
 

DeletedUser44863

Suntem speriati si stam cu chilotii in vine asteptand rosul sa ne petreeaca endodermurile pielii.Culcat am zis :)))
 

DeletedUser44862

Colegii vad ca au chef de joc momentan deci zic sa iti iei liber de la servici :))
Bine ca am scapat sa nu mai iau liber de la servici... ca ma dat saolinul asta afara din trib
ori nu ia placut fata mea..ori sunt comenzi mari la servici si nu puteau francezii sa-mi dea liber
saolinul asta o fi frantuz sau o fi pe mina cu ei:D
 
Scor reacție
209
Ce cauti pe contul lui craparul?

Or fi stiind aia ca esti un noob care zbiara in circulare dupa sprijin apoi da stergere fara sa se sinchiseasca sa trimita trupele inapoi (faza petrecuta pe lumea 31). Si ce si-au zis? Mai bine ii tragem un sut in fund acum decat sa ne faca de ras mai tarziu :D.
 

DeletedUser44862

Ce cauti pe contul lui craparul?

Or fi stiind aia ca esti un noob care zbiara in circulare dupa sprijin apoi da stergere fara sa se sinchiseasca sa trimita trupele inapoi (faza petrecuta pe lumea 31). Si ce si-au zis? Mai bine ii tragem un sut in fund acum decat sa ne faca de ras mai tarziu :D.

prietene ....tu sincer..ai citit ce ai scris aici?
crezi in primul rind tu ce ai scris?
-totusi sa-ti raspund la bazaconiile scrise de tine
eu cu craparul nu am nici o legatura.. nici macar sitter nu i-am fost vre-o data de cind joc..sau el mie...asta se poate verifica
pe cont cum afirmi tu..e mai grav..tu crezi ca eu sunt pianist.,,,se poate verifica si asta de ce nu depui contestatie daca ai vre-o pb
- pe l31 am ** cu pelsag[parca el conducea acolo] am ** cu toata conducerea de acolo ca nu mai am timp de jucarie si renunt la joc ,pp care le aveam atunci pe cont le-am impartit la cele doua fete din trib[asa am vrut eu,a fost placerea mea] ..whoiam se numea una..si cealalta nu mai stiu cum se numea..dar ma pot uita pe cont si o gasesc daca vrei
-satele nu am vrut sa le las la tine moka...de ce?..pt ca : pt punctaj si sate tre sa muncesti prietene nu sa le iei moka de la alti si dupa sa te dai mare jucator ..ca nus ce bravuri ai facut tu pe lumea respectiva
- si chestia cu sutul ....stai lin...nu e asa
l-au pus pe saolin asta conducator in academia unde eram si eu.. si a inceput sa dea afara jucatori la greu, cind l-am intrebat de ce face asta..ma dat la aer si pe mine:D
Ce naiba sa mai zic....jucatori de jucatori astia..i-ti e mai mare dragul sa joci acest joc
Intri pe triburi ..pierzi timp ..bagi pp...si dai de unul saolin...jucator la F.C Farul
Fara Bec ...mare conducator de osti si te trimite la aer cind i-ti e lumea mai draga
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44862

asta e..mai sunt si bosorogi pe aici cu 2 clase ...ca trenul de timisoara:D
daca noi nu munceam pe brinci la tinerete ... nu mai aveai tu scoli acum..sa inveti ,sa ajungi om mare si sa ne faci noua obs.
 

DeletedUser46120

asta e..mai sunt si bosorogi pe aici cu 2 clase ...ca trenul de timisoara:D
daca noi nu munceam pe brinci la tinerete ... nu mai aveai tu scoli acum..sa inveti ,sa ajungi om mare si sa ne faci noua obs.

daca daca daca....

daca noi n-am munci acum...bosorogii din ce ar trai?:)

astea sunt texte de 2 bani.nu are treaba munca si scoala...cu faptul ca nu stim sa folosim cratima.
asta e sport national la romani..."a pune cratima gresit".

nu e treaba mea...si nici nu ma leg de cineva anume...doar am facut o observatie generala.
 

DeletedUser44862

Si...punctele...de...suspensie...omoara...Romania. ...

sa vedeti voi acum ca din cauza punctelor astea de suspensie suntem noi romanii vai lumea noastra
din cauza punctelor de suspensie nu au majoritatea servici
din cauza acestor puncte batrini mor de foame
din cauza asta vin puhoiele peste noi
din cauza punctelor astea nu suntem in stare sa construim un pod,o autostrada,orice
noi pe timpul nostru am facut ceva...voi acum nici sa intretineti nu sunteti in stare,nu mai zic de construit..dar de ...voi scrieti corect..noi suntem babalici prosti
acum tot ce se urmareste:sa se faca bani rapid peste noapte,sa insele unul pe altul,nu conteaza ca e frate,sora
sunt multe de zis
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
@fisher stevens
ia o pauza, ca de frustrati politic si de orice altfel nu avem nevoie pe forum. Cred ca un moderator trebuia sa incheie discutia asta de ceva vreme, nu facem nici reprosuri gramaticale si nici nu ne varsam frustrarile pe forum.
Altfel tu poti sa ramai in timpul tau cu autostrazile construite de tine. Nu intereseaza pe nimeni!
 

DeletedUser41812

Totusi generalizezi mult. Eu tot citesc forumul si foarte multi utilizatori care sunt tineri si frecventeaza liceul sau facultatea nu scriu tocmai corect. Cat despre ceea ce s-a facut si ceea ce se face ar trebui analizat foarte atent chestiunea: vorbim de perioade de timp diferite cu sisteme diferite din punct de vedere politic, economic, social, juridic etc
 
Sus