Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser

martzian ieri la ora 16:52
nu. sa intelegi ca e omul meu si ca executa ordinele mele
martzian ieri la ora 16:49
tarkovsky e omul meu. daca il poti proteja o vreme, o iau ca pe o favoare.


mare sef esti :)) te milogesti pe la oameni
 

DeletedUser

aaaaaaaaaaa tu erai? daca ti-as raspunde cum trebuie mi-as lua doua saptamani pauza pe extern. nu meriti efortul asta
 

DeletedUser

iti permiti :d esti muncitor necalificat la PRO TV .

Evoluti0n în data de 25.09.2014 la ora 21:40 Mulţumesc Citat Prelucrare Şterge
vezi ca e si in conferinta si l2azvan a facut conferinta skype
martzian în data de 25.09.2014 la ora 21:41 Mulţumesc Citat Prelucrare Şterge
lasa-l sa fie. are ordin sa se infiltreze in death. sa vedem daca madam mary lou e genul de dama care pune botul la vrajeala... mama cum a sunat asta...
1 jucător îţi mulţumeşte pentru această postare. (arată)Mulţumesc
Evoluti0n în data de 25.09.2014 la ora 21:42 Mulţumesc Citat Prelucrare Şterge
aha
nu stiam care e faza
Evoluti0n în data de 25.09.2014 la ora 21:45 Mulţumesc Citat Prelucrare Şterge
in LH am un amic...sa-l pun la treaba?


naspa , aia cu octian am sters , e om calumea si nu vreau sa se supere ca o fac fara acordul lui. Colegii tai stiu ca ii vorbesti cand pe la unu cand pe la altu' , ca stii sa ii manipulezi ? :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38023

iti permiti :d esti muncitor necalificat la PRO TV .

Evoluti0n în data de 25.09.2014 la ora 21:40 Mulţumesc Citat Prelucrare Şterge
vezi ca e si in conferinta si l2azvan a facut conferinta skype
martzian în data de 25.09.2014 la ora 21:41 Mulţumesc Citat Prelucrare Şterge
lasa-l sa fie. are ordin sa se infiltreze in death. sa vedem daca madam mary lou e genul de dama care pune botul la vrajeala... mama cum a sunat asta...
1 jucător îţi mulţumeşte pentru această postare. (arată)Mulţumesc
Evoluti0n în data de 25.09.2014 la ora 21:42 Mulţumesc Citat Prelucrare Şterge
aha
nu stiam care e faza
Evoluti0n în data de 25.09.2014 la ora 21:45 Mulţumesc Citat Prelucrare Şterge
in LH am un amic...sa-l pun la treaba?


naspa , aia cu octian am sters , e om calumea si nu vreau sa se supere ca o fac fara acordul lui. Colegii tai stiu ca ii vorbesti cand pe la unu cand pe la altu' , ca stii sa ii manipulezi ? :))

Bre, serios, eu tin cu tine, dar doar atatica poti? :(
 

DeletedUser42770

Chiar e trist daca doar atata poti oscandura :) !
Pai asta e jocul si aceste practici se folosesc ... orice conducator bun care stie cum sta treaba se foloseste de asemenea tactici si tertipuri pentru a putea sa isi ingenuncheze adversarul :) !

Si stai linistit ca martzian nu-si umileste oamenii nici nu ii injoseste , poate se foloseste doar de un dialog si de un motiv sa credeti voi altceva
Ideea e ca nu ii poti dezbina prin asemenea chestiuni sunt de prea mult timp impreuna ca sa incerci sa ii intorci iar tu ar trebuii sa sti aceste lucruri avand in vedere experienta ta :)
 

DeletedUser

ca tot esti interesat atat de mult de on, pot sa iti spun, o scandura de leu albastru, doar atat: milogelile tale jalnice prin care incerci sa recrutezi oamenii sunt trecute pe forum, la taverna la rubrica bancuri. si te asigur, nu eu am dat tonul.
 

DeletedUser42770

Pe mine Radu ma supara dom le ! El ia sate si la Lilith nu-i lasa nimic ! Cred ca o santajeaza si o pune pe ea sa atace si el le fura :)
Ori ceva o smechereste de ea ii doneaza toate resursele lui !

Suspecta treaba acolo :))
 

DeletedUser

Pe mine Radu ma supara dom le ! El ia sate si la Lilith nu-i lasa nimic ! Cred ca o santajeaza si o pune pe ea sa atace si el le fura :)
Ori ceva o smechereste de ea ii doneaza toate resursele lui !

Suspecta treaba acolo :))


Daca ai nelamuriri foloseste sistemul de suport.Daca vrei sa faci glume ,azi sunt foarte prost dispusa,las-o pe altadata
 
Sus