Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser44862

Inainte sa mai faceti acuzatii,va rog frumos sa le si puteti proba,ca conducator al tribului gtg...te rog frumos sa dovedesti cele spuse mai sus
Seara frumoasa!
habar nu aveam ca tu esti conducator al gtg
dar daca asa e cum zici te rog explica-mi si mie motivul de ce am fost concediat
sunt prost ca juc.sunt bubos la fata.sunt nesimtit.** prea mult
sau ca l-am dat pe ala in git ca pacalea jucatorii de pe joc si o fi deranjat asa de mult conducerea de ma dat la aer in sec doi dupa ce am postat pe forum
tu memo 14 daca erai in locul meu nu ai fi procedat la fel
pune-te in locul joc care au pierdut banii ca ia fraierit asta..cum ar fi
tu cind ai intrat pe triburi ai intrat deja mare jucator sau ai invatat si tu de la alti
atunci cind erai incepator crezi ca nu o puteai musca si tu cu pp cum au muscat-o acesti juc
si juc vechi si tot o muscai daca nu cunosteai omul..poate chiar credeai ca se lasa si da pp la un pret mai jos fata de joc sa scape omul de ele.
 

DeletedUser

Eu nu m-am referit la tine?:)
M-am referit la persoana care a postat...ceva ce nu poate dovedii...si ceva ce nu este adevarat :)

Poi nu am zis eu nimic ca de ce l-ai dat in gat pe ala..din contra...ma bucur ca ai facut-o si sper ca se vor lua masuri in cazul de fata :)
Dar de la contul lu ala,pana la contul de la noi...este mare diferenta si nu este nici macar un gram de adevar cum ca ar fi aceleasi conturi...
Cat despre joc..putem vorbii in privat..
Nu m-am nascut mare jucator,cred ca nici macar nu sunt,doar ma distrez alaturi de prieteni!
 

DeletedUser44862

Fisher Stevens ieri la ora 20:59
pot sa stiu si eu de ce m-ai dat afara din trib?
ovidiu112 ieri la ora 23:16
Lucrul care te caracterizeaza: sa te victimizezi!
Bafta!
ovidiu112 astăzi la ora 00:22 Author a scris:

da..iesi pe forum prietene si explicale la ceilalti juc de pe acest joc din diverse triburi care au acces acolo ca asta e motivul concedieri


Nu dau explicatii pentru tradatori!!!
memo 14 daca esti conducator acolo si sti ce conduci..explica-mi tu care e motivul concedierii..sau intreaba-l pe respectivu de ma concediat..si iesiti cu ceva aici credibil ...sa cred si eu sa nu mor prost..voi ma-ti concediat exact dupa ce am poastat aici pe forum despre cel care a inselat juc cu pp...
tu sa fi in locul meu ce ai crede?
sunteti pe mina cu ala sau nu?
e mina lui ca am fost concediat sau nu?
 

DeletedUser

Faci acuzatii nefondate..din moment ce nu ai dovezi..aici se incheie discutia mea
Nu sunt genul sa ma intind la spam pe aici...
Sa ai o noapte buna!
 

DeletedUser20252

A dracului karma.Pe unele lumi se tradeaza,pe altele se concediaza.
Mai devreme sau mai tarziu,echilibrul este restabilit.Cu ce mana dam,cu aia primim,asa si in cazul de fata.

Spor la sate.
 

DeletedUser

Faci acuzatii nefondate..din moment ce nu ai dovezi..aici se incheie discutia mea
Nu sunt genul sa ma intind la spam pe aici...
Sa ai o noapte buna!

De ce nu raspunzi baiatului? Chiar daca are un scris de copil si cam se plange, odata ce a fost concediat, ar trebui si motivul acesteia. Doar inganfatii raspund astfel :) Daca nu-i aduci un raspuns clar, e si normal ca atat el, cat si alti sa creada ca tu sau cel care l-a concediat e aceasi persoana ca ala care minte ca ofera pp-uri si doar da tepe ... Hai fi om, nu jucator si da un raspuns aici public, sa vedem si noi cine are dreptate si cine nu!
 

DeletedUser13059

Fisher Stevens ieri la ora 20:59
pot sa stiu si eu de ce m-ai dat afara din trib?
ovidiu112 ieri la ora 23:16
Lucrul care te caracterizeaza: sa te victimizezi!
Bafta!
ovidiu112 astăzi la ora 00:22 Author a scris:

da..iesi pe forum prietene si explicale la ceilalti juc de pe acest joc din diverse triburi care au acces acolo ca asta e motivul concedieri


Nu dau explicatii pentru tradatori!!!
memo 14 daca esti conducator acolo si sti ce conduci..explica-mi tu care e motivul concedierii..sau intreaba-l pe respectivu de ma concediat..si iesiti cu ceva aici credibil ...sa cred si eu sa nu mor prost..voi ma-ti concediat exact dupa ce am poastat aici pe forum despre cel care a inselat juc cu pp...
tu sa fi in locul meu ce ai crede?
sunteti pe mina cu ala sau nu?
e mina lui ca am fost concediat sau nu?

ce ai patit pescarule ? :)) iar esti servit ca interna pentru cine pofteste la satele tale ?
 

DeletedUser46287

Ba si tu vorbe-ai normal si minte-ai ca ai wv cc si cand colo te bate-ai cu sorata pe leptop sa **. si tu voce.Adunate.

bai baiatule :)) ai inceput sa si minti . vrei sa postez discutia dintre tine si diana in care incercai sa o inviti la cafea si te-ai chinuit 3 zile si tot nu ai reusit:)) .


vroiai si tu sa iesi cu o fata sa nu mai rada bajeti de.tine ? :))
 
Ultima editare de un moderator:

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Incetati cu atacurile la persoana si jigniri (am facut curatenie mai sus, data viitoare va sanctionez conform normativelor). Reveniti la discutiile legate de joc.
Multumesc.
 
Ultima editare:

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
daca puneam la suflet toti astia care vorbesc aiurea eram internat cu dureri de cap, si totusi nu pun suflet la toti artistii :) poze cu masini la profile si el nare nici carnet de biciclist :D
sa revenim in treaba, cum era cu trofeul ala de cuceritor? :D iara strangi ppuri sa iei primul barbar? :D
 

DeletedUser43609

daca puneam la suflet toti astia care vorbesc aiurea eram internat cu dureri de cap, si totusi nu pun suflet la toti artistii :) poze cu masini la profile si el nare nici carnet de biciclist :D
sa revenim in treaba, cum era cu trofeul ala de cuceritor? :D iara strangi ppuri sa iei primul barbar? :D
Cum o dai in altele,varule bate-ti coasa stiu ca iti place sa faci spam cu barbarul ala,dar adu-ti aminte ca nu te-ai multumit cu locul 2.Varule hai voce daca ai ceva cu mine,dezgropam morti aici?Deja suntem avertiza-ti daca doresti u sa continuii,bafta.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
easy35 (539|392) K35 9,754 BARECAU VaruFashion [Super] 2013-01-10 15:50:12

:)))))
In direct cu Dan Oprescu,
Scandal unde? :D
 

DeletedUser46287

Cat noroc ai barecau ca nu pot posta ce vreau. Radea tot forumu de tine . Dar cred ca esti familiarizat cu experienta
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Bajeti, nu va speriati ! Printr-o sanctiune si o banare am mai trecut noi. :D Important este sa te distrezi,numai conteaza pe seama cui :)) :cool:
 
Sus