Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
asa e, inca nu e tarziu, debea ati inceput :D asteptam entuziasmati urmatoarele miscari :D

apropo, cum e cu imortal? am auzit ca se lupta cu propriile sate barbarizate :D un razboi crancen demn de invidiat, :D


5t1ng
Puncte: 31.418
Loc: 20
Inamici învinşi: 42.070 (177.)
Trib: nBz

ups ce de barbare pe harta baieti, ne lasati si noua cateva? :D
 
Ultima editare:

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
nam nevoie de suporti sa joc bre, ca am facut niste barbari pe care i putea farma oricine in trecut asta e partea a 2-a.m cred ca tu nu stii care e diferenta. oricum iam facut mai mult de caterinca, sa le stric jocul :D
dar voi sunteti epici, :)) mai acu ceva timp erati toti pe extern mari profeti, si acum va barbarizati ca mustele :))
mama lui de joc. :)
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Mai poda. Externul este un forum liber. Am voie sa fac propaganda si sa spamez cat ma tin picioarele. Asta pentru capsorul tau. Poate intra ceva in el.
Cat despre razboi. Am fost 5 jucatori in trib si am macelarit si umilit un trib intreg plus academie din top3 . Ce inseamna la tine trib serios? Ai impresia ca esti vreun viteaz si nu stim noi? Cred ca nu esti indeajuns de informat ca sa vii la mine cu baliverne dinastea sa aperi vedetele tale barbarizate.
Avem inamici in toate directiile. Ce inseamna razboi la tine? Eu am impresia ca tu esti vreo legenda si mie mi-a scapat :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bai prietene , -nerv nu foloseste suporti . Dar in gandirea voastra limitata daca un trib mai micut bate unul mai mare trebuie sa aiba suporti neaparat . esti liber sa favi ticket sa verifice adminii daca primim deff din extern .


inbz sunt cei banati .
 

DeletedUser

fun era pe 3 , intradevar . asta e realizarea noastra pana acum . am reusit in 5 juc sa distrugem tribul de pe 3 ( asa slabi cum ii faci tu dar tot erau 80-100 )


realizarea ta care este? inafara de minciunile pe care le arunci pe aici ca tu farmezi cu lancerii mai mult decat altii cu usorii
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Lasal ma. Nu vezi ca sufera :)) sti cum e vorba aia cu invidia? :))
Cand nui poti face. Arunca vorbe goale sai intimidezi.
Auzi la el ce aere are. Pff ai doar un sat ca nu esti in stare sa ai mai multe, deasta ai doar un sat. Si o sa ramai la un sat ca nu vei fii niciodata in stare sa ai 2 sate :).
Facem razboi cu cine vrem si cand vrem noi nu tre sa vii tu sa ne inveti pe noi cum se joaca :). Auzi ce tupeu :cica premium si multiconturi. Eu am 200 de transporturi in targ. Cate au vedetele tale? A da. Multi au cateva mii. Uitasem. Eram cu gandul la acele multiconturi. Prietenii tai banati nu noi. Cred ca ai gresit adresa soricel. Dute si joaca cu un sat. Fa razboi cu internele sau gasesti tu ceva. Si lasa baietii sa joace :)
 

DeletedUser45557

Lasal ma. Nu vezi ca sufera :)) sti cum e vorba aia cu invidia? :))
Cand nui poti face. Arunca vorbe goale sai intimidezi.
Auzi la el ce aere are. Pff ai doar un sat ca nu esti in stare sa ai mai multe, deasta ai doar un sat. Si o sa ramai la un sat ca nu vei fii niciodata in stare sa ai 2 sate :).
Facem razboi cu cine vrem si cand vrem noi nu tre sa vii tu sa ne inveti pe noi cum se joaca :). Auzi ce tupeu :cica premium si multiconturi. Eu am 200 de transporturi in targ. Cate au vedetele tale? A da. Multi au cateva mii. Uitasem. Eram cu gandul la acele multiconturi. Prietenii tai banati nu noi. Cred ca ai gresit adresa soricel. Dute si joaca cu un sat. Fa razboi cu internele sau gasesti tu ceva. Si lasa baietii sa joace :)

De vedete e plin jocul, dar vedete care pica la prima organizata pe motiv ca ei s-au plictisit:)) speedere, hai fratili meu cu sitterele ca imi place sa stau noaptea si doar stii. Frate pentru frate trage!
 

DeletedUser44200

De vedete e plin jocul, dar vedete care pica la prima organizata pe motiv ca ei s-au plictisit:)) speedere, hai fratili meu cu sitterele ca imi place sa stau noaptea si doar stii. Frate pentru frate trage!

Mai degrabă ți s-ar potrivi asta :D

[video=youtube;TnYNOu7M30I]https://www.youtube.com/watch?v=TnYNOu7M30I[/video]
 

DeletedUser45557

Mai degrabă ți s-ar potrivi asta :D

[video=youtube;TnYNOu7M30I]https://www.youtube.com/watch?v=TnYNOu7M30I[/video]

Uuu, primul tau post pentru care imi vine sa te invit la o sticla de vin si sa bem pana bagam la interne si barbarele:))) ca pana acum numai nervi mi.ai facut:)))
 

DeletedUser44200

Uuu, primul tau post pentru care imi vine sa te invit la o sticla de vin si sa bem pana bagam la interne si barbarele:))) ca pana acum numai nervi mi.ai facut:)))

:)) Nu prea merge boss. Dacă dai o bere și o ceafă de porc, discutăm. Dar vin pe muzică din asta... nu se poate. Spoiești vinul.
 
Sus